Karte mi spisalo takole

centrum

Pripravnik
8. mar 2008
35
0
6
Imam problem jaz sem označil vse karte od adria route,topo,do city navigator 2008,pa prenesel vse skupaj na nuvi,po končanem prenosu kart mi napravilo tole,sicer so mape na nuvi-ju adria topo adria route in city....pravilno prikazane problem je le v tem,da je pod vsako karto napisalo isto prilagam sliko,a je to,kaj narobe ali bi moral prvo city evropo namestit,potem pa šele obedve karti adria in topo,da bi pisalo prav?
Evo slika:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To ni problem, tak pač je.

Drugače pa greš v nastavitve/zaslon in si vklopiš "capture screen" in lahko pokažeš potem "problem" = glej spodaj.

Primer:
89.png
 

centrum

Pripravnik
8. mar 2008
35
0
6
No Snecer lih takole mi meni naredi po 1 Westfjords itd ,itd takole mi napiše namesto da bi mi pod aDria route bih,slo je to normalno! ali se da spremeniti!
Lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj delaš probleme kjer jih ni?
Kakšen je pomen podmenija karte, kjer ne moreš ničesar nastaviti razen da jih vklapljaš in izklapljaš?

Pač tako piše ker je en img file...

Malo se sprosti.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
To lahko spremenišž, pomen teh "podnapisov" pa je da recimo veš kaj je na karti, jaz osebno jih recimo poimenujem "AR,-SCG" da recimo vem da v tej AR ni črne gore, lahko pa seveda poimenuješ tudi po svojem imenu, namen tega je da veš kaj imaš. Spremeniš pa to v mapsourcu spodaj levo mislim da piše ime mape klikneš in odkljukaš in potem se ti okence belo obarva in lahko noter vpišeš kar želiš