Kateri GSM pri Simobilu?

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Kakšna pa je razlika med Samsung Galaxy Trend in Samsung Galaxy Trend plus
sprasujem se.gif

Mislim da je močnejši procesor.
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Eno 620 prodaja nekdo na alterju, mogoče ti jo, da na obroke.
tongue-1.gif
evo link

@NJG : vprašaj ga, ceno ima ugodno (verjetno se bolj splača ta denar sposodit, pa potem v npr. 3 obrokih vrnit nekomu - upam, da maš koga, da ti posodi)
 
Nazadnje urejeno:

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.037
320
83
Goriska
Pozabil sem še omeniti, da je meni pri Lumii 520 velik minus odsotnost prednje kamere za Skype oz. za video klice.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pozabil sem še omeniti, da je meni pri Lumii 520 velik minus odsotnost prednje kamere za Skype oz. za video klice.
A sploh kdo uporablja videoklic, razen zaljubljencev
confused-1.gif
 

NJG

Zelenc'
12. feb 2014
9
0
1
Hehe, ja jaz videoklicev še v lajfu nisem rabila, tko da mi je odsotnost sprednje kamere tamanjši problem
smile-1.gif
.
No, zadnjič, ko sem pisala tu, sem prišla do zaključka, da je treba prišparat za Lumio 620. Zdaj pa je pršlo je do spremembe, Simobil ma novo akcijo - če jim daš star telefon, dobiš popust. Tko da se mi je budget zvišal do cca 160-170€, seveda spet za telefon pr simobilu. Je kateri drug v tem rangu primeren? Lumia 625 ima vredu specifikacije, vendar je ful velika. Jo kdo ima, kako se v praksi obnese? Priporočate katerega drugega (Galaxy 3 mini, Xperia P, HTC Windows Phone X, Galaxy Xcover 2) al je še vedno boljše čakat na Lumio 620?
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
V vsem je L625 glede delovanja enaka kot npr. L620. razlika je v velikosti in v nekoliko močnejšem procesorju (2x 1,2 ghz). Tako da se moraš odločit edino glede velikosti telefona, kaj ti bolj ustreza. Sem ga pa imel priložnost videt v preteklem tednu in deluje zelo ok za ta denar.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
L625 ima dobro baterijo. Na velikost se pa hitro navadiš.
smile-1.gif
Jaz sem šel iz 3.7 inč zaslona na 4.8" pa ne bi šel več na manjši telefon.

Pa lej, kak je v resnici majhna
tongue-1.gif

 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Citat:
Uporabnik jure_jankovich pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Eno 620 prodaja nekdo na alterju, mogoče ti jo, da na obroke.
tongue-1.gif
evo link

@NJG : vprašaj ga, ceno ima ugodno (verjetno se bolj splača ta denar sposodit, pa potem v npr. 3 obrokih vrnit nekomu - upam, da maš koga, da ti posodi)

Hehe, hvala za reklamo
grin1.gif
 

NJG

Zelenc'
12. feb 2014
9
0
1
V bistvu sem v tej temi napisala zakaj (telefon kupujem na obroke). Razen če se da zmenit pri tebi na obroke, kar je pa malo verjetno
smile-1.gif


Drgač pa sem šla še enkrat pogledat tega 625 in mi je res prevelik, ne vem kako se lahko navadiš na telefon, ki ne gre niti v žep. In še, če koga zanima, ta nova akcija od simobila (vrneš star telefon pa dobiš 40 ali 80 eur popusta pr novem) se ne sešteva z Ortokeš popustom. Zgleda, da bo treba počakat.
Hvala vsem!
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
In še nagrada za nizkocenovni best buy telefon na sejmu v Barceloni MWC.

2014 Global Mobile Awards winners:
Nokia’s Windows-based Lumia 520 received the Best Low Cost Smartphone award. It competed against four other affordable handsets (sub-$150 wholesale price), all running Android: Lenovo A390T, Samsung Galaxy Young, Sony Xperia E, and Xiaomi Hongmi.