Kateri DVD predvajalnik?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
LG?

Kakšne težave z podnapisi, predvsem šumniki če štimajo? Se da prilagajat velikost podnapisov, da niso v edini nastavitvi kaki mikroskopski?

Ker nisem toliko v tem me zanima če lahko preko tega USB vhoda gledam tudi full hd filme ali je vhod namenjen le temu da dvd, divx in podobno navlako gledam preko ključka ali trdega diska?

WD media box ali kaj je že ta stvar, je tudi kar zanimiva, ampak ravno zaradi težav s šumniki ne nameravam zabiti na škatli plus disku 200 €.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Boš dobil opcijo testirat par dni obadva (ali pa še katerega drugega) in se odločiš, kateri ti bolj odgovarja. Ampak preko USB ključka pa z nobenim DVD playerjem ne boš mogel gledat HDrip-ov.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
Ahoj
smile-1.gif


@scott: hvala za predlog, tega sem nekako spregledal.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.975
15
38
Bled
sam sem ravno danes postal lastnik Philips DVP3260, ki je isti kot 5990, samo brez HDMI izhoda. Takoj sem naložil zadnji FW in zadeva špila tako kot mora.
 

115256

Pripravnik
24. okt 2007
476
2
18
da ne odpiram nove teme: kater predvajalnik mi priporočate glede na moje zahteve: usb vhod, 5.1 kanalni izhod, velikost podnapisov pri divx naj bo normalna, zna predvajati čim več formatov brez zatikanja, lahko s hdmi ali brez
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
sam sem ravno danes postal lastnik Philips DVP3260, ki je isti kot 5990, samo brez HDMI izhoda. Takoj sem naložil zadnji FW in zadeva špila tako kot mora.

Moj je 3264, v bistvu je razlika samo da je tvoj srebrn, moj pa črn ne?FW pa je za oba isti?

Na divx-ih mi štrajka z podnapisi, so gor , ampak predvajalnik se obnaša kot da jih ni. V navodilih piše da morajo biti podnapisi z istim naslovom kot je naslov filma..... torej recimo če je naslov filma 300.DVDRip.axxo , naslov podnapisov pa 300.srt , ne bo predvajalo podnapisov ker nimata istih imen? Potem tak nobenega filma ne morem gledat s podnapisi
bonk.gif
Se da to kak zrihtat?

Pa ok, za mene ni to taki problem ker razumem angleščino, problem je ko dam noter kaki film v švedščini ali danščini
bonk.gif
pa predvsem starca nista v tujih jezikih in sta brez podnapisov mrzla.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ja, ime filma in podnapisa mora biti enako. Veliko playerov noče špilat podnapisov, če je več pik v imenu (300.DVDRip.axxo.srt). Potem imajo nekateri tudi omejitve glede dolžine imen (31 znakov).

Jaz dam imena vedno čim krajša, recimo 300.avi in 300.srt in dela vse bp.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
V jok pa na drevo....... pač te starejše filme bi stara rada gledala pa izgleda ne bo šlo...... na novo pečt zaradi nekaj črk se mi pa ne ljubi
bonk.gif