Kava na Petrolu

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
just making sure, skočim tja ob priliki
wink-1.gif

so prijazne punce, ti bo še pomoje povedala kere dneve pražijo, da prideš direkt
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Jaz si jo skuham doma in dam v manjšo termovko.Poceni vedno enak okus.
A je to reklama za termovke? Po kolk jih pa maš
hysterical-1.gif

pa tud to da je vedno enak okus je
bonk.gif


glih zadnjič bral na eni strani, da daš 10x zaporedoma žlico kave ko si jo kuhaš na tehtnico pa garant niti 2x ni ista teža
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.340
960
113
Sem enkrat vzel za pokušino na OMVju. Nekoliko boljša, vendar se mi 1,3€ zdi nekoliko preveč.

Jaz tudi prakticiram termovsko. Predvsem pa za to, ker mi kofe sede šele okoli 9.ih, in ne zjutraj ob 5.30 ko vstanem.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.016
113
EU
Kava se pije sveže skuhana. Iz termovke čez nekaj ur je samo za pfuj bljak...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.457
2.312
113
Se vračam na temo.
Mislim, da sem pričel prav zaradi petrola redno piti kavo.
Za mene je stvar bila posladek
smile-1.gif
, ne kava. Te nisem " čutil"!
Še zmerom jo imam lepo v spominu.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Jaz si jo skuham doma in dam v manjšo termovko.Poceni vedno enak okus.
A je to reklama za termovke? Po kolk jih pa maš
hysterical-1.gif

pa tud to da je vedno enak okus je
bonk.gif


glih zadnjič bral na eni strani, da daš 10x zaporedoma žlico kave ko si jo kuhaš na tehtnico pa garant niti 2x ni ista teža

Ja seveda, iz avtomata v plastični posodi je pa boljša.
cheer.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Kje sem pa to napisal ?

Pac pravim da doma v dzezvi si ne skuhas iste kave nikoli
smile-1.gif
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.636
1.081
113
kava na Petrolu: če si navajen industrijskih kavomatov, vstaviš žeton, izbereš kavo - in gre vse po tleh, ker pričakuješ, da bo avtomat sam podstavil kozarec.
"Dolga kava se naredi z espresso strojem, pri čemer se natoči več vode kot običajno" - preizkusil na Petrolu, dobil samo pol kozarca kave, vprašam a je kaj pokvarjeno - pravijo da ne, da je to normalno.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Spoštovani,

naš cilj je, da je kakovost Kave na poti konstantna. Da to dosegamo, redno izvajamo zamenjave iztrošenih kavnih aparatov z novimi, še zmogljivejšimi in kakovostnejšimi aparati, ter izvajamo redno kontrolo kakovosti napitkov. Povečujemo frekvenco obiskov serviserjev na prodajnih mestih, kar nam zagotavlja, da so aparati stalno umerjeni in, da je doziranje surovin skladno z recepturami. Pozorni smo tudi na vsako povratno informacijo uporabnikov, zato vas prosimo, da nam sporočite, na katerih servisih ste opazila, da Kava na poti ni tako kakovostna, kot običajno. Vaše mnenje nam lahko sporočite tudi preko sistema Povej Petrolu, na www.petrol.si/povej

S spoštovanjem,

Robert Bizjak
Petrol d.d., Ljubljana
 
Nazadnje urejeno:

theMario

Zelenc'
23. maj 2015
28
0
1
bilokudarafalsvuda
www.misaron.si
Meni petrolova kava super ugaja....
Sploh pa je postala neka tradicija, ali z družino, ali s prijatelji, ali s punco, ob poti do morja vedno obvezen postanek na Lomu za kavo iz avtomata. Sicer je na avtocesti draga k "pjes" ampak po vožnji komaj čakamo tisti postanek in okus petrolove sladke kave ( ki je niti ne štejemo kot prava kava, ampak nek posladek).
Tako da keep on good coffee, samo 1€ max povsod.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.534
6.590
113
Jaz bi raje videl, da mleko ni tako sladko. Glede na to, da verjetno uporabljate mleko v prahu, lahko mogoče poskusite z kakšno drugo znamko praha, katera na vsebuje dodanega sladkorja.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.677
6.555
113
Kot sem že napisal v uvodnem postu, je kave v lončku za majhen pljunec. Veliko mleka, kave bolj za vzorec. Praktično ta napitek sploh nima okusa po kavi. Naj serviserji povečajo procent kave v napitku, pa bo vse OK. Zaradi nekaj kave več Petrol ne bo propadel.
Naj vsak uporabnik pogleda, ko teče napitek v lonček, koliko kave priteče iz avtomata. Praktično nič. Dokler se to ne zrihta, sem jaz in kar nekaj ljudi, ki jih poznam, s Petrolovo kavo zaključili.