Kateri app za kontrolo druge tablice

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Torej iscem nek app, cimbolj preprost, ki bi ga koristil za kontrolo ipad/android tablice.

Ideja je da je tablica na zadnjih sedezih v avtu, spredaj bi pa s telefona nastavil kater youtube posnetek gleda ( podobno kot se lahko na tv povezes)...tablica bo online (hotspot).

Teamview in podobno ne pride v postev,je prevec nefunkcionalno.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Ni direktno odgovor na tvoje vprašanje, ampak če imaš YouTube Premium lahko snameš YouTube posnetke na tablico, potem pa odklopiš povezavo. Tako da se lahko gleda samo tisto, kar je na tablici.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Torej iscem nek app, cimbolj preprost, ki bi ga koristil za kontrolo ipad/android tablice.

Ideja je da je tablica na zadnjih sedezih v avtu, spredaj bi pa s telefona nastavil kater youtube posnetek gleda ( podobno kot se lahko na tv povezes)...tablica bo online (hotspot).

Teamview in podobno ne pride v postev,je prevec nefunkcionalno.
Teamviewer je pravzaprav namenjen za druge zadeve, kjer je popolnoma dovolj funkcionalen.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
Spotify omogoča to zadevo, da s telefonom upravljaš tablico v istem omrežju.
Za video predvajanje, pa še nisem videl te možnosti - mogoče kakšen Plex.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ni direktno odgovor na tvoje vprašanje, ampak če imaš YouTube Premium lahko snameš YouTube posnetke na tablico, potem pa odklopiš povezavo. Tako da se lahko gleda samo tisto, kar je na tablici.
To imam, ceprov mi je vseeno za data, bolj mi je vazno da nastavis risanko zadaj itd...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ti bi med vožnjo uprvljal z tablico zadaj?
Sam sem dol potegni 'program' za otroka. In imam predvajalnik, ki predvaja random direktorij z filmi in risankami. 4 letnice ga obvlada bolje kot jaz.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Mogoče res ne vem nič, ampak zagotovo vem, da to med vožnjo ne bi smelo delovati. Posebno, če še prevažaš otroka zadaj! Meni ne bi prišlo niti na misel, da bi na tak način ogrožal lastnega otroka, sebe in druge udeležence v prometu.

Ampak res, tragedija za popizdit ko na rdeči luči kliknes en gumb da gre na naslednjo risanko. Odvzem izpita in na koruzo klečat.

Ce sklepaš po sebi da ti je to preveč zahtevno, razumem, zato je bolje da ne uporabljaš tega, prav tako klimo nastavi ko spelješ in potem nikakor ne odmikaj pogleda na konzolo.

Drugače pa kot rečeno, išče se rešitev, tako da ne razumem točno kaj si pripomogel v tej temi?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Prijavil sem se na obvestila te teme, ker tudi mene zanima ali kaj takega obstaja, pa ne zgolj v namene animiranja otrok, v branje pa dobil kup nepotrebnega moraliziranja. Odlično
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Torej iscem nek app, cimbolj preprost, ki bi ga koristil za kontrolo ipad/android tablice.

Ideja je da je tablica na zadnjih sedezih v avtu, spredaj bi pa s telefona nastavil kater youtube posnetek gleda ( podobno kot se lahko na tv povezes)...tablica bo online (hotspot).

Teamview in podobno ne pride v postev,je prevec nefunkcionalno.
Nisem vsega bral - mogoce je kaj uporabnega

 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Iskanje tvoje rešitve se imenuje nesposobnost staršev, da otroke animirajo. Ja vem zahtevna reč. Najlažje ga je hipnotizirat z zaslonom, da imaš mir. Zakaj ga sploh imaš, če se ti ne da z njim ukvarjat?
Sorry nimam nekega konkretnega odgovora, ker tega je kot dreka in se mi res ne da iskat za nekoga drugega.
Samo res ne morem mimo tega.
Daj NE nabijaj! Ne bom še enkrat nabijal, ker vam je že enkrat lepo napisal:
Ampak res, tragedija za popizdit ko na rdeči luči kliknes en gumb da gre na naslednjo risanko. Odvzem izpita in na koruzo klečat.

Ce sklepaš po sebi da ti je to preveč zahtevno, razumem, zato je bolje da ne uporabljaš tega, prav tako klimo nastavi ko spelješ in potem nikakor ne odmikaj pogleda na konzolo.

Drugače pa kot rečeno, išče se rešitev, tako da ne razumem točno kaj si pripomogel v tej temi?

Kaj vam ni jasno!
Ja ti bi se raje med vožno ukvarjal z otrokom kot pa vozil. JA zaradi takih bedakov pa je toliko nesreč. Očitno nimaš otrok...
brane new, janezkranjski pa še ene par nabijačev, ki vedno nabijajo v tri krasne! Eni in isti, pa še ene par pussyiev, ki si ne upajo drugega kot talat "negativne všečke" jaka muda! Če nimate konkretnega odgovora se poberte v jame iz katere ste zlezli. Pač ste nesposobni in vrnite izpit in se vozite z avtobusom ali vlakom.
FAK ane, eni tipkajo po telefonu. pišejo smse, vnašajo lokacije v navigacije, vnašajo komade v playerje, gledajo video posnetke preko youtuba, pa jim še vedno uspe vozit brez nesreč, medtem ko nekateri tud klime ne znajo nastavit ne da bi zapeljal na napačni pas.
Če mi gre pa kaj na k je pa to da se oglašajo pacienti in pametujejo vse drugo, samo tisto ne kaj se jih vpraša.
Pa niste vredni na tem forumu sploh kakršne koli pomoči.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Sorry nimam nekega konkretnega odgovora, ker tega je kot dreka in se mi res ne da iskat za nekoga drugega.
Samo res ne morem mimo tega.
Daj NE nabijaj! Ne bom še enkrat nabijal, ker vam je že enkrat lepo napisal:


Kaj vam ni jasno!
Ja ti bi se raje med vožno ukvarjal z otrokom kot pa vozil. JA zaradi takih bedakov pa je toliko nesreč. Očitno nimaš otrok...
brane new, janezkranjski pa še ene par nabijačev, ki vedno nabijajo v tri krasne! Eni in isti, pa še ene par pussyiev, ki si ne upajo drugega kot talat "negativne všečke" jaka muda! Če nimate konkretnega odgovora se poberte v jame iz katere ste zlezli. Pač ste nesposobni in vrnite izpit in se vozite z avtobusom ali vlakom.
FAK ane, eni tipkajo po telefonu. pišejo smse, vnašajo lokacije v navigacije, vnašajo komade v playerje, gledajo video posnetke preko youtuba, pa jim še vedno uspe vozit brez nesreč, medtem ko nekateri tud klime ne znajo nastavit ne da bi zapeljal na napačni pas.
Če mi gre pa kaj na k je pa to da se oglašajo pacienti in pametujejo vse drugo, samo tisto ne kaj se jih vpraša.
Pa niste vredni na tem forumu sploh kakršne koli pomoči.
Spet imaš napad stiske? Zdaj si iz navigacije presedlal sem z svojimi nebulozami?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Sorry nimam nekega konkretnega odgovora, ker tega je kot dreka in se mi res ne da iskat za nekoga drugega.
Samo res ne morem mimo tega.
Daj NE nabijaj! Ne bom še enkrat nabijal, ker vam je že enkrat lepo napisal:


Kaj vam ni jasno!
Ja ti bi se raje med vožno ukvarjal z otrokom kot pa vozil. JA zaradi takih bedakov pa je toliko nesreč. Očitno nimaš otrok...
brane new, janezkranjski pa še ene par nabijačev, ki vedno nabijajo v tri krasne! Eni in isti, pa še ene par pussyiev, ki si ne upajo drugega kot talat "negativne všečke" jaka muda! Če nimate konkretnega odgovora se poberte v jame iz katere ste zlezli. Pač ste nesposobni in vrnite izpit in se vozite z avtobusom ali vlakom.
FAK ane, eni tipkajo po telefonu. pišejo smse, vnašajo lokacije v navigacije, vnašajo komade v playerje, gledajo video posnetke preko youtuba, pa jim še vedno uspe vozit brez nesreč, medtem ko nekateri tud klime ne znajo nastavit ne da bi zapeljal na napačni pas.
Če mi gre pa kaj na k je pa to da se oglašajo pacienti in pametujejo vse drugo, samo tisto ne kaj se jih vpraša.
Pa niste vredni na tem forumu sploh kakršne koli pomoči.
Užaljeni očka.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
SAmo vprašam, če je kdo od vas mogoče pomislil, da lahko tudi sopotnik pritisne na nek app, da se zadaj na tablici risanka začne predvajati? Avtomatsko vse voznik dela? Odgovora pa itak nobenega pametnega...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
SAmo vprašam, če je kdo od vas mogoče pomislil, da lahko tudi sopotnik pritisne na nek app, da se zadaj na tablici risanka začne predvajati? Avtomatsko vse voznik dela? Odgovora pa itak nobenega pametnega...

hahaha, točno to!

A NA ŽENO ZRAVEN ŠOFERJA NI NIHČE POMISLIL???

Kok enga nepotrebnega moraliziranja.

In vprašanje "zakaj sploh imaš otroke, če ga ne nočeš med vožnjo animirat?" itak zmaga... :bonk: :bonk: :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg in vogel

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Iskanje tvoje rešitve se imenuje nesposobnost staršev, da otroke animirajo. Ja vem zahtevna reč. Najlažje ga je hipnotizirat z zaslonom, da imaš mir. Zakaj ga sploh imaš, če se ti ne da z njim ukvarjat?

Seriously, s katere jame si ti prisel? Če pa hočeš otroku na relaciji 600km vmes malce popestrit dolgočasno vožnjo, mu mogoče nastavit risanko /pravljico da bo lažje zaspal.

Res si biser, samo na žalost tiste vrste ki ni vreden dosti.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat in Borg