Katera vzmetnica?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Tudi midva gledava, da bo čas za menjavo vzmetnic ali kar cele postelje. Do sedaj sva imela Ikea okvir in Meblo vzmetnice (vsak svojo 90x200), ki pa so že posedene in stare. Jaz spim kar dobro, žena pa precej jamra in spi slabo že lep čas.

Gledala sva sicer tudi vodne postelje, vendar so cene pri nas zelo visoke, dodatno pa me še najbolj skrbi, da nama ne bi pasala in bi bil denar vržen proč. Lahko kdo komentira vodne postelje? Kaj je dobro, kaj ni? Na kaj paziti? Kako veš, da ti bo ok oz. je kdo šel z vodne dol na navadno vzmetnico?

Vodno postelkjo imam že 8 let in je ne bi zamenjal za kako drugo. Lepo se ti uleže okoli telesa, tako da te ne tišči v nobeni točki. Vsak prodajalec ti jo da na enomesečno brezplačno preizkušnjo, v tem času pa že dobro spoznaš, če ti paše ali ne. Rabiš pa nekaj dni, da se jo privadiš, ker je izkušnja v primeri z raznimi jogiji čisto drugačna.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Žepkaste vzmeti so v moji. Vsaj naj bi bile, vidiš jih itaq ne hehe
grin1.gif

Imava pa enega velikega, 180x200. Vagne? Nimam pojma, lahek ni :p
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
heh, testiral zdaj ene par vzmetnic in nič čudnega, ampak vsaka mi je bila udobna, od mehkih do trdih, na vseh bi lahko spal
wink-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.812
113
Žepkasta vzmet je mišljeno da je vsaka vzmet v svojem žakeljčku (torej neodvisna od sosednje)
Potem imaš pa opcija z več in manj vzmeti (torej večji oz. manjši fi).

Glede ledvenega dela...po mojih opažanjih (pri sebi )al moram še stestirat bi znalo bitbolje brez ledvenega dela...ker se na bokih drugače vse skupaj preveč posede in tam vzmeti ne opravljajo svoje naloge kotbi jo mogle, celotno telo pa se preveč usloči.
Jaz imam namen nekaj poknit na letvice (zadnjo steno omarice in tako fiksirat sredfinski del)...bom videl kako se obnese.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst najboljš spim na čist navadnem "starinskem jogiju", pa mal tršem. brez nekih nasa kokosovih spominskih pen. Tist mi je tako čudno, da kr nervozen ratam.
Pa enojen more bit, da se lahk z drago stisneš
wink-1.gif
Če je ločen je mal problem, ker potem te glih tist graben moti.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Hvala za predlog.
Ja slika in opis sta skoraj da enaka. Pa mislite da je tudi kvaliteta na istem nivoju?
Kakšne firme se prodajajo v momaxu je to na nivoju Mebla?
 
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Hvala za predlog.
Ja slika in opis sta skoraj da enaka. Pa mislite da je tudi kvaliteta na istem nivoju?
Kakšne firme se prodajajo v momaxu je to na nivoju Mebla?

če iščeš nivo mebla prečekirej mgm Kromberk. www.m-g-m.si. Delajo nekdanji zaposleni iz mebla, mislim da se dela v ita, razvoj pa v Kromberku. Meblo je več ko t okej, samo znaoj biti cene ne ravno okej, oz kar zasoljene
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Hvala za predlog.
Ja slika in opis sta skoraj da enaka. Pa mislite da je tudi kvaliteta na istem nivoju?
Kakšne firme se prodajajo v momaxu je to na nivoju Mebla?

Ubistvu je Meblo delan za moemax. Saj na mojem piše meblo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Sem jih kontaktiral preko maila.Hvala.Sem pa ravnokar zasledil preko radia, da imajo še 50%off.

Kaj predlagate je smiselno na trenutno ravno letveno dno iz sper plat-desk, dat čez še letveno dno iz vzmetnih letvic?
To dno iz desk je ravno, ker je toliko prečnih nog, da se ne more vgreznit,
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst sedaj 4 mesce spim na jysk-ovi. Skor najbolj osnovna verzija. Minimalno pene, nekaj kokosa, ter "žepkaste" vzmeti, malo trša. Sem čist zadovoljen.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
jst sedaj 4 mesce spim na jysk-ovi. Skor najbolj osnovna verzija. Minimalno pene, nekaj kokosa, ter "žepkaste" vzmeti, malo trša. Sem čist zadovoljen.

Na začetku je vsaka OK, poročaj po enem letu uporabe
grin1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Ima nekaj let garancije
evil.gif

jebemu sunac, če se bodo pa jekleni fedri posedli, potem pa tut k...
uf-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Jaz sem kupil eno osnovno od Meblota, pa se niso fedri posedli, posedla se je zgornja plast nad fedri in sem jih kar konkretno čutil skozi njo... Potem sem kupil neko "komfortno" peno, po enem letu ni več tisto kar je bila, ko je bila nova... Spomladi pa imam namen eno "vornk" kupit, pa bomo videli kako bo pri njej...