Kater sedež v Stožicah

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
fadile rođo moj tebe čeka vrhunska - and I mean it - karijera u Polju kraj fužina. taka top dijagnoza s prve. majke mi, dobar da si mi šel Že£kota poslušat, das najdo zic i to.
priden.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
fadile rođo moj tebe čeka vrhunska - and I mean it - karijera u Polju kraj fužina. taka top dijagnoza s prve. majke mi, dobar da si mi šel Že£kota poslušat, das najdo zic i to.
priden.gif

Glupson - Buco, ni potrebno da glumiš bolesnog majmuna. Tako ali tako je vsem jasno, da si moten.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Zakva je pa zdaj tale Nenasiten kar buco? Saj pomojem se njegov nick bolj kot na hrano nanaša na sex.
tongue-1.gif

Menim, da živiš v zmoti.
wink-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zakva je pa zdaj tale Nenasiten kar buco? Saj pomojem se njegov nick bolj kot na hrano nanaša na sex.
tongue-1.gif

Menim, da živiš v zmoti.
wink-1.gif

Ne glupiraj se še ti. Veš da je Nenasiten kurtza tvoj počeni Buco.
Mislim da si ti edina, ki tukaj živi v zmoti, ker takega cepca spustiš nase.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zakva je pa zdaj tale Nenasiten kar buco? Saj pomojem se njegov nick bolj kot na hrano nanaša na sex.
tongue-1.gif

Menim, da živiš v zmoti.
wink-1.gif

Ne glupiraj se še ti. Veš da je Nenasiten kurtza tvoj počeni Buco.
Mislim da si ti edina, ki tukaj živi v zmoti, ker takega cepca spustiš nase.

Saj sta ravno za skupaj, on je štromar, pa ima baje težave z barvami kablof in niæenjem, ona pa dela v JU pa nima pojma o rokih, ki jih zapoveduje zakon o spolšnem upravnem postopku...pač dva stručkota na kupu
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Ti mamca tihbot kaj ti veš. jazst sem Buco, priznam. dobr me je raskrinkal fadilče. konc prezstave, kaj čmo, taka tje usoda
cry12bpy.gif

jezst sam upam da je zutri najdu skretpaper brez detajlnih navodil pa vprašanja na forumu nesposoben.si
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ja kaj, a ti ni nič nerodno, ko te Fadil posaja na staro koko, kokr naj bi jaz bila?
smile-1.gif

Povej kdo si, tko, kokr je res.
17758-icon_confused.gif

Vidiš, da ko eden začne sikat, takoj še par strahopetnih podrepnikov prileti zraven mal posvinjat.
uf-1.gif

Cel trop drobnice.....
grin1.gif
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
ma ni mi nerodn, kaj če mi bit, sej veva oba..stara koka dobra supa.
cheer.gif

sam mal prehit me je najdu tale fadilče, usaj za pol ure sem mislu, da bo reku, da sm stardec
cry12bpy.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Sam da nis starababa, dve bi ble čist preveč za vzgajat tole otročad tle gor.
wink-1.gif

Ja, na joksimoviæa tut jst padem, me zanima, kdaj me bo gatto povabil na tak koncert....
roza.gif


A si ti Capl drugač?
srce-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Oooooo, pa si res ti
d055.gif


Jebentiš, stanje se mi rapidno slabša.....ne sam, da zamešujem ZUP roke, zdej še loverjev ne spoznam več....
bonk.gif
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
592
113
Zdravo!
Rabil bi hiter odgovor, kater sedez se splaca vzet v Tivoliju. Gre sevza koncert Mi2 na voljo so sam se tribuna Vzhod ali Zahod. Ne vem zakaj ne morem kupit parterja. Rabim pa odgovor danes ker morem kupit darilo 😁
Hvala