Kateri nosilec za kolesa?

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
tole na paščke bi pa tudi jaz imel.
mi je zelo čudno, da niso tega prej pogruntal, ker men to zgleda bolj varno, kot pa klešče.
se da kje to posebej kupit? paše na thule?
Predvidevam, da paše tudi na Thule, bolj je vprašanje, kje sploh dobit. Fotr je bil prejšni tedn ravno v Nemčiji in se je mimogrede oglasil še pri enem Uebler dealerju, da bi za svojega Ueblerja vzel nadomestno roko oziroma tole novo, če bi imeli. Na žalost ni bilo za dobit nič od tega, na koncu so mu prodali Thule roko in mu pokazali, da paše tudi na Ueblerja (verjetno gre potem tudi obratno). So pa tudi tele trojne zložljive Ueblerje bolj kot ne razprodali tam po fizičnih trgovinah (dotični je rekel, da jih je prejšni teden prodal 6 in preveril še pri drugih okrog pa ravno tako niso imeli) in niso vedeli, kdaj dobijo. Jaz sem potem kar pri nas vzel Thule EasyFold XT 3 (649 v Freestyleu, saj tudi na netu v tujini nisem našel ceneje). Če drugega ne, imam z drugimi Thule izdelki dobre izkušnje in vsaj vem, da ni problem s servisom ali nedomestni deli v Slo.

Če je pa kdo našel tele Uebler roke za eBike, se pa vseeno priporočam.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.307
935
113
Titograd
Našel zadevo od VW-ja, všeč mi je da je zložljiva in ima 22 cm razdalje med tirnicami. Kake izkušnje tu z original vw-jevimi nosilci? Kdo jih dela zanj?

 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Če kdo ravno kupuje. Nosilci za kolesa, so podobno kot kolesa sama, roba, ki jo je težko dobit.
Lahko potrdim za Mimovrste, naveden rok dobave 3 dni, po potrjenem nakupu dobim obvestilo da bo predviden rok dobave skoraj en mesec kasneje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gig

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Mimovrste nikoli ni bila referenca za realne dobavne roke. Čakajo naročila, da se napolni določeno kapaciteto, potem dejansko dobavijo.