Kateri pralni stroj? Hitro, hitro....

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Novejših Boschevih pralnih strojev ne morem komentirat, imamo pa doma 12 let starega 7-kg Boscha, ki ves ta čas dela popolnoma BP. Pa si z ženo včasih zaželiva kakšnega novejšega z inverterjem (predvsem zaradi glasnosti), ampak tale kar dela in dela. Itak bo pa zdaj v naslednjih dneh spustil dušo... :D
No ti imaš takega Boscha, jaz pa Gorenje. Ni vse črno-belo.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Števce sušenja ima moj sušilc.Za pralnega še nisem nagruntal...oz še nisem raziskoval...Vrjetno ima...ker mam drugi model od najboljšega...
In kje imaš ta števc? Jaz imam en srednji sušilc (miele) in nikjer ne najdem. Pri prejšnjem softronicu (star cca 15 let morda kakšno leto več) je serviser kao prebral ta števec s svojo škatlico in se nekaj čudil. Sedaj na novem sem pa mislil, da bo to dostopno vsaj preko aplikacije. Sem naložil in zbrisal. Brez veze.

Smo pa menjali oba stroja v kompletu, ker se je pralni stroj spet pokvaril in moram potem najprej vzeti sušilca dol, da sploh lahko karkoli odprem in smo se odločili, da menjamo v kompletu. Za pralnega smo dobili del iz Nemčije in sem potem zamenjal in je komplet v kleti za kakšno nujno pranje ali/in sušenje. KEr miele kot miele se jasno tudi pokvari ;).

Jernej