Kateri telefon uporabljate?

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Siemens CF75. Nisem zadovoljen: baterija nikoli ni dolgo zdržala, ugasne, če ga prehitro zapreš, ima zunanji display, ki se ga ne da izklopiti, gori pa le zato, da na njem piše Siemens
bonk.gif


Zamenjal bom za motorolo W220 ali nokio 6060. Ima kdo kakšne izkušnje s tema dvema telefonoma?
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
N95 (prej mel N 6680).

Izredno zadovoljen, kljub poplavi negativnih kritik..Zgleda imam srečo z Nokiam (trkam na les) in zaenkrat ne grem na drugo firmo..

Uporabljam ga predvsem kot multimedijsko napravico (glasba; slikce; filmčki; nekaj malega GPS za dušo, ker so karte slovenije zelo uboge in bi lahko kakšno cesto več vrisali pri Route66; kakšna igra za otroka, da da mir fotru za nekaj minut; za krajše radovednosti na kakšnem spletnem forumu;še vedno pretvornik valute iz navade, dokler dokončno ne priklopim in koledar oz organizator, da ne utrujam preveč svojega spomina, ker bi rad 100 stvari vsak dan zrihtal, pa mi drugače lahko kaj mimo spomina pade..) aja, pa včasih se zgodi, da tudi telefoniram..
smile-1.gif
Aja, slaba stvar je baterija, ki zdrži le en dan..a če bi mi ob zdajšnjih dejstvih zdržala več, tega telefona ne bi rabil..pač je šla tehnologija gsm aparatov toliko naprej, medtem, ko razvoj baterij temu ni uspel slediti..to je pač treba vzeti v zakup..LP
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Ericsson GA628
wink-1.gif
, še zmer dela!
Update: SE V630i Live!!!! Je bil tako poceni, da se nisem mogel upret (zakratekčasspetnavdušensimobilovec.press). Juhej!
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Jst sem uporabljal Samsung P300 za čez poletje, zdej k bojo pa večji žepi, pa več časa za igračkanje, pa sem si nabavu Nokio E65. Tak da ta bo na M@ zdej, P300 na S!, potem pa se mi valja doma še en SE K700i, kater bo pa za rezervo, ker se ga itak ne splača prodajat.
wink-1.gif

LP
 

Maj

Zelenc'
30. sep 2007
29
0
1
47
Gorenjska
Zmedenko.si
Sam za Mobitel že okrog deset let uporabljam Ericsson A1018s, ki je res odličen in sem doslej samo enkrat menjal baterijo.

Za Simobil pa uporabljam Sagem MC827 FM, ki ob dveh menjavah baterij tudi še dela odlično in ga v glavnem uporabljam za poslušanje radia, ki odlično dela tudi brez šopa kablov(slušalk) kar ne omogočajo niti najnovejši modeli
confused-1.gif
.

Sedaj bom pa najverjetneje kupil še enega za Tuš in upam, da bodo v naročniški akciji ponudili kakšen telefon z odličnim fotoaparatom(vsaj 5M pik, in 5x optični zoom).
Lp
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Uporabljam od punce bivšo nokio 3110, ker sem mojega SE w810i izgubil. Čakam na SE k850i ali pa nokio N95, nisem si še čist na jasnem kaj nej si privoščim;)