Kazen - vožnja v rumeno luč

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja sej, ker folk raj pozre, kakor da bi se potegnil za svojo rit..... vecino le ta pece.
bonk.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.356
298
83
Folk raje požre seveda, ko pa v tej naši lepi ''pravni'' in demokratični državi toliko dosežeš, ko se upreš ane, sploh če se ne pišeš jankoviæ, dimic, senica in podobno.
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Policaji se lahko vedno izmislijo, pa rečejo, da ste prevozili rumeno/rdečo luč, v resnici pa ste bili že v križišču, ko se je prižgala rumena.

Kamere bi rešile to težavo na problematičnih križiščih.
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Kaznovanje za rumeno sploh ne bi smelo biti možno brez posnetka. Brez konca se je možno prerekati, kaj sploh je vožnja v rumeno oz. kdaj gre že za primer, da ni možno varno ustaviti. Se pravi je odvisno od dobre ali slabe volje policaja.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Seveda in to vse zaradi ukinjene utripajoče zelene. Pred par tedni sem bil v Celovcu in ker sem na utripajočo zeleno že kar mal pozabil sem bil ne malo presenečen ko sem vletel vanjo...
 

xyxx

Pripravnik
27. sep 2007
40
0
6
Je verjetno res vse odvisno
V soboto večer peljem skozi rumeno, pogledam desno in vidim kombi :)
No se peljeta za menoj, čez čas lučke pa se ustavim.
"Kontrola prometa, vozniško in prometno" "ja ste peljali kar hitro skozi rumeno" itd... "ja je ravno semafor preklopil :)" gre še gume preverjat (zimske, tam ene 3-4mm profila :) ) pa še prvo pomoč itd (tam letnik 2007?) v prtljažniku prevažal kar dosti stvari. No te pa še pihat: 0,0 "počakajte v avtu"
Na srečo nisem dobil nič
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Kot kaže bom tole moral res plačat...

Hja odvisno kolk si ovca. A ti razumes da zi mora policaj v demokraticni drzavi pac napisat po katerem clenu in ce ti je dal premajhno kazen je vrjetno to nicno. Pac nevem se je treba pozanimat.

Pejt pogledat koliko trja rumena luc, pri 50km/h je odzivni cas, kaj 2 skundi? Reakcija clovek apa prav tako taksna in se nisi mogel normalno varno ustaviti.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik krentip pravi:
Kot kaže bom tole moral res plačat...

Hja odvisno kolk si ovca. A ti razumes da zi mora policaj v demokraticni drzavi pac napisat po katerem clenu in ce ti je dal premajhno kazen je vrjetno to nicno. Pac nevem se je treba pozanimat.

Pejt pogledat koliko trja rumena luc, pri 50km/h je odzivni cas, kaj 2 skundi? Reakcija clovek apa prav tako taksna in se nisi mogel normalno varno ustaviti.
Ja prav imaš. Ampak zdej je @krentip postavljen pred dejstvo, al plačat al se pritožit.

Če zaupa v pravno državo, se bo, ker ni kriv pritožil - sledi ali
-da če živimo v pravni in pošteni državi ga bodo oprostili,
-če živimo v lopovski državi bo pa pa bo plačal najmanj 3x toliko.
Če pa ne zaupa v pravno državo bo pa plačal tisto polovičko in požrl, ni prvič da nedolžni plačuje.
Potem bo pa vse pozabil in tu pisal da policaji ne goljufajo.

Če bi zelena še utripala, bi sedaj država ostala brez denarja, tko bo pa kasirala, sem prepričan.
 
Nazadnje urejeno: