Katere plenice razen Pampers?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Kaj ste zasrali temo.
bonk.gif


Za en mesec smo presaltali na dm in miller plenice. Tamala ke parkrat dobila vneto rit...smo nazaj na pampers.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.503
5.499
113
Kje prodajajo tele bamboo. Zdaj jih imajo v porodnišnici LJ, samo vidim jih pa ne po trgovinah...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
V otroških jih majo...

Drugače pa se zlo direkt dobijo pri uvoznici, ti dostavi po Lj oz. se nekje dobiš pa je. Bom mojo vprašal oz. ji rekel naj tukaj napiše. :p
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Merkatorjeve malo dražje v manjših pakiranjih (tanke plenice ) so super. Uporabljali smo 5 in 6 obnese se super!
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj ste zasrali temo.
bonk.gif


Za en mesec smo presaltali na dm in miller plenice. Tamala ke parkrat dobila vneto rit...smo nazaj na pampers.

Pri nas pa ravno obratno

iz dm in miller smo šli na 1 paket pampers, ker drugih žal ni bilo na morju in ne vem če smo porabili pol paketa, ker je tamala takoj dobila vneto ritko, tako da pri nas ne kupujemo drugega kot zgoraj omenjene plenice
cheer.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
No te bambo so res čist brez kemije, še če poližeš nima nobenega vonja/okusa, tako da so še najbolj primerne za paranoike.
tongue-1.gif


Za druge plenice sploh pampers pa seveda krožijo zgodbice o neplodnosti fantkov ipd. Sam ne verjamem, samo čez celo noč mi je pa res bolj všeč če je v tej bambo, kot pa v smrdeči plenici, skurimo pa 4 na dan, tako da zaradi 10-20% ne prihranim nič. Bambo mislim da so velikost 4 cca. 18 ali 19c na plenico.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Nekaj neumesnega... Kaj pri kavi, pivu, soku, cigaretah tudi toliko komplicirate in preračunate vsak cent? Bi rekel da ne, zato ne razumem zakaj je pa pri plenicah treba, katerih se dnevno porabi manj kot stane en sam kakav... Se pa strinjam da je fanj sprobati kar malim paše in tisto uporabljati in ne gledati na cente ali celo druge starše kaj imajo.
Aja mi smo že od začetka na pampers in drugega moja zaenkrat noče kar je z malo ritko vse ok.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.503
5.499
113
Citat:
Uporabnik impre pravi:
Aja mi smo že od začetka na pampers in drugega moja zaenkrat noče kar je z malo ritko vse ok.

Ne morem verjeti, da ima v temi namenjeni bebicam, ženska največ zdrave pameti.
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Dva mulca zapored, 62 mesecev plenic, ja fanti radi serjemo dolgo časa, da je toplo. Od začetka do finiša Hofer, brez problemov, nikdar izpuščajev ali mokre postelje.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
No pri nas ene 10 dni testiramo na novorojenčku, v testu so bile pampers extra senzitive 1 ka in pa Violeta tudi 1 ka, in te zadnje se veliko bolje obnesejo, kot Pamperske tudi trakovi so na ježka in ne kot pri Pampersu na lim, me pa zanima , kaj še priporočate za testiranje za najmlajše torej tam do 2 mesecev , tele Bambo bi z veseljem testiral pa jih nikjer ni po trgovinah.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
Mi smo bili 95% na hoferju in nimam res nobenih pripomb, 1ka pa na hugies al neki takega.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Sedaj ko sam previjam tudi naj naj manjšega z plenicami tipa 1 , lahko povem, da se v primerjavi Pampers senzitive in Violetta , zadnje veliko bolje obnesejo saj imajo ježke, otrok pa po 20 dneh nič vnete ritke ......
smile-1.gif


Bi testiral še Bamboo pa jih nikjer nimajo
frown-1.gif