Kateri sušilni stroj?

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.311
9.057
113
kolk bi pa bilo pošteno, s taksami, z delom, transpottom in plačilo na deponiji? 3€?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.758
2.638
113
A ni tako da mora trgovec gospodinjske aparate pri nakupu novega brezplačno prevzeti?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.758
2.638
113
Napišeš na sedežno Mille pa je.

Saj sem odgovarjal na vprašanje če HN odpelje, nisem jaz z sedežno začel.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Sam težko dogovorim, ker nisem imel starega za odpelati.
Načeloma verjetno bolj težko. Če drugega ne ga dostavi pošta in oni ga sigurno ne bojo odpeljali. Vsaj brezplačno ne.
To se lažje zmeniš s temi lokalnimi trgovinami. Sploh, če imajo svojo dostavo.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
kolk bi pa bilo pošteno, s taksami, z delom, transpottom in plačilo na deponiji? 3€?
Ne vem kolk, djabe bi blo pošteno, če pustiš za sedežno 2k pri njih. Tko sva jo pa prjela s fotrom, zabrisala v velik lift, ter pred blok (sva čakala prevoz:evil: )...v roku ene ure je šla, ni blo treba nikamor peljat.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
No ja, tebi prodajalec odobri popust kokr ma maneverskega, denar za odvoz pa pobere štacuna...če bi dobil denar tist, k odnese bi rajš dal, k pa štacuni.
Btw, noben ni fehtal, so sami znižali, tko k je pol stvari kao znižanih, da folk ne teži za popuste ;)
 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18
Mah Merkur ma tole notri, verjetno je HN isto:
Brezplačni odvoz starega električnega izdelka. Odvoz ni možen ob nakupu v spletni trgovini.**

Verjetno res ker pošta dostavi.
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
Ali je kje na netu katalog, kjer bi lahko iskal po dolocenih parametrih. Gre se za globino, saj je zaradi prostora lahko max. 540mm. Opazam pa da imajo nekateri proizvajalci vpisano globino brez vrat. Predstavljena globina ne zajema debeline izbocenih vrat, tako da je tezje iskat. Iscem pa susilni in pa pralni stroj. Kot receno imam omejeno samo globino. Nasel sem Beko in Electrolux z globino 508 in 540.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.030
75
48
Ali je kje na netu katalog, kjer bi lahko iskal po dolocenih parametrih. Gre se za globino, saj je zaradi prostora lahko max. 540mm. Opazam pa da imajo nekateri proizvajalci vpisano globino brez vrat. Predstavljena globina ne zajema debeline izbocenih vrat, tako da je tezje iskat. Iscem pa susilni in pa pralni stroj. Kot receno imam omejeno samo globino. Nasel sem Beko in Electrolux z globino 508 in 540.
Candy mislim da ima fuul ožje, ene nove modele.Sem videl reklamo.Sam Candy...hmm...
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.961
811
113
poglej se Hoover.. starsi mislim da imajo en plitek pralni stroj

edit: pralne imajo manj globoke.. susilca nisem videl (nisem pa vseh preklikal - ker filter ne dela).. kombiniran pralno/susilni majo pa tud
pa kar starse poslusam - zadeva dela
 
Nazadnje urejeno:
Ali je kje na netu katalog, kjer bi lahko iskal po dolocenih parametrih. Gre se za globino, saj je zaradi prostora lahko max. 540mm. Opazam pa da imajo nekateri proizvajalci vpisano globino brez vrat. Predstavljena globina ne zajema debeline izbocenih vrat, tako da je tezje iskat. Iscem pa susilni in pa pralni stroj. Kot receno imam omejeno samo globino. Nasel sem Beko in Electrolux z globino 508 in 540.


dobiš še kakega od hisense 8gorenje), pa hoover, ki je v bistvu malo boljši candy

bom še malo prečekrial tuja tržišča, morda se kaj najde
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113