Kamenjanje slovencev na hrvaškem

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
hrvaška je čedali bolj prazna.

Danes pa je bilo na novicah, da imajo rekordne obiske in nočitve...
confused-1.gif

Papir prenese marsikaj.
Še niste skapirali njihovo propagando.

Sam pri njih nisem bil že dolgo. Žal zaradi pomanjkanja časa in ne zaradi predsodkov.
Res so Hrvati poročali, da so imeli v prvih 6 mesecih 12% več gostov in tudi več nočitev v primerjavi z lanskim letom.

A po drugi strani pa so hoteljirji nižali cene, kar nakazuje na obratno. Kaj je res? Verjetno to drugo.

Do pretepa je po uradnih HR virih prišlo zaradi "ljubosumnosti". Pač čustveno neuravnovešeni osebki in to je to - posploševati na celotno nacijo verjetno ni smiselno.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Naj povem še, da se Slovenci na morju tudi ne obnašamo vedno lepo. Letos sem videl ene Slovence, ki so delal tak vandal, da sem molil boga, nej jih domačini malo pobožkajo. Ja kake so to počeli ...
stupid-1.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Hmm, ko so hrvati delali anketo katere gosti so pri njih najbolj zaželeni, so bili slovenci med najbolj nezaželenimi.Zato jaz osebno ne grem na hrvaško.Ker tud v lokal kjer me kelnar/ca gleda po strani ne vstopim.Zakaj bi hodil nekam kjer me ne marajo če je na svetu toliko krajev kjer sem dobrodošel.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Swich pravi:

maš kak vir?

ker vsi ko so prišli iz Hrvaške letos so rekl da ni pol tolk ljudi dol kot druga leta. Krk recimo. Baje da ni velik ljudi blo dol v mesecu juniju in juliju.

Nekaj je bilo govora v oddaji 24kur, v tistem delčku, k majo ponavad tik pred al pa takoj po vremenu, k diskutirajo pa to (vraga ne morem se spomnit)


Drugače pa, ponavadi je tako, da kar daš to dobiš, letos sem bila en vikend na hrvaškem (polno slovencev okoli) pa sem imela samo v enem lokalu "slabo izkušnjo" pa še to ni bilo nič nesramnosti ali pa kaj podobnega, samo nasmeha nisva dobili s kolegico ob odhodu, nemški par pa sta ga. Pa se zaradi tega nisva kaj dosti sekirale (žal nama je bilo, da sva pustili napitnino
evil.gif