Kater paket interneta oz. kater ponudnik

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
takole, sem našel stanovanje, jutri se začnem seliti notri, pa bi rad čimprej zdrihtal še net in seveda televizijo, ker je namreč zdaj to skoraj ugodneje, pa kar oboje skupaj zrihtam.

pozna kdo, kater paket je dober, oz. zna kdo svetovati, na kaj je potrebno biti pozoren? recimo, malce spremljam tele reklame - mislim da siol širokopasovni internet + telefon + TV, 22 €, ali pa Tuštelekom za 14 € se mi zdi...

prosim, svetujte.
grin1.gif


pa hvala!!
 

SSimon

Zelenc'
26. avg 2007
1
0
1
Ima kdo kaksen seznam internetnih ponudnikov v Ljubljani in kateri je najugodnejsi?
 

Antonio

Pripravnik
21. avg 2007
125
0
16
42
Nekje v daljavi
Samo od telemacha preč....jaz imam še vedno star paket, pa sem cc en mesec nazaj podpisal aneks, pa mi ga še danes ni so priklopili, tako da jim bo samo zavračal račune....pa naj se jebejo... enkrat sem jim to že naredil, pa so mi potem takoj zrithal...zakaj ne grem preč, ker sem še vezan z aneksi in ko bom frei aneksov, naj mi samo nesejo ven.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
js mam tut Telemachov net in morm rečt da sm zadovoljna... nč me ne zeza, dela ko šus... ni da ni no...
cheer.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Imam Amis, studentski paket, 10/768 in mi vse super dela! Tudi sluzba za pomoc uporabnikom se mi je zdela prijazna in so mi zrihtali zadeve v 5min. Se mi pa zdi, da je zdaj najboljse vzeti T-2 optiko, sploh ce se kaj ukvarjas z torrenti ipd zaradi visokega uploada.. Jaz bi izbiral med t2,amis ter tustelekom.
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Kvaliteta T-2 televizije ni slaba, prekinitve pa se pojavijo vsake tolko, ampak so povečini res kratkotrajne, tako da niso preveč moteče.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.263
270
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Soseda mi je rekla. Da je slaba kvaliteta ter pogoste prekinitve.

Jaz samo vprašam.

Na optiki ni kockanja, problem samo pri VDSLu če ne dobivaš dovolj signala (beri: slaba infrastruktura od Telekoma Slovenije, kateri zelo "dobro" vzdržuje telefonsko omrežje).
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Soseda mi je rekla. Da je slaba kvaliteta ter pogoste prekinitve.

Jaz samo vprašam.

Na optiki ni kockanja, problem samo pri VDSLu če ne dobivaš dovolj signala (beri: slaba infrastruktura od Telekoma Slovenije, kateri zelo "dobro" vzdržuje telefonsko omrežje).

to bo ja, al pa pri T2 študenteki ne znajo delati...
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:

Citat:
Uporabnik pediater pravi:

Soseda mi je rekla. Da je slaba kvaliteta ter pogoste prekinitve.

Na optiki ni kockanja, problem samo pri VDSLu če ne dobivaš dovolj signala (beri: slaba infrastruktura od Telekoma Slovenije, kateri zelo "dobro" vzdržuje telefonsko omrežje).








Jaz samo vprašam.






Ma ja, za vse je TS kriv. Ma dej no!!!! Zanimivo je, da nikjer, kjer so tezave, T-2 ni kriv. Ma kr neki ej.
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
odločam se trenutno med T-2 in Amisom, Siol menda prevečkrat dol pade.

potreboval bom seveda za TV (kakšna je razlika v programih, so podnapisi tudi zraven...), net pa recimo za dl glasbe (glede na to da sem DJ, bo to kar pogosto), filmov in seveda za pripravo za program, ampak to ni nič posebnega - brskanje po gospodični Wikipediji, RTVSLO.si in podobno. pa recimo za blogat...

torej, na podano, aj predlagate? men je Amis najbolj všeč, zaradi zanesljivosti, katero menda kažejo, pa čeprav so menda malce dražji...
tongue-1.gif
Siol menda nagaja, T-2 pa ne vem, kako je s to optiko, ker ne vem, če jo lahko tudi sam imam. Tuštelekom je pa še nepreverjen...

no, če le lahko, naj kdo malce svetuje. če imaste še kakšno vprašanje, da lažje pomagate, pa just shoot it...
grin1.gif