Kateri prostostoječi kombiniran hladilnik

igi

Guru
13. okt 2007
5.386
1.008
113
Celje
Obišči stran
Gorenje z dvema kompresorjema se počasi poslavlja in bo treba nekaj nabaviti, da ne bo pivo na toplem :)

Kaj se danes kupuje kot "optimum"? Pa denar dajmo na drugo mesto.

Želje: 2 metra višine, 60 cm širine, spodaj zamrzovalnik, nulta cona je zaželena. Sedaj sem bil navajen, da sem lahko hladilnemu in zamrzovalnemu delu neodvisno nastavljal temperaturo. Mi je bilo fino, čeprav ne vem, če bi kaj pogrešal tudi če nebi imel opcije.

Žena gledala Liebherr, pa ne poznam dovolj, da bi znal opravičiti cene ostalih znamk x2.

Prosim za priporočila.

Hvala
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Moja naslednja znamka hladilnika bo 100% Liebherr.So znani po kvaliteti hladilne tehnike.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.614
1.068
113
(2023)
hladilnik z zamrzovalnikom Zanussi ne hladi več dovolj, pa moram nabaviti drugega. Bi izbral kar Gorenje, a je problem višina: prostora je 140 cm, mogoče 141, vsi Gorenjevi, razen enega, kjer pa preveč izgubim na prostornini, pa so 143.

Pravzaprav edini ponudnik140 visokih hladilnik-zamrzovalnikov, ki sem ga do sedaj našel, je Liebherr. Je to to, ali je še kakšna druga ideja?

Malo me namreč skrbi da modelov, ki se prodajajo pri nas, ni v katalogu za nemški trg, kar ponavadi pomeni da plačaš samo firmo, vsebina pa je prilagojena za denarnice revežev v "Europa - Ost".

Zanima me še prodajalec ki star hladilnik odnese (iz 1.nadstropja brez dvigala) in prinese novega v stanovanje, ne samo pred vrata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
(2023)
hladilnik z zamrzovalnikom Zanussi ne hladi več dovolj, pa moram nabaviti drugega. Bi izbral kar Gorenje, a je problem višina: prostora je 140 cm, mogoče 141, vsi Gorenjevi, razen enega, kjer pa preveč izgubim na prostornini, pa so 143.

Pravzaprav edini ponudnik140 visokih hladilnik-zamrzovalnikov, ki sem ga do sedaj našel, je Liebherr. Je to to, ali je še kakšna druga ideja?

Malo me namreč skrbi da modelov, ki se prodajajo pri nas, ni v katalogu za nemški trg, kar ponavadi pomeni da plačaš samo firmo, vsebina pa je prilagojena za denarnice revežev v "Europa - Ost".

Zanima me še prodajalec ki star hladilnik odnese (iz 1.nadstropja brez dvigala) in prinese novega v stanovanje, ne samo pred vrata.
Če hočeš imet kvaliteten hladilnik.Vzami znamko Liebherr.Ti so najboljši hladilniki.Poznam par ljudi k ga imajo.Tud brat ga je lani kupil.Vrhunski hladilnik je.Dela zelo tiho.Posodice in oprema je iz zelo kvalitetnega materjala.Tako da nimaš kaj zgrešit.
Mislim da big bang dostavi novega,in z malo plačila odnesejo starega.Vsaj bilo je tako.Pozanimaj se pri njih.Harvey,dvomim če odpelje star aparat.Big bang je imel to možnost.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Doplacaj vnos v stanovanje.
Brezplacno je dostava "do vrat" (bloka obicajno , drobni tisk beri).sicer pa hladilnik ni tezak, je pa neroden in ga en sam tezko nese po stopnicah. Lahka npa ga neseta dva otroka
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Wtf, dvomim da ima 40 kil. Dva najstnika neseta bistveno vec od 40 kil. Samo ce jima je v interesu.
Nesel ga bi tudi sam, ce nebi moje noge bile tako nerodne ;)
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.625
1.242
113
Libher (vsaj vgradni, ranga 1300e) ni nic posebnega. Police so enako lomljive kot drugje, absolutno NI tih (spusca vsaj 5 razlicnih zvokov, ki so tudi z ikonami - kot v stripu - napovedani ze v navodilih), ene 3x je "zmrznil" in je zacel zamrzovat hladilni del, potreben je bil izklop in ponovni priklop, v zmrzovalnem delu se led kar nabira.... Jaz nikoli vec. Jaz bi Samsung
 
