Kater sedež v Stožicah

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Kupil danes karte na Petrolu. Res je, da je zaenkrat kart prodano bore malo. Predvsem tribune blizu odra, ostalo pa zaenkrat še prazno. Bomo videli kaj bo.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
kakos se ti uspel poročit, če maš z enim koncertom tolk dela pa prpe?
redface-1.gif
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
A odpoved koncerta je dost tehten razlog?

Spoštovani,

če je koncert odpovedan, se z računom oglasite na bencinskem servisu, kjer ste vstopnico kupili in dobite povrnjen znesek.

Lep pozdrav,

Klemen Geršak
OE Trženje
Petrol d.d., Ljubljana
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.327
113
Kaj pa ce je zaprto? Bi bilo prav da navedete da je menjava mozna le v casu ko bencinski servis posluje!
 

ambient

Pripravnik
9. mar 2011
159
0
16
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kaj pa ce je zaprto? Bi bilo prav da navedete da je menjava mozna le v casu ko bencinski servis posluje!

Zato kupuješ samo na benzah, ki so odprte 24h
wink-1.gif
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kaj pa ce je zaprto? Bi bilo prav da navedete da je menjava mozna le v casu ko bencinski servis posluje!

HA HA a ni logično??

drugač je pa koncert na TOP5 glede na lestvico prodajanosti pri eventimu


Tebi se to zdi logično?

Mislim da je Apollo pravilno opozoril na pomanjkljivo razlago.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
A lahka kupiš stvari v trgovini, ki je zaprta?

Onslow je paæ tiste baže tiæ, ki rabi v navodilh od mikrovalke opozorilo, da ne sme v peæico dati dojenčka.
grin1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Ker še nisem bil v Stožicah, me zanima glede parkiranja. Kaj je najboljša praksa, oziroma kaj priporočate?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Bil včeraj na koncertu Željka Joksimoviæa. Koncert naj bi se pričel ob 21:00, a so na oder prišli od 21:40, kar je totalno bedno. Dvorana je bila polna 2/3 in dejansko je bilo notri 80% čefurjadi. Sam sem bil na tribuni, v sedmi vrsti, takoj pri stopnicah. Sedež 1 in 2, kar je bila katastrofalna napaka. Non stop je folk hodil gor in dol, ter mimo mene, tako da sem moral vstajati vsakih 10 minut. Ko se je koncert začel, so se na stopnicah pred nas, ki smo sedeli, postavile mlade čefurke in plesale meni pred nosom. Tip, ki je sedel tri vrste pod mano je popizdil in 3x vstal in odšel do varnostnika, da jih je steral stran. Čeprav sem videl, da je prvič varnostnik skomignil z rameni: Šta ti ja mogu?
rolleyes-1.gif

Joksimovič je na oder povabil tudi prisotnega Bora Ðorđeviæa (Riblja Čorba). Stari zadetek se je potem slikal s temi čefurkami poleg mene. Tip je pravi zombi. Siva dolga čupa, usnjen reklc in kavbojke. Spominjal me je na klošarja.
smile-1.gif

Na oder je Joksimoviæ poklical tudi njegovega dobrega prijatelja Z. Jankoviæa, ki je povedal da je Željko krasen fant in da bo prišel tudi za Novo leto. Prijatelja sta verjetno zaradi mastnih honorarjev, ki jih tem balkanskim asom izplačuje.
Skratka, koncert sem zapustil po eni uri. Željko Joksimoviæ je res 1A klasa , vendar zaradi slabe izbire sedeža, je bilo nevzdržno zaradi čefurske publike okoli mene. Nisem nacionalist, vendar pa sem bil včeraj precej živčen in nestrpen.
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
če je bla dvorana 2/3 polna bi se pa presedel
bonk.gif

O kakšni poroki ti že drugič bluziš? Sem kje kakšno poroko omenjal in koji si ti kuratz, da pišeš, da je nekdo nesposoben? Če je to zate sposobnost, obiskati koncert, potem mi je jasno kako zelo si ti sposoben. Predvidevam pa, da si eden izmed omenjene populacije, ker te je moje pisanje tako navdušilo.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.646
6.502
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Čakaj malo, greš na južnaka in potem misliš da bo tam 90% Slovencev? Upam da je bila to učna ura.

Ni me motilo, da je bila dvorana polna šošonov. Bolj to, da sem kupil napačen sedež. In če nekaj plačam, želim tudi dobiti to, kar sem plačal. Mislim da je naloga varnostnika, da stera to bando tja, kjer imajo kupljene karte. Dobro da nisem kupil VIP karte in da mi potem kakšna čefurka skače pred nosom.