Katero WiFi IP kamero vrtljivo ugodno kupiti ?

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Torej zanima me iz izkušenj, katero samostojno IP Wifi Pan tilt kamero kupiti, da jo lahko potem nadziraš preko Interneta preko Ip številke. Gre se, da bom imel doma samo kužico pa bi rad malo pogledal, če je vse OK ?
cool-1.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Koliko je pa dodatnih stroškov - poštnina, DDV, carina, saj predvidevam da ni poslana iz EU.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Nabavil foscam, zakon zadeva. Motion detection se mi zdi mal preveč občutljiv, sicer lahko nastavljaš, ampak že ko se luč prižge se sproži. Edin minus za moj prostor je mal preozek kot snemanja. Sicer pa naložil še eno neodvisno aplikacijo za jabolčne naprave in lahko rečem samo špica. Omogoča več kot original app oz. je bolj user friendly. Dal 75 eur pri nas.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.589
496
83
Tudi jaz priporočam foscam. Uporabljamo jo že več kot leto dni in deluje ves čas tako kot je treba
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Nabavil foscam, zakon zadeva. Motion detection se mi zdi mal preveč občutljiv, sicer lahko nastavljaš, ampak že ko se luč prižge se sproži. Edin minus za moj prostor je mal preozek kot snemanja. Sicer pa naložil še eno neodvisno aplikacijo za jabolčne naprave in lahko rečem samo špica. Omogoča več kot original app oz. je bolj user friendly. Dal 75 eur pri nas.

Schumi nabavi preko ebaya sirso lečo. Sem sam nabavil mal ozjo lečo za mojo kamero, ker kamero uporabljam v hali in mi siroki kot ni odgovarjal.

Nekaj takega sem jaz nabavil
http://www.ebay.co.uk/itm/16mm...=item4ab089b399
LP
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Tudi jaz imam kamero podobno Foscam, Wanscam. Zadovoljen, dela brez težav.

Bo imel pa Hofer sedaj eno podobno za 60 EUR in 3 letno garancijo.
 
Nazadnje urejeno:

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Ja, Hoferjeva ima resolucijo samo 640x480.
Imas pa pri Foscamu (pa se kje drugje) zato tudi megapixel kamero (1280x720), katero sem ze dal v linku...
 

B81

22. jul 2007
34.497
8.961
113
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Nabavil foscam, zakon zadeva. Motion detection se mi zdi mal preveč občutljiv, sicer lahko nastavljaš, ampak že ko se luč prižge se sproži. Edin minus za moj prostor je mal preozek kot snemanja. Sicer pa naložil še eno neodvisno aplikacijo za jabolčne naprave in lahko rečem samo špica. Omogoča več kot original app oz. je bolj user friendly. Dal 75 eur pri nas.

kje?

Aha sem videl. Two way audio? To pomeni, da ima vgrajen mali zvočnik?
 
Nazadnje urejeno: