Kater parfum špricate?

Inara

Zelenc'
13. sep 2007
15
0
1
Trenutno uporabljam te parfumčke:

givenchysensual.jpg


51026290.jpg


Armani%20Code%202%20%20EDP.jpg


Za mojega dragega pa sem za valentinovo naročla na privoscim.si Paco Rabanne Black XS
cheer.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Ker si me ravno spomnila na moj prejšnji prispevek in ker žal še vedno visim v službi, samo kratko nadaljevanje zgodbe o Valentino V. Voda je zelo, zelo kakovostna. Je tudi bistveno bolj nežen in diskretnejši parfum, kot sem sprva ocenjeval in pričakoval. Oziroma, če malce metaforično napišem - pridno čaka na priložnost.
wink-1.gif
Dejansko skoraj pozabiš, da ga nosiš. Skratka odlično.

P.S.: Nekaj besed glede Black XS, ker si ga ravno omenila. Kolekcija niti ni nova. Sam sem toaletno vodo precej uporabljal (zlasti v hladnejših mesecih) sezono ali dve kakšne 4 leta nazaj. Parfum je relativno močan in oster, vendar ga je težko dozirati v primerni (majhni) količini (vsaj tako je bilo, predvsem zaradi grobega spreja na steklenički).
 
Nazadnje urejeno:

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
[image]http://www.fragrancex.com/MakeCappedImage.html?file=images%2fproducts%2fsku%2ffull%2f465M.jpg[/image]
pa
[image]http://www.bonparfum.com/images/hminotaure.jpg[/image]
pa ene stvari od malicije... pa mam tega skreta neki ja
smile-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
PiLLLe, js ne vidim slike.
frown-1.gif


Zadnjič v DM gledam en parfum in mi ni blo jasno, zakaj je tako poceni... Bla sm ravno z dejta in nism bla takoj pozorna, vidla sm samo ESCADA in spodaj eno punco narisano... In premetavam škatlico po rokah, nakar opazim napis. Ni bila Escada, ampak ESTACADA
bonk.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jaz imam pa eno vprašanjce, za vas znalce in znalke.

Češpli pravi, da je nora na Bossa (Hugo, tisti v zeleni pakungi), sedaj imam Energise-a in ji je tud všeč, a ga bo počasi zmanjkalo. Ker sem mel od Bossa skoraj vse, bi rad probal še kaj drugega, a podobnega, ker so tudi meni do zdaj vsi bli zakon. Imate kako priporočilo?
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
uporablam:
puma-jamaica
naomi-cat deluxe, pri katerem se mi zadne čase obrača
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
CK One imam pa mi ni tok všeč (mam še 3/4 flaške, šenkam). Prenežen oz. ne premore toliko karakterja kot Boss. Hvala vseeno.

Ma fora s temi testerji je, da ko jih par povoham, mi nos zašteka in mi je vse krneki. Če bi vsaj vedel za ene par, bi bilo velik lažje.

Še kdo?
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Moja nova pridobitev:

escmoon.jpg


Escada ima vsako leto nov poletni vonj in vsako leto ga kupim. Letošnji je za noto slajši od lanskega, ampak je v osnovi isti.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
CK One imam pa mi ni tok všeč (mam še 3/4 flaške, šenkam). Prenežen oz. ne premore toliko karakterja kot Boss. Hvala vseeno.

Ma fora s temi testerji je, da ko jih par povoham, mi nos zašteka in mi je vse krneki. Če bi vsaj vedel za ene par, bi bilo velik lažje.

Še kdo?

Sva popolnoma na istem, kar se tiče testerjev. Bo treba zahaklat kolegico, da pomaga pri nabavi.
smile-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ma ja sam pol se hitr znajdeš u situaciji, ko baba reče ej men je ta tok huuud, tebi pa npr. ni. Kako ji boš objasnu, da ne bo popizdila in te nadrla, zakaj jo sploh s seboj vlačiš, če ne upoštevaš njenega strokovnega mnenja
smile-1.gif
...

Še dobr da moja ni taka
hysterical-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Zato pa js pustim moškemu svojo izbiro, naj si sam kup parfum ki mu je všeč. Js potem umaknem s police samo tiste, ki mi niso všeč, in ecola - na vidnem mestu so samo tisti, ki so men všeč, tipom se pa itak ne da brskat po policah ampak vedno zagrabjo prvo stvar, ki pride pod roke.
grin1.gif
 

raY_

Pripravnik
20. avg 2007
122
0
16
Tudi jaz uporabljam Paco Rabanne Black XS. Ne opazim pa da bi bil premočen, vsaj jaz ne.
wink-1.gif