Kateri tapravi telefon naj nabavim?

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
Trenutno si lastim SE Z610i .... in bi ga rad zamenjal za pravi telefon... kaj to pomeni?
rad bi, da bi bil preklopen, nič zunanjega displeja, mogoče kake diodice za opozarjanja... mora imet budilko...
pa smse, nobene kamere..., aja pa da se da z njim klicat... notranji displej pa je lahko po želji... ali mali ali velik nima veze...

torej pri Nokiji je to nekaj Takega
pri Motoroli je to nekaj Takega

torej... še so kaki drugi?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
ajajaj... niso resni... zgleda bo kar nokia...
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Še samsung X200 pa se konča, mislim da..
Tega ima moja. Bila ga je bolj vesela, kot da bi ji obljubil, da eno leto ne bom nič pil.
grin1.gif
Preprost za uporabo, odličen displej Pred enim letom ga je blo kar malo težko dobit, ne vem kako je zdaj.
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
tole nokio 6060 sem kupil svoji mati in je res straight to the point... na zunanji strani je rdeca lucka ki utripa ce je kaj - klic, sms... nima pa ne kamere in nic dodatnega... v bistvu samo klici in smsi...

edini minus je mogoce antena drugace pa super telefoncek
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Takšen tapravi telefon, kot ga ti imenuješ, bo danes res že kar težko dobiti. Vsi proizvajalci se trudijo svoje telefone čim bolj izpopolniti in jim dodati sto in eno funkcijo, ki bi v najboljši meri zadovoljile uporabnika. Se pa tudi najdejo novejši telefoni, ki naj bi bili namenjeni za uporabnike v Afriki in podobnih manj razvitih deželah. Ti naj bi bili opremljeni z manj funkcijami, le te osnovnejše. Je pa vprašanje, če so takšni telefoni dobavljivi na našem tržišču.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
sharp gx 25...rabljenga. sem ga imel in sem kar zadovoljen...res da ima kamero in tudi ½flash½ kateri pride zelo prav kot svetilka. drugače sem pa bolj za nokio, edino če pogledaš še za kakšni samsungom, kateri so skoraj vsi preklopni.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
sharp gx 25...rabljenga. sem ga imel in sem kar zadovoljen...res da ima kamero in tudi ½flash½ kateri pride zelo prav kot svetilka. drugače sem pa bolj za nokio, edino če pogledaš še za kakšni samsungom, kateri so skoraj vsi preklopni.

odpade...tak telefon imam zdaj... SE Z610i.... nevem zakaj bi še enega kupil.....
nesme imeti nič od nič....
bom verjetno nokio 6060 naročil
smile-1.gif