Kamenjanje slovencev na hrvaškem

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
confused-1.gif


Mentalni invalidi.press

KLIK!
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
hrvaška je čedali bolj prazna. Sej se bojo na konc naučil da nas rabjo, ne pa mi njih.


ma vse bi jih
uf-1.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Ni izgovorov in za tako dejanje in nobenega ne zagovarjam,ampak me pa vseeno zanima zakaj so jih pretepli. Samo zato, ker so Slovenci? So izivali? Morda kaj drugega? Fino je slišati obe plati.

Kakorkoli, ne odobravam tega početja. Počasi me že mineva jt k sosedom na morje, saj nikoli ne vem kje bo kak psiho, kateremu boš nevede stopil na živc..
cry12bpy.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
ksz..

pri nas se to dogaja vsak vikend in to celo slovenec slovenca pa ni na 24ur
confused-1.gif


kaj je sedaj hujše da te kamenja ali pretepe sonarodnjak ali tujec
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
slovenc slovenca ? kolk jih pa poznaš ko so čisti slovenci ? vsaj zadnji rod.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
So že popravili zgodbo. Baje naj bi pretep začel slovenec. EH ja
smile-1.gif
))) zaradi slovenskega dekleta :p
Doma nej jo prveže pa bo mir!
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
zanimivo....kaj se je pa s tisto nemško družino zgodilo, ki je tudi bila kamenjana?
confused-1.gif
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Ni izgovorov in za tako dejanje in nobenega ne zagovarjam,ampak me pa vseeno zanima zakaj so jih pretepli. Samo zato, ker so Slovenci? So izivali? Morda kaj drugega? Fino je slišati obe plati.

Kot še poroča hrvaški Jutarnji list, naj bi bilo povod za napad ljubosumje, saj je Pirovčane motilo, da se Slovenci pogovarjajo in družijo z domačimi dekleti.

vir
 

B81

22. jul 2007
34.469
8.942
113
vceraj sem nekje slišal, da so slovenci milijon nočitev opravili.
bonk.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
slovenc slovenca ? kolk jih pa poznaš ko so čisti slovenci ? vsaj zadnji rod.

kaj ti morda živiš v drugi državi kot Sloveniji??!!pri nas ni tako hudo.res da je tujcev/priseljencev manj ampak imam z njimi manj problemov kot z našimi domorodci.verjetno je kje v blokovskem nasleju drugače
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Midva sva bila letos na hrvaški obali 14 dni na dveh