Kater TV? :)

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
A si probal ti disk usposobit? Ker če že kupujem naj zadeva dela in predvaja mkv fajle tud 1080 in to z diska, ne bi se rad prevec drkal s ključki. Mater mast, čist preveč podatkov pa nobenga cajta.
bonk.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
A si probal ti disk usposobit? Ker če že kupujem naj zadeva dela in predvaja mkv fajle tud 1080 in to z diska, ne bi se rad prevec drkal s ključki. Mater mast, čist preveč podatkov pa nobenga cajta.
bonk.gif

Meni na V20 ne dela skoraj nic. Samo preko USB kljuca Divxi. Pa se to brez subsov.

Sicer me to ne gane, ker imam WD Live v mrezi, pa direkt s PC-ja gledam..
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Sony HX 720 je top za ta denar; 256 segmentni micro dimming. Konkurenca lahko samo sanja....
Pa še zgleda svetovno!
zmaga.gif
:

Ste me napalili zdaj. Sem vprašal, dobavi mi lahko HX720 in NX720. HX pravi, da je res top zadeva. Dilema je v tem, da imam pri NX na voljo posebno stojalo z vgrajenimi zvočniki in vse skupaj res lepo zgleda, naj bi bila NX serija slabša. Hišnega kina ne bi imel, tole stojalo, ki je neke vrste še soundbar mi je pa top.

Je to res, da HX ni možno nabaviti v kombinaciji s stem stojalom?
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.865
57
63
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
backlight bleed, ja. Na moji d6770 je zelo izrazit. Razmisljam da bi ga reklamiral, sam bo pomojem z drugim podobno...vsaj po prebranem na forumu. Zanimivo da tega noben na forumu ne omenja pa je motece za popi*dit.
LP
Žal se TVeji prodajajo, kot maček v žaklju. Začne se pri proizvajalcih, ki dobre lastnosti oglašajo na velko, pomanjkljivosti in tisto kar naj bi bilo moteče pa skrivajo. Enako se dogaja s trgovci, ki jim je glavni cilj, da se najprej rešijo slabše robe. Vsaj na forumu bi človek pričakoval medsebojno pomoč. Toda tudi tu so zelo različni svetovalci. Nekdo ti bo svetoval, da kupi dolečen TV,
-ker ima on ali njegova babica takega
-ker za druge proizvajalce še sploh ni slišal
-ker je zaposlen v firmi, ki je odvisna od prodaje ali servisiranja določenih znamk (ampak za sebe nebi kupil takega TVeja)
Potem so tu še razni internetni testi modelov. Večina od njih ti na isti strani, kjer neizmerno hvali določen TV, istega že ponuja za
izredno "ugodno" ceno.
Ko pa imaš enkrat TV doma in začneš odkrivat določene slabosti in pomanjkljivosti pa začneš pi*dit, kot ti praviš.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Glas za Samsung 3D plazmo PS51D6910. SmartTV funkcije, USB, LAN, DLNA podpora. Youtube, FB, 3D vsebine preko interneta, dokumentarci, stalno dodajajo kaj novega, samsung apps - od telovadbe do yoge...

Xtreamerja ali kakšne podobne robe potem sploh ne rabiš. Jaz bom sicer nabavil še HTPC, ker brez XBMCja ne morem več, za nekega nezahtevnega uporabnika pa je DLNA, če ne že USB, čisto dovolj.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik bpfc pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Pri samsung LED/LCD TVjih poglej na testnemu ce so slucajno vogali ekrana presvetljeni. Pri crnih/temnih slikah se na vogalih pojavljajo bele lise (ghost). Sam to kolikor sem bral je tezava LED TVjev.

LP

Ghost? Mislis backlight bleed? Klasicen problem TV z LED osvetlitvijo samo po vogalih... Sem bral, da je to problem D8000, zato pa sprasujem kako je v praksi..

So modeli, ki imajo to težavo, so modeli, ki imajo poleg tega še kaj drugega ( pa so dražji ) in so modeli, ki nimajo teh težav.
cool-1.gif
Če poznaš te modele, ki imajo takšne in drugačne težave, potem jih posreduj in boš marsikomu pomagal pri nakupu TV.

Žal, vse kar vem(o), se ne pove...vsaj ne vsepovprek.
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
A si probal ti disk usposobit? Ker če že kupujem naj zadeva dela in predvaja mkv fajle tud 1080 in to z diska, ne bi se rad prevec drkal s ključki. Mater mast, čist preveč podatkov pa nobenga cajta.
bonk.gif

mkv predvaja. Preveril sem samo 720p. Moram kak demo 1080 zloadat, da ti še to povem
wink-1.gif

Ne predvaja pa podnapisov(vsaj tisto kar sem sprobal)
wink-1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Kak naj to črnino vidim na svoji zanič plazmi? Kot berem ni črna niti če jo izklopim.

Sončna očala si daj gor.
cool-1.gif
Saj imam 3D špegle na nosu. Spletni vedeži trdijo da so panasonicova temnejša od večine sončnih.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Načeloma so vsa očala pri aktivnem 3Dju temnejša, da bi bile pa velika odstopanja med njimi se pa ne morem strinjat.
Lahko pa povem, da ima Sharp ( LE 830, Quattron ) malenkost svetlejšo sliko. Tudi utripanja je pri njem zelo malo.