Kateri app za kontrolo druge tablice

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Youtube Kids aplikacija kolikor vem omogoča, da vneseš samo določene vsebine na seznam dovoljenih in potem lahko otrok izbira samo med le-temi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Tablico bi bilo treba prepričati, da postane "butasta" naprava za pretočno predvajanje videa. Običajno je sicer mobilna naprava tista, ki se poveže s tv in tja predvaja video. Bi šlo tudi med dvema mobilnima napravama, če bi ju prav seznanil?

Obstaja sicer precej velik delež oseb, ki jim je zaradi gledanja ekrana med vožnjo slabo. Tudi meni se je enkrat to zgodilo, čeprav mi zlepa ni slabo zaradi vožnje.
Mi smo si pravljice sicer kar sproti zmišljevali in jih pripovedovali tudi ure, da sem imel čisto suho grlo. Res pa je, da te sposobnosti mogoče vsak nima, če ni v življenju dovolj bral, ker je mogoče lažje pripovedovati zgodbo okrog nečesa, kar si že prebral.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Youtube Kids aplikacija kolikor vem omogoča, da vneseš samo določene vsebine na seznam dovoljenih in potem lahko otrok izbira samo med le-temi.

Ja sej ideja je bila da se le poenostavi v primeru ko ponesreči klikne gumb za zapret, ali pa pavzo, ali pa je prenaglas itd...

Npr tako kot lahko z telefonom upravljas youtube na tv, približno tako bi bilo prakticno da bi ga lahko upravljal na tablici.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
pomagal bi, ce bi lost1 napisal kater sistem telefona/tablice bi rad povezal.

iphone - ipad najbrz dela ze serijsko
android - android se najbrz tud kej najde
iphone - android (in obratn) je pa pomoje mal znanstvena fantastika

jest bi iskal tko kot tudi Pepe predlaga, da je vir telefon, tablca zadaj je pa "neumni" ekran.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Seriously, s katere jame si ti prisel? Če pa hočeš otroku na relaciji 600km vmes malce popestrit dolgočasno vožnjo, mu mogoče nastavit risanko /pravljico da bo lažje zaspal.

Res si biser, samo na žalost tiste vrste ki ni vreden dosti.
Tudi tvoj vzdevek pove veliko o tebi. :aplauz:
Zakaj bi pa moral otrok spat, ko se fotru to zahoče? Aja, ne da se ti med vožnjo z njim ukvarjat. 600km je bolj švoh relacija, ti najbrž nisi iz unih cajtov, ko se je po jadranski magistrali šlo na epsko potovanje na morje.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
mejckn off topic - zdej me je nemenabijat spomni na epska potovanja iz mladosti..
4 v avtu.. pa smo se šli "avte".. vsak je dobil enga nasprot vozečega - ko smo mel vsi 4 avte smo zbral "kdo je bil najboljsi".. in spet znova..in znova..
zdej mas pa avtocesto - pa jih premal nasprot pride :p
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Tudi tvoj vzdevek pove veliko o tebi. :aplauz:
Zakaj bi pa moral otrok spat, ko se fotru to zahoče? Aja, ne da se ti med vožnjo z njim ukvarjat. 600km je bolj švoh relacija, ti najbrž nisi iz unih cajtov, ko se je po jadranski magistrali šlo na epsko potovanje na morje.
Skoda da nisi ostal na jadranski magistrali.
Bi bilo epsko.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
pomagal bi, ce bi lost1 napisal kater sistem telefona/tablice bi rad povezal.

iphone - ipad najbrz dela ze serijsko
android - android se najbrz tud kej najde
iphone - android (in obratn) je pa pomoje mal znanstvena fantastika

jest bi iskal tko kot tudi Pepe predlaga, da je vir telefon, tablca zadaj je pa "neumni" ekran.

Telefon je Android, tablica je lahko ipad, lahko pa tudi kupim android tablico.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Sorry nimam nekega konkretnega odgovora, ker tega je kot dreka in se mi res ne da iskat za nekoga drugega.
Samo res ne morem mimo tega.
Daj NE nabijaj! Ne bom še enkrat nabijal, ker vam je že enkrat lepo napisal:


Kaj vam ni jasno!
Ja ti bi se raje med vožno ukvarjal z otrokom kot pa vozil. JA zaradi takih bedakov pa je toliko nesreč. Očitno nimaš otrok...
brane new, janezkranjski pa še ene par nabijačev, ki vedno nabijajo v tri krasne! Eni in isti, pa še ene par pussyiev, ki si ne upajo drugega kot talat "negativne všečke" jaka muda! Če nimate konkretnega odgovora se poberte v jame iz katere ste zlezli. Pač ste nesposobni in vrnite izpit in se vozite z avtobusom ali vlakom.
FAK ane, eni tipkajo po telefonu. pišejo smse, vnašajo lokacije v navigacije, vnašajo komade v playerje, gledajo video posnetke preko youtuba, pa jim še vedno uspe vozit brez nesreč, medtem ko nekateri tud klime ne znajo nastavit ne da bi zapeljal na napačni pas.
Če mi gre pa kaj na k je pa to da se oglašajo pacienti in pametujejo vse drugo, samo tisto ne kaj se jih vpraša.
Pa niste vredni na tem forumu sploh kakršne koli pomoči.
Še zmerom nič povedal.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63

ne poznam..
a da bi pa kupil namenske “dvd” playerje, ki se montirajo na vzglavnik - pa ni ok? Sem gledal amazon - par 10€

Rad bi da je zadeva nekako tudi kontrolirana z drugega vira, npr ideja da bi bila tablica "neumna" oziroma se obnašala kot TV, bi bila vrhunsko funkcionalna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej