Kazen za ponarejeno vinjeto

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ko ti nekdo poturi ponarejen evrski bankovec, pa ne opaziš, kdo je potem kriv, ko te dobijo na blagajni?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Ko ti nekdo poturi ponarejen evrski bankovec, pa ne opaziš, kdo je potem kriv, ko te dobijo na blagajni?

ti ne, (če jih nimaš cel šop, pa če te niso ravno predvčerajšnim že z enim) ampak za ponarejen bankovec si vseeno ti v minusu
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zakaj ne? Za blagajničarko je vseeno, saj si ti poskušal vnovčiti ponarejen bankovec. Kako naj ona ve, da nisi ti ponarejevalec?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
In kaj bo blagajničarka?

Nekaj je, da ti pač zavrne bankovec in moraš dati pravega, drugo pa je, da se ganjajo kot kriminalca in plačaš kazen in kaj še vse.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Policija ga zapleni in to je to.
Imel kolega to situacijo še ko so bli SIT.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Kaj pa če ona pokliče policijo? Saj ima vso pravico.

zaplenijo, poizvejo kje si ga dobil, še posebej če je kak večji in se točno spomneš kje si ga dobil, škodo nosiš ti
 

rokyone

Pripravnik
18. nov 2008
38
0
6
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ampak če mu je grozil že preko telefona, bo zdaj še bolj najebal in ga bodo cigani pohopsali, če bo s sodiščem sral?

Upajmo, da je snemal prejšnje pogovore, če ne, ga naj še pa enkrat pokliče in posname pogovor, ker bo tako imel dokaz za marsikatero stvar!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Četudi ga je snemal, ga ne more uporabiti, ker verjetno na snemanje ni opozoril sogovornika.
 

Ericz

Zelenc'
17. mar 2009
5
0
1
vinjeto so poslikali in vtrgali z avta,kupit sem mogel novo da sem se sploh lahko odpeljal.sem gledal avto.net že včeraj in je pr*sec že umaknil oglas.Pisal sem adminu avto.neta ker imam številko oglasa še pod zgodovino če je možno kak dobit slike pa še tudi ni odgovora.Poklicat ga ne upam da ne bo res kakšnih problemov.Po avto sem šel v rog.slatino 200km stran z vlakom dobim pa samo sranje.Dobil sem en izvod zapisnika katerega sem že skopiral in dobijo en izvod na policijo en na ministerstvo danes skupaj z pritožbo in obrazložitvijo.Piše pa da sem vozil brez vinjete.Kolko sem se uspel pozanimat pri varuhu za človekove pravice pa bo kazen 800eur+stroški za postopek pri sodniku za poneverbo.Se še lahko kam drugam pritožim?

p.s da ne pozabim še zaprejo me lahko baje za ponarejanje kolko sem uspel zvedet.
 
Nazadnje urejeno:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
admin ima po moje v bazi še to sliko tak da če se na njej vidi vinjeta pol po moje ne bi smelo bit težav pri dokazovanju da ti s tem nisi imel nič!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Z dobrim odvetnikom bi se zadevo komot uredilo.

ampak vprašanje koliko dober odvetnik stane.
 

Ericz

Zelenc'
17. mar 2009
5
0
1
ja saj kakšnega odvetnika si pa lahko privoščim z 440eur plače mesečno?brezplačnega mogoče če mi ga odobrijo.
 

Ericz

Zelenc'
17. mar 2009
5
0
1
pozna kdo kakšnega dobrega odvetnika za najet v ljubljani ali okolici,ko bi delal dobro sam bolj poceni?Kr mislim da se odvetniku plačuje vnaprej.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Pismu, ne privoščim ti situacije.

http://www.avto.net/2004/info/contact.asp

Ne piši jim, bo predolgo trajalo. Pokliči jih na telefonsko številko v kontaktu. ASAP, dokler imajo oglas še v bazi.

Ponavadi se oglasi ne brišejo iz baze, ampak samo označijo, da se na spletni strani ne prikazujejo več. Tako da je velika verjetnost, da je oglas pri njih še shranjen. Je pa vprašanje, koliko časa še, ker je prostor dragocena dobrina in po določenem času verjetno spraznejo tudi bazo odcvetelih oglasov.

Edit: Je pa še ena možnost. Če imaš v spletnem brskljalniku še URL (direkten naslov v oglas), ga vnesi v Google in daj iskanje. Je možnost, da je Google oglas pocachiral in ga pogledaš s klikom na 'Cached'.
 
Nazadnje urejeno:

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Pismu, ne privoščim ti situacije.

http://www.avto.net/2004/info/contact.asp

Ne piši jim, bo predolgo trajalo. Pokliči jih na telefonsko številko v kontaktu. ASAP, dokler imajo oglas še v bazi.

Ponavadi se oglasi ne brišejo iz baze, ampak samo označijo, da se na spletni strani ne prikazujejo več. Tako da je velika verjetnost, da je oglas pri njih še shranjen. Je pa vprašanje, koliko časa še, ker je prostor dragocena dobrina in po določenem času verjetno spraznejo tudi bazo odcvetelih oglasov.

Edit: Je pa še ena možnost. Če imaš v spletnem brskljalniku še URL (direkten naslov v oglas), ga vnesi v Google in daj iskanje. Je možnost, da je Google oglas pocachiral in ga pogledaš s klikom na 'Cached'.
467716-post_slo.gif

Ta z Googlom je pa fantastična ideja......
zmaga.gif


Mogoče bi šlo tudi brez URLja, če napiše kateri model avtomobila, letnik, bla bla....