  • Všeč mi je
Reactions: Rikolus

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Verjamem, da dvomiš.
Relevantne pa so v tem primeru pravilne informacije. Sem poklikal prve tri kobinirane na Liebherr strani, slabih sto kil (vsak).
No, ne vem na katero objavo si ti se skliceval. Jaz sem se na "aktualno" od javr
2 leliebjerja imata skupaj z embalazo skupaj 100 kil.
Z malo truda prides hitro na 80 kg.
3 hladilniki skupaj imajo 100kil.
Ce pa te tri po ta velkem olupis(embalaza, police, predali, mogoce celo vrata ce jih moras okol obracat) imajo pa tudi trije manj kot 100kg.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
(2023)
hladilnik z zamrzovalnikom Zanussi ne hladi več dovolj, pa moram nabaviti drugega. Bi izbral kar Gorenje, a je problem višina: prostora je 140 cm, mogoče 141, vsi Gorenjevi, razen enega, kjer pa preveč izgubim na prostornini, pa so 143.

Pravzaprav edini ponudnik140 visokih hladilnik-zamrzovalnikov, ki sem ga do sedaj našel, je Liebherr. Je to to, ali je še kakšna druga ideja?

Malo me namreč skrbi da modelov, ki se prodajajo pri nas, ni v katalogu za nemški trg, kar ponavadi pomeni da plačaš samo firmo, vsebina pa je prilagojena za denarnice revežev v "Europa - Ost".

Zanima me še prodajalec ki star hladilnik odnese (iz 1.nadstropja brez dvigala) in prinese novega v stanovanje, ne samo pred vrata.
Big bang ti novega prinese v stanovanje, starega pa odnese za nekaj evrov doplačila.
 
(2023)
hladilnik z zamrzovalnikom Zanussi ne hladi več dovolj, pa moram nabaviti drugega. Bi izbral kar Gorenje, a je problem višina: prostora je 140 cm, mogoče 141, vsi Gorenjevi, razen enega, kjer pa preveč izgubim na prostornini, pa so 143.

Pravzaprav edini ponudnik140 visokih hladilnik-zamrzovalnikov, ki sem ga do sedaj našel, je Liebherr. Je to to, ali je še kakšna druga ideja?

Malo me namreč skrbi da modelov, ki se prodajajo pri nas, ni v katalogu za nemški trg, kar ponavadi pomeni da plačaš samo firmo, vsebina pa je prilagojena za denarnice revežev v "Europa - Ost".

Zanima me še prodajalec ki star hladilnik odnese (iz 1.nadstropja brez dvigala) in prinese novega v stanovanje, ne samo pred vrata.
liebherr je kul, vzel letos enega pod akcijo, mi je dimenzijsko najvwč ponujal, doplačal vnos v stanovanje in odvoz starega. So novega prinesli in starega odnesli...2 nadstropje.

neke hude zbire za te dimenzijepri nas ni...morda še kak whirlpool, potem pa že skor konc
Doplacaj vnos v stanovanje.
Brezplacno je dostava "do vrat" (bloka obicajno , drobni tisk beri).sicer pa hladilnik ni tezak, je pa neroden in ga en sam tezko nese po stopnicah. Lahka npa ga neseta dva otroka
liebherr kupljen par mesecev nazaj, dobrih 70 kil...težak + neroden
(2023)
hladilnik z zamrzovalnikom Zanussi ne hladi več dovolj, pa moram nabaviti drugega. Bi izbral kar Gorenje, a je problem višina: prostora je 140 cm, mogoče 141, vsi Gorenjevi, razen enega, kjer pa preveč izgubim na prostornini, pa so 143.

Pravzaprav edini ponudnik140 visokih hladilnik-zamrzovalnikov, ki sem ga do sedaj našel, je Liebherr. Je to to, ali je še kakšna druga ideja?

Malo me namreč skrbi da modelov, ki se prodajajo pri nas, ni v katalogu za nemški trg, kar ponavadi pomeni da plačaš samo firmo, vsebina pa je prilagojena za denarnice revežev v "Europa - Ost".

Zanima me še prodajalec ki star hladilnik odnese (iz 1.nadstropja brez dvigala) in prinese novega v stanovanje, ne samo pred vrata.