Kater telefon bi priporočali

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Zato pa sva bila na zasebcu.
Pa tudi velikost L950XL je maximum.

Jutri dobim novo baterijo, upam, da je ta problem in ne bo treba menjati.
Ne diši mi Android ...

LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Vem, sem ga imel na probi
Nima možnosti Line-in snemanja pogovora in ima čuden format zaslona.
Nisem bil zadovoljen, če nova baterija ne bo rešila problema bom težil za novo 950XL.
Jo bodo že kje staknili.

LP
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Vem, sem ga imel na probi
Nima možnosti Line-in snemanja pogovora in ima čuden format zaslona.
Nisem bil zadovoljen, če nova baterija ne bo rešila problema bom težil za novo 950XL.
Jo bodo že kje staknili.

LP

Format zaslona je na žalost takšen že kar nekaj časa in se boš počasi moral navaditi tudi na to ;). Ampak, če najdeš novo 950, tudi prav. Jaz sem nad lumiami obupal v enem letu in sta se mi 820 in 930 sesuvali dokaj redno, odkar sem pa na androidu, pa ni težav. z3c, S7 in sedaj P20 delajo povsem bp, še najbolj pripraven se mi zdi S7 (double tap na gumb odpre kamero), ampak ima pa P20 toliko hitrejši in zanesljivejši prstni odtis, da mi ni žal. Torej delajo tako, da ni nobene potrebe po kakšnih restartih ali podobnem. Pri lumiah se mi je pa stalno dogajalo to in ono in zelo verjetno nisem bil edini. Je bil pa ta vmesnik tudi meni všeč, ampak jaz sem že zdavnaj naredil križ čez windows phone. Saj recimo prej sem bil pa precej časa na BB, ampak tudi blackberry je odpel svoje.

Jernej
 

AnaJ

Zelenc'
19. sep 2018
16
4
3
ksz...
Zdaj sem se pa zapičil v Huawei p20 ali p20pro. Pri p20 me malo odbija ip53 rating. Delo imam fizično in ob tem namreč precej švicam, tako da je telefon precej izpostavljen vlagi in tudi prahu. Bi se blo zaradi tega boljš stegnit za p20 pro, ki je ip68? Plavati oz. slikati pod vodo nimam namena z njim. :)

Katero spletno stran priporočate za nakup? Najraje slovensko, da lažje zrihtam odbitek ddv.

https://www.ceneje.si/Izdelek/93950...lefoni-oprema/mobilni-telefoni/huawei-p20-pro
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V bistvu je odbitek DDV še lažje zrihtat na večini EU internetnih strani. Pošljem jih ID za DDV, te vnesejo v sistem, plačaš neto in tu daš v obračun DDVja. ;)
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Odvisno kako nastaviš. Lahko samo odpre ali pa kot si rekel istočasno naredi posnetek;)

Ja. Ampak ni isto. na s7 lahko kadarkoli tapneš dvakrat in VEDNO odpre fotoaparat, P20 pa kot se mu zdi. Pravzaprav sem pogledal sedaj in moraš biti res hiter, da ga odpre. Če tapneš malce počasneje (ampak še vedno hitro), pokaže samo zaklenjen zaslon in potem moraš tapniti še dvakrat. Če je pa odklenjen, pa jasno ne prime. Kar niti ni problem, ampak včasih hočem narediti posnetek in primem telefon tako, da s prstom zadanem čitalnik prstnih odtisov in se telefon v hipu odklene, tipka dol pa dobi drugo funkcijo ;).

Jernej
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
P20 pa kot se mu zdi. Pravzaprav sem pogledal sedaj in moraš biti res hiter, da ga odpre. Če tapneš malce počasneje (ampak še vedno hitro), pokaže samo zaklenjen zaslon in potem moraš tapniti še dvakrat.
:rolleyes:Nč ni kokr se mu zdi. Na P20pro vedno odpre čisto normalno, dvojni klik in basta, hitro, počasi nima veze, sedajle sem preizkušal najmanj 10x pa tudi enkrat ni zatajil, nima veze zaklenjen zaslon, če tudi se pokaže zaklenjen zaslon še vedno deluje dvojni klik za vklop kamere. To potem lahko rečemo isto na Samsungu(S7) za double tap :fredi:
Spet kr neki a si ti sploh že imel v rokah P20pro?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
:rolleyes:Nč ni kokr se mu zdi. Na P20pro vedno odpre čisto normalno, dvojni klik in basta, hitro, počasi nima veze, sedajle sem preizkušal najmanj 10x pa tudi enkrat ni zatajil, nima veze zaklenjen zaslon, če tudi se pokaže zaklenjen zaslon še vedno deluje dvojni klik za vklop kamere. To potem lahko rečemo isto na Samsungu(S7) za double tap :fredi:
Spet kr neki a si ti sploh že imel v rokah P20pro?

Imam p20, ne pro. Ampak je verjetno isto. In preberi se enkrat. S7 dvojni tap odpre foto bolj zanesljivo kot dvakrat dol na p20. Pa tudi ce tebi odpre vedno, se vedno ne odpre pri odklenjenem zaslonu, kar pa s7 naredi.

Jernej
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
V bistvu je odbitek DDV še lažje zrihtat na večini EU internetnih strani. Pošljem jih ID za DDV, te vnesejo v sistem, plačaš neto in tu daš v obračun DDVja. ;)

Ce imas svojo firmo - ce kupujes na drugo in bodo enkrat pri inspekciji ugotovili, da je blo kupljeno na njih pa bos najebal
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Imam p20, ne pro. Ampak je verjetno isto. In preberi se enkrat. S7 dvojni tap odpre foto bolj zanesljivo kot dvakrat dol na p20. Pa tudi ce tebi odpre vedno, se vedno ne odpre pri odklenjenem zaslonu, kar pa s7 naredi.

Jernej
Verjetno pro ni za brezveze pro. In preberi še enkrat P20 pro odpre bolj zanesljivo foto kot S7 na dvojno tap, imam možnost to preizkusit.
Pa na P20pro pri odklenjenem zaslonu je dovolj en tap, da se odpre foto:fredi:
Konec koncev pa imam dovolj merjenja kurca s tabo tako, da ti kar uživaj v svojem S7.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kaj priporočate za do cca. 200€. Velikost max. 5.5, mora imeti SD kartico in čimboljši fotkič.
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.088
308
83
Kaj priporočate za do cca. 200€. Velikost max. 5.5, mora imeti SD kartico in čimboljši fotkič.

Redmi Note 6 Pro EU 4+64 ekran je velik 6.26" ampak - 82 %

Cena: 186 € (cca 2,5 € poštnina - European Direct Mail) BREZ DODATNIH STROŠKOV (brez davkov!) Koda kupona: 10BGN6P4

Samsung Galaxy A7 proti Redmi Note 6 Pro
Velikost
74.1 mm 76.3 mm
151.5 mm 157.9 mm
7.3 mm 8.2 mm


Teža
172 g 176 g

Uporabna površina
74 % 82 %