Kateri je tvoj?

Kateri je tvoj mobilni operater?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
sem pri mobitelu in mi je najugodnejši... ne vidi razloga da bi zamenjal
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
No, anketa kaže še vedno v prid Mobitela kar dokazuje, da Simobil ne bo nikoli dosegel Mobitela, pa navajajte kar hočete.
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Meni Mobitel nudi ogromen račun, če slučajno zvrcnem koga, ki ždi pri Simobilu. Simpatizerji Simobila me vseskozi mamijo, naj se jim pridružim. Zakaj mi je lahko žal, če se jim?
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
1. A midva gledava isto anketo?
2. Pa ne moreš kar tako posploševati... "Simobil ne bo nikoli dosegel Mobitela". Ta samozavest me malo spominja na tole:

 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ne posplošujem. Samo spomni se kako so se Simobilovci hvalili, ko jim je bilo omogočeno, da se prenese številko k drugemu operaterju. Seveda so pridobili stranke, saj to je logično. Poznam dosti takih, ki je zamenjalo, nonstop so padala sporočila "moja številka je prenesena..bla.bla". Danes pa jočejo ko jim Simobil ne nudi dovolj pokritosti v LASTNI državi, da ne omenjam kako slabo lovi v Alpah naprav Mobitelu. Za se zjokat. Kot tretji argument pa si oglej profesionalnost podjetja. A se ti zdi primerno, da neko dekle s prekratko majčko sklenjuje pogodbe s firmami...Jaz bi raje videl človeka s kravato pa da ni glih štanta kot da kupujemo kruh. Informacije iz 2. roke, kolega/ica!
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Meni Mobitel nudi ogromen račun, če slučajno zvrcnem koga, ki ždi pri Simobilu. Simpatizerji Simobila me vseskozi mamijo, naj se jim pridružim. Zakaj mi je lahko žal, če se jim?

1. signal je pri mobitelu absolutno boljši, s tem tudi kvaliteta zvoka in dosegljivost
2.UTMS (apeliram na prenos podatkov)
3.praktično roaming povsod po svetu
4. (zaradi točke 3) lahko pošlješ SMS v katero državo hočeš, simobilu se zatakne že ko hočeš poslat sosedom na hr ali it....
5. vzameš lahko 3 (nebrandirane) mobitele skozi 2 leti.
6. zdaj imajo opcijo večer+weekend za 11 eur... đabalesko.

Red pri računih in reklamacijah. Pri simobilu še zdaj računi prihajajo netočno, napačno itd.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Sem pri Simobilu že slabo leto in moram reči, da sem zelo razočaran. Razlog je slaba pokritost oziroma slab signal. K simobilu sem šel/šli (cela firma), ker je ponudil dosti boljše cenovne pogoje. Sedaj pa sem ugotovil zakaj so cenejši in sicer zato, ker je njihova storitev slabša.

Zato resno razmišljam o vrnitvi k Mobitelu. Ker človek razume, da je enemu študentu, ki ima par klicev na dan vseeno če se mu zgodi, da je pol ure nedosegljiv. Ko pa se enkrat gre za mnogo več vredne posle in imaš probleme, ko se hočeš pogovorit z pomembno stranko, ti pa take stvari hitro pridejo vrh glave.

Zato gre moj glas Mobitelu.

lp
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Pri Simobilu odkar so pokrili nase kraje-se ne spomnim.
Na zacetku Halo,nato pa me je pritegnila Pomlad - Halo je naprej uporabljala zena.
Se pred kratkim smo imeli eno narocnino,tri halo pakete in VMC paket.
In se vedno bi vzel Simobil
zmaga.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Tu ti sicer dam prav, ampak jaz tu vidim le dva argumenta - pokritost v lastni državi in neprimerna obleka prodajalke. Razen če je tretji to, da Simobil slabo lovi v Alpah. Kar pa zame spada pod kategorijo pokritosti v lastni državi
smirk-1.gif


In kljub temu več ljudi v zgornji anketi pravi, da bi danes raje sklenili razmerje s Simobilom kot Mobitelom.
In na to sem se jaz obesil pri tvoji izjavi, da simobil nikoli ne bo prehitel mobitela.

in trendi (stran 6):
http://www.apek.si/sl/datoteke/File/2008/telekomunikacije/tretje_cetrtletje_2007.pdf

Razlika se vztrajno manjša, s tem da Simobil očitno jemlje uporabnike Mobitelu. Tu so seveda všteti vsi uporabniki, ne samo naročniki, kar pa se mi zdi kar prav. Uporabnik je uporabnik. Me pa zanima kakšna je struktura samo naročnikov.
Z informacijo iz zgornjega linka v roki trditi, da simobil nikoli ne bo prehitel mobitela je preuranjeno. To se lahko reče, ko (če) se bo razlika prenehala zmanjševati ali pa se bo celo povečevala...
Saj nihče ne trdi, da se bo to zgodilo naslednje leto, ampak v desetih pa precej bolj verjetno. Možno je tudi, da se bosta na daljši rok menjala v vodstvu...
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Simobil - Simobil. Bila pri Mobitelu in tudi dokaj hitro ušla. So mi pa pozabili povedati, da mi je potekel aneks in so mi veselo računali naročnino naprej. Lahko bi me vsaj obvestili, da so me priklopili na navadno naročnino... Tako pa so se mi na polno zamerili.
S signalom nimam težav in vedno lahko kličem. Če pa drugi dobijo mene - to pa ne morem vedeti. Sicer pa, če je GSM nedosegljiv, pri Simobilu pošljejo SMS, da te je ta in ta klical.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
Edino kar bom pop.izdla, da so me po 7-ih letih naročnine približno začeli klicat raznorazni spamerji hebemti. Kako si drznejo. Sem dala odklopit stacionarni telefon zaradi njih in eto...
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Imam M@ penzion paket že celo večnost in se mi ne splača/ ne da prestavlat. Dobra mi je tudi moneta za plačevat preko neta.
Pri nas je pobroblem pokritosti S! signala za druge operaterje ne vem.

Telefonov pa tudi ne kupujem preko akcij, torej mislim, da bom ostal na M@, dokler bo solidno dober.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Simobil/Mobitel..

Preprosta razlaga.. Mobitel - kvaliteta storitev, Simobil - stroski storitev. Kaj ti vec pomeni pa ve vsak sam.

Ker sem pa telefon frik, mi pa neznansko najeda, da se moram pri simobilu za 2 leti vezat, po moznosti za brandan in zaklenjen telefon.
 
Nazadnje urejeno: