Katero zavarovalnico za avto priporočate?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Tole vprašanje se, predvidevam, nanaša na Roberta
smile-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Stari ti res govoris kr neki.

Triglav je dajal popuste dokler jih ni preprost ugasnu. Strankam se je povedal da to ne bo skoz. Kje je pol problem ce jst teb recem glej, letos bo, kako bo naslednje leto pa ne vem.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A ni logicno da ti pade trzni delez ce si najprej takoreceno sam, potem pa pride 10 drugih zavarovalnic. Stranke grejo in pridejo. Se zmer je triglav top. Bos spoznov ko bos dalj casa v zavarovalnistvu, ne vem kaj nej ti druzga recem
smile-1.gif


http://www.zav-zdruzenje.si/do...avarovanje).xls

Tle mas ti tvoj Generali, trzni delez 4, zt pa 34. Na 100 štirje zalutajo na generali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Moj Generali. Bmk za Generali. Tako kot me isto za Triglav. Kul? Drugače pa hvala ampak vem kakšen je tržni delež. Poanta od prej je pa v rasti in padcu le-tega. Ampak sej nima veze, sej bom dojel, ko bom dalj časa v zavarovalništvu.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
A je zdej kdo na forumu, ki ponuja Generalijeve popuste za Tinine kolajne? Kar naenkrat nihče tega ne omenja.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Če smem vprašat, ma ker od parih agentov k ste kle gor, možnost kšnga popusta pr triglavu, bliža se registracija?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Mateyu sem pisal zasebno že ob prvi Tinini kolajni, danes je dobila že drugo, pa nič. No morda pa smuča
smile-1.gif


Na splošno pa nisem zasledil, da bi kdorkoli ta popust posebej izpostavljal. 20% komercialnega popusta na dan, ko Tina dobi kolajno oziroma še naslednji dan.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Jaz ne da jih ponujam, ampak sem jih kot zastopnik redne prodajne mreže Generali zavarovalnice tudi dolžan dati. :p Že tak smo prepoceni, zdaj pa še to ...
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Pa se da koristiti ta popust, čeprav mi zavarovanje poteče šele konec meseca? Lahko npr. že danes sklenem in dobim Tinin popust?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Mateyu sem pisal zasebno že ob prvi Tinini kolajni, danes je dobila že drugo, pa nič. No morda pa smuča
smile-1.gif

Nisem smučal, bil sem službeno par dni na obali
grin1.gif


Glede tistih 20% komercialnega na dan tinine medalje... katerikoli dan ti lahko dam 30%, če se tako odločim, tako da.....
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Nikar tako hitro s kupovanjem popustov, ti bo Roberto ali pa kdo drug razložil, da se ti bolj splača zavarovati pri Triglavu za 40% višjo premijo in popolnoma enako tvegati morebitne težave ob škodnem primeru kot pa zgolj zaradi popustov (tako to vidijo nekateri) ostati pri ničvredni konkurenčni zavarovalnici
tongue-1.gif



Bom pogledal kaj se da kaj narediti pa sva na vezi
zmaga.gif
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Moja izkušnja s Triglavom pa je živa katastrofa. Ker ne znajo rešiti reklamacije in celo rečejo, da jim je vseeno kaj se zgodi. Tudi če avto razpade. In to pri popravilu kjer pogojujejo kam naj se avto pelje.

Mene ne vidijo nikoli več, sploh zaradi odnosa, ignorance in neupoštevanja stvari ki so jih sami podpisali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Točno o tem govorim....nihče ni popoln. In če nihče ni popoln in povsod tvegam komplikacije ob škodnem primeru, v veliki večini primerov pa komplikacij ne bo nikjer, se bom potem definitivno odločil za tistega, ki je občutno cenejši in ne za tistega, ki je občutno dražji. Ker tekom 5ih, 10ih, 20ih let se to potem kar lepa razlika nabere in če pogledaš koliko s tem privarčuješ, bi bilo lahko vsakomur jasno kako pa kaj.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik miha72 pravi:
Moja izkušnja s Triglavom pa je živa katastrofa. Ker ne znajo rešiti reklamacije in celo rečejo, da jim je vseeno kaj se zgodi. Tudi če avto razpade. In to pri popravilu kjer pogojujejo kam naj se avto pelje.

Mene ne vidijo nikoli več, sploh zaradi odnosa, ignorance in neupoštevanja stvari ki so jih sami podpisali.
"Ti si sigurno PR kake druge zavarovalnice", se bo sedaj oglasil Roberto.
smirk-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
To je letelo na profesionalce. Jaz delam v ITju, sem samo uporabnik storitev določene zavarovalnice z zaenkrat dobrimi izkušnjami. Poslovno pa ne pokrivamo več ZT, samo AS.