Kater paket interneta oz. kater ponudnik

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ampak tale ponudba pri Amisu za 10/768 za 19€/mesec je super! Sicer se po enem letu spremeni v 2/512, ampak ker ni časovno vezana, lahko itaq po enem letu prekineš pogodbo (če sem prav razumel).
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Nevem če maš možnost jst useen predlagam UPC, sm zadovolen z zanesljivostjo, sploh če rabš še telefon mal poglej tele trojčke, ker je res ugodno.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Dokler sem živel v LJ sem imel UPC-internet 1,5mega.....nikoli nobenih težav v letu in pol, res sem bil zadovoljen.
Sedaj imam SIOL 1mega.....v letu dni je imel 4x neke izpade.....
Če bi pa imel možnost T-2 optika.....bi to vzel brez razmisleka
wink-1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
Mal prečekiraj še Siol. Morda je malo dražji, a so se kot zgleda odločili mal mošnjiček razvezt in v shemo vtaknili HBO, Viasat (Explorer, TV1000, history). Imaš tudi free AV.

Siol je v glavnem kar stabilen. Se pa veliko govori, ko se kaj zatakne. Zadnje leto več kot parkrat slaba urca težav ni bilo.
? kaj bo z ostalimi, ko (če) se jim zveča št. uporabnikov. Kako hitro bodo z opremo sledili potrebam...
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
V bistvu sem zvedel da Amis niti ni tako ugoden, ker tiste cene veljajo za njihovo omrežje. Ker sem videl "skupni razvezan dostop", sem avtomatsko pomislil, da je to na voljo "povsod".

površnost.press
cry12bpy.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.339
958
113
Glede T2 televizije te nima kaj skrbet... Pri nas smo šli iz kabelske na optiko... 2 televizorja sta pri bajti, oba lepo funkcionirata... Edina stvar ki me moti je ta, da je signal za teletekst prešibek. Tako mi na televiziji, ko hočem kaj na txt pogledat manjkajo cele vrstice in je branje res onemogočeno... Že res, da večino pogledam na netu, ampak za vsako figo pa tud ne lavfam računlanika...

Všeč mi je pa samo brskanje med kanali, ko lahko v meniju samo poiščeš evrošport, pa takoj preklopiš... Med tistimi 140. kanali se kaj hitro zgubiš... Pa še zdej ponujajo ogled novih filmov...