Kateri GSM bi vzeli?

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
seveda, ker ti imaš sokolovo oko in zaznaš tiste milisekunde pospeška pr S3.. opranci
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Pa si sploh prebral post, o čem sem pisal? Govoril sem o hitrosti updejtov, za takšnega opranca kot si ti, to je čas, ki preteče od takrat, ko Google izda X.X verzijo OS-a do takrat ko se ta X.X verzija dejansko pojavi na aparatu, ki ne spada v Nexus družino, pa še enačba za lažje razumevanje:

delta_T = datum na katerega je nek XY telefon dobil update na X.X - datum izzida verzije X.X iz strani googla

Bo šlo?

Če te je pa zabolela primerjava Xperia S z Galaxy S2, pa ne vidim kaj bi bilo s to primerjavo kaj narobe? Primerjaj hardwersko enakovredne aparate in ja S3 deluje hitreje kot Xperia S pa se ti lahko zaradi mene za jajce obesiš + še ogromno ostalih dejavnikov je zaradi katerih bi sam vzel S3 pred Xperio S
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
406
93
28
Jaz bi ji priporočil lumio 800. Neverjetno odzivna ter za moj okus najlepša od vseh (glede na to, da sprašuje ženska je ta podatek pomemben).
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
seveda, ker ti imaš sokolovo oko in zaznaš tiste milisekunde pospeška pr S3.. opranci

Aha. Sej ne, da ima S3 quad core, Xperia dual core, na vseh testih S3 ubije Xperio.. Ampak ne, isti ti je to drek. Kot M3 pa 318d. Isto ti je to, sam da je Xperia lepsa.
aplauz.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ja pa se precej zanimive barve lahko izbira. Ne vem, ce ima kateri od preostalih tak izbor barv.

Kar se tice zastarelosti OSa. Ja. Prisel je novejsi OS, samo vse kar rabi uporabnik dela tudi na tem in bo se dolgo.

Je pa zelo sirok izbor telefonov. Tako cenovno, kot po velikosti, funkcijah,.. Verjetno ga firma placa, glede na to, da cena ni pomembna? Rabila ga bo pa verjetno za klice, sms in fotografijo glede na to, da ni izbora nic ozala?

Po tej logiki bi pa vzel nekaj kar je cim manjse.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
seveda, ker ti imaš sokolovo oko in zaznaš tiste milisekunde pospeška pr S3.. opranci

Aha. Sej ne, da ima S3 quad core, Xperia dual core, na vseh testih S3 ubije Xperio.. Ampak ne, isti ti je to drek. Kot M3 pa 318d. Isto ti je to, sam da je Xperia lepsa.
aplauz.gif

Kaj pravzaprav vi delate s temi telefoni, razen da quadrante itd nabijate ??
grin1.gif


Če imam pa menije 1/20 sekunde počasnejše se pa tudi ne sekiram velik.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Razlika ni opazna samo v testih, samo osebno testov ne delam, ker mi ne povejo ničesar. Zadevo gledam iz vidika primerjave med aparatom 1 in 2. In če ime aparat 1 enkrat močnejši HW od aparata 2 in tudi vidno hitreje deluje kot aparat 2 potem ne vidim razloga zakaj se mi ta aparat ne bi dopadel in ga ne bi predlagal nekomu, ki išče novo zadevo.
 

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Da si malce sposodim temo in povprašam za mnenje še pri moji izbiri.

Trenutno imam staro dobro Nokio E71, od katere se bom težko ločil.:) Sedaj imam namen kupiti prvi telefon, ki bo na touch. Ker nebi rad prevelikega, sem nekako izbor zožil na:
- Samsung Galaxy S3 mini
- HTC Desire X
- Sony Xperia P
- Sony Xperia S

Katerega izbrati? Pustimo zaenkrat ceno ob strani in dajmo v ospredje hitrost in zanesljiovt delovanja ter kvaliteto izdelave.

Namen uporabe bo pa tako privat kot službeni. Malo mailov, malo brskana po spletu, ne bom pa igral igric in podobnih stvari...

Hvala za pomoč...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Samsung bo prvi dobil najnovejši android update oz. ga že ima. Jelly bean 4.1 , kateremu je samsung še dodal nekaj fint.
Vsi uradni romi za samsung telefone/tablice so lepo na enem mestu. www.samfirmware.com (obstaja taka stran za htc, sony? ) HTC desire X pa je očitno malo podhranjen. Glej eno drugo temo.Hardversko najmočnejša in najbolj kvalitetno izdelana pa sta sonyja., za katera pa še ni jasno, kdaj bosta nadgrajena na 4.1.

Vprašanje je tut, kaka je razlika med 4.0 in 4.1. Če ni dosti razlik, potem se ne splača študirat o sgs3 mini.
 

enageM

Pripravnik
5. avg 2007
143
0
16
Novo mesto
Jaz sem bil pred čisto enako dilemo kot ti. Na koncu oz. pred kratkim sem vzel S3 mini. Zaenkrat mi ni žal. Kvaliteta izdelava je BP, prav tako vse deluje tekoče in brez zatikanja. Pred nakupom, sem imel povsem enake zahteve do novega telefona. Ne prevelikega, tam do 4' in da ima baterijo kolikor toliko solidno. Igric tudi jaz ne igram, oz. me ne zanimajo.
Zaenkrat sem zadovoljen.
 

Nejco

Pripravnik
15. feb 2012
125
0
16
1.Nokia Lumia 800 black/cyan/white
2.Nokia Lumia 710 black/white

ker se mi zdi windows phone najboljsa izbira! poznam nekaj zensk ki so z njim zelo zadovoljne
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
No jaz sem v podobni dilemi na koncu izbral galaxy s advance, ki je enak po specifikacijah (samo nfc-ja nima) kot sIII mini. Po ceni pa kakih 30% ugodnejši.
Ravno tako naj bi dobil JB.
Po treh tednih uporabe sem zelo zadovoljen.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Jaz pa definitivno sonyja.Mnogo boljši zaslon glede resolucije in tehnologije in ostali hardware, pa je tut že na android 4.0, ki praktično vse omogoča za povprečnega uporabnika.Mislim, da je 4.1 bolj vizualno dodelan proti 4.0, kot pa da bi blo dodanega kaj resnega.Al se motim
smile-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Se strinjam naj vzame S3 Mini ki že ma 4.1.1 ki dost hitreje deluje kot 4.0.4 ali manj.. Vem da S3 mini lepo deluje ker ga ma bolša polovica v uporabi in je zlo zadovoljna
wink-1.gif