Katero steklokeramično ploščo?

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Tudi pri nas imamo 4 leta bosch serijo 8 (PIV675N17E), brez omenjenih težav. Zadovoljni, bi še enkrat vzel.

Sem pa ravno na dopustu operiral z novo beko indukcijo, verjetno nekaj cenejšega, se je pa nonstop zaganjala, če ni bilo na najvišji stopnji. Smešno je bilo gledati, kako je tekočina zabrbotala vsakih nekaj sekund. Pa ko se je ventilator (?) oglasil je bilo vseskupaj kar glasno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kot sem že pred dnevi omenil, bom na jesen zamenjal steklokeramično ploščo. Indukcije po prebranem ne želim in tudi ne vidim neke prednosti. Da voda zavre prej, zame ni nobena prednost. Osebno bi najraje plin, v kombinaciji s steklokeramično ploščo, vendar ni prostora za plinsko jeklenko. Torej, želim steklokeramično ploščo in me zanima kaj je trenutno najboljši nakup in seveda kje? Prosim za izkušnje, mnenja in predloge.

Lep dan še naprej
Vzemi indukcijo in ne komplicirat. Steklokeramika je srednji vek, indukcija pa moderen. Ko na steklokeramiki čakaš da bo voda zavrela (ali se začela čebula pražit), si na indukciji že fertik.
Jaz osebno bi iskal indukcijo v kombinaciji s plinom. Ker ga pač imam v bajti. Je pa plin še vedno daleč najbolj spreten. Indukcija pa luštna za pucat ... z največ približki plinu.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.259
5.818
113
pri taščici
Je pa zanimivo to, da majhna posoda (dzezva, litrska posoda) hitreje zavre na kuhalniki za nekaj 10 evrov kot na indukciji za 500.
Kuhalnik vleče 2kw, indukcija moč prilagodi premeru posode.
Vsaj moja Bosch.
Je pa res da indukcija bistveno bolj zvezno kuha na majhni.moci kot kuhalnik (kjer se vse "zaletava")
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda. Plin objame celo posodo, indukcija pa samo dno. Oba imata pa izvrstno regulacijo doziranja moči. Zato je plin še vedno alfa samec. Indukcija pa njegova ženkica, ki si predvsem želi enostavno čiščenje.
Steklokeramika pa preteklost, na kateri smo se učili prehod iz sveta plina na indukcijo. Steklokeramika ni več aktualna.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.259
5.818
113
pri taščici
Jaz govorim v obeh primerih o indukciji.
Plin je pri tašči, pa dvomim da je kaj hitrejši od indukcijskega kuhalnika, ki je res brzinski.....
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Če smo že pri tem, imaš tudi indukcije z veliko višjo močjo od "povprečne". S tem, da niti ne rabiš 5kw indukcije, da konkuriraš plinu, ker pač ne gre toliko v zrak.

Pustimo wok ob strani, ker za 90% EU populacije itak ni zanimiv. Veliko preostalih bi bila pa najbrž tudi z indukcijskim wokom bolj ali manj zadovoljna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Če smo že pri tem, imaš tudi indukcije z veliko višjo močjo od "povprečne". S tem, da niti ne rabiš 5kw indukcije, da konkuriraš plinu, ker pač ne gre toliko v zrak.

Pustimo wok ob strani, ker za 90% EU populacije itak ni zanimiv. Veliko preostalih bi bila pa najbrž tudi z indukcijskim wokom bolj ali manj zadovoljna.


ne govorim o indukciji ali plsinki polati kot taki, ampak o samem gorilniku ki iima lahko moč 5,6 kW. Take moči indukcija ne more nuditi na enem samem kuhališču.



samo 2 primera ki sta sposoban nesti indukcijo brez karkoli
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Ravno to pravim. Pri 5kw plinskem gorilniku gre veliko od teh 5kw v zrak. Se posebej pri woku. Ne verjamem da 5kw plinski gorilnik ni primerljiv s 3kw indukcijo, od katere gre 90% energije v posodo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
Če smo že pri tem, imaš tudi indukcije z veliko višjo močjo od "povprečne". S tem, da niti ne rabiš 5kw indukcije, da konkuriraš plinu, ker pač ne gre toliko v zrak.

