Katera ležišča uporabljate?

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kupujem novo posteljo, pa sem bil nekako v dilemi, kaj kupiti. Nazadnje sem se odločil za ležišče iz latexa. Kolebal sem med kakovostnim ležiščem iz latexa, dormeo in vodno posteljo!
Kakšne so razlike, najbrž vsak prisega na svoje?
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Odločila bi se za vodno posteljo, če bi imela dovolj financ.
Ker pa sem bila finančno omejena sem se odločila za nakup Dormea, z njim sem zadovoljna.
Pod njim imam še blazine z magnetki, ki še dodatno odbijajo vsa negativna sevanja.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Odločila bi se za vodno posteljo, če bi imela dovolj financ.
Ker pa sem bila finančno omejena sem se odločila za nakup Dormea, z njim sem zadovoljna.
Pod njim imam še blazine z magnetki, ki še dodatno odbijajo vsa negativna sevanja.
Vodne postelje ne pridejo skoraj nič dražje kot malo boljša postelja+ posteljne letve in kakovostno ležišče!!!
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Žepkaste vzmeti - Slovenska postelja. Cena 2 ležišč z letvenim dnom je bila praktično enaka ceni Danaja vodne postelje. Tako da, če bi si želel vodne postelje, bi se zanjo odločil, pa se zaradi določenih negativnih lastnosti nisem (vzdrževanje postelje, velika teža). Vsakdo pa ima seveda svoj pogled na ležišča. Še dobro, da je tako ...



Noker
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Jst uporabljam od podjetja Piramida, pač terapevtsko ležišče+volna+anti pršice+anti sevanje+piramide na vrhu postelje za masažo...

Na tem spim že...hmmm...6-7 let, pa zdej nebi nikoli menjal.
ne-ne-1.gif




Je pa res to blo takrat mal več denarja...sam zdej kadar spim na kaki drugi postelji, vidim kaka je razlika
bonk.gif


Vem pa da tole ni iz latexa ampak iz nekega poliuretana al ne me zaklati če sm se zmotil v besedi. Baje pa to uporabljajo v nekaterih naših zdraviliščih in nekaterih bolnicah (visoko standardne sobe) ker ljudje ne dobijo ran zaradi preležanin ravno zaradi teh piramid.



A ni z vodno posteljo tako da moraš vsako leto servisirat posteljo, pa še neki električni grelci so notri da obdrži vodo mlačno? Mislm da sm enkrat to slišal pa nevem če je res.
 
Nazadnje urejeno:

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Pri vodni postelji ni nekega posebnega servisiranja, edino sredstvo proti algam moraš doliti 1x na leto. Pa jedro je priporočljivo na cca. 3 mesece obrisat z vlažno krpo in po želji namazat z zašč. sredstvom. Električni grelec je pa pod jedrom (taka tanka krpica), moči 300W, ki drži temperaturo vode na idealnih 29 st. Celzija. Po želji si lahko nastaviš višjo temperaturo, nižje od 28 st. C pa ne moreš.