Kateri vodoodporten telefon?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Pozdravljeni! Nekdo od naših družinskih članov je v roku dobrega leta, leta in pol, potopil že tretji telefon pa sem nekako skapiral da bi bilo fajn če bi vzel telefon ki je odporen proti vodi in prahu, torej če pade slučajno v kako vedro vode za nekaj sekund da ni potem neke frke. Kaj bi se priporočalo? Pa da telefon ne stane celega bogastva saj uporabnik ni nek napredni uporabnik, niti SMS-ov ne piše, telefon bi služil le za klicat. Dobro, pa največja jajca tut ne rabi bit
smile-1.gif
Kaj je trenutno sploh na trgu v tem segmentu? Hvala

Lp
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Probi zbrskat kakšen Samsung telefon (ali pa nekaj, kar ima IP67 standard; razlago imaš tukaj ); torej, 1m globine 30 min. Čeprav, pri nas je bil B2100, ki ima 57 standard, v pollitrskem kozarcu piva skor eno uro (telefon je celo slikal pod vodo, pa vibra je delala :D ), pa mu ni blo nč hudga... Še zdej dela ta telefon..
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Lahko potrdim, da galaxy xcover zvoni tudi v kozarcu piva. Deluje bp tudi po tem testu
smile-1.gif
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Lahko potrdim, da galaxy xcover zvoni tudi v kozarcu piva. Deluje bp tudi po tem testu
smile-1.gif
Nokia 3310 tudi, pa ni oglaševan kot vodoodporen telefon
evil.gif
 

JanBan17

Zelenc'
24. maj 2012
10
0
1
Jaz predlagam Samsung Xcover, galaxy Xcover...se mi zdi da je samsung pogosto uporabljen tudi kot telefon za na terensko delo ker mu ni hudega tudi če pade iz kakšnega metra ali dva ...Lp
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Evo, jaz sem včer vzel Motorolo Defy Plus. Zaenkrat sem zadovoljen, sam mal se lovim, ker je moj prvi android. Je pa res majhen telefon, zaslon je pa še vedno 3.7". Xcover ima isti zaslon, pa je kar dosti večji. Mogoče je pa na otip nekoliko bolj robusten kot Defy, samo mene je kvaliteta zaslona pri Defyu prepričala.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Imajo ja, sam jaz sem jo hotel pred nakupom še v roke prijet. Tu jo pa preko spleta naročiš, če se ne motim.