Pustimo wok ob strani, ker za 90% EU populacije itak ni zanimiv. Veliko preostalih bi bila pa najbrž tudi z indukcijskim wokom bolj ali manj zadovoljna.
Povsod, tko pri plinu kot indukciji... Mal dnarja mal muzike. Se pa po mojem skromnem mnenju pri indukciji še čip posoda zelo pozna, oziroma bolj kot pri plinu.
Drugač pa tko visoko moč res rabiš sam za steake in wok. Pri steakih bi znala bit v primeru indukcije kot rečen problem posoda.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
Ravno to pravim. Pri 5kw plinskem gorilniku gre veliko od teh 5kw v zrak. Se posebej pri woku. Ne verjamem da 5kw plinski gorilnik ni primerljiv s 3kw indukcijo, od katere gre 90% energije v posodo.
Wok kuhanje je specifika in pri pravem plehnatem woku imaš smoking hot sam tam kjer je gorilec in to je cel pojnt.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
Pa mogoče bi odprl temo plin vs indukcija, da naumo tele teme smetil. Men v moji kuhinji po vgradnji taširoke Bosch flame select manjka sam še taozka indukcija.... Pa žal nimam placa.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.492
8.858
113
Imam wok gorilnik v sredini, dva srednja enega majhnega in enega velikega okol. Zadeva deluje vrhunsko, sploh ne rabiš plamena gledat, ker imaš 8 stopenj na klik. Res dobra, pogruntavščina. Edini minus je tisk, ki se je po enem letu že dobro zbrisal iz tega vidika je steklokeramika za podlago v prednosti. Sam so gorilci logično razporejeni. Pokrovi gorilcev in rešetke so litoželezni.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ql tnx...lahk še model napišeš če ti ni odveč

še enkrat hvala


A smem en nedolžen medklic? :cheer:

Pri vsem skupaj se gre samo in zgolj za "ročnost" . Kako se z enim ali drugim v primerjavi upravlja.
Dejstvo je, da je pri plinu malce več truda za čiščenje. Pri indukciji je pa plata ravna, zato je trud za čiščenje precej manjši.
Poleg tega plin ogreva zelo velik del spodnje površine posode, indukcija pa samo dno, ki mora imeti magnetne lastnosti.

Razlike so, jaz jih vidim. Moja žena ( ki na koncu puca vse skupaj) pa pravi, da je indukcija boljša. 5 kW = 5 kW, yebiga. Samo onih 5 kW od indukcije je lažje spucat, v tem je štos.
 
A smem en nedolžen medklic? :cheer:

Pri vsem skupaj se gre samo in zgolj za "ročnost" . Kako se z enim ali drugim v primerjavi upravlja.
Dejstvo je, da je pri plinu malce več truda za čiščenje. Pri indukciji je pa plata ravna, zato je trud za čiščenje precej manjši.
Poleg tega plin ogreva zelo velik del spodnje površine posode, indukcija pa samo dno, ki mora imeti magnetne lastnosti.

Razlike so, jaz jih vidim. Moja žena ( ki na koncu puca vse skupaj) pa pravi, da je indukcija boljša. 5 kW = 5 kW, yebiga. Samo onih 5 kW od indukcije je lažje spucat, v tem je štos.


to glede čiščenja vsaj delno drži, češrav če maš kako pošteno plato ala foster, smeg, boschi višji rajng itd so gorilniki tako narejeni da jih ni težava razdreti in očistiti. Isto rešetke. Če pa govoriva o polizdelkih ala poceni beko, gorenje in podobno pa trditve tvoje žene še kako držijo

ima pa plin ogromno manevrskega placa, kar recimo indukcija ne more nuditi. Pa da maš 5 kW s tuch upravljanjem si pa itak car. Tu sploh ni debate
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.587
1.220
113
Pri resnem kuhanju se kuhališče umaže. Indukcijo očistim v 15 sekundah (obrišem z mokro cunjo in nato s suho, praška se skoraj nikoli ne rabi). Zdaj pa ti očisti plinske rinke...tako ene 3x na dan! V pomivalca vsakič? Praskat korito? Seveda lahko malo spustiš kriterij čistoče...ampak potem to ni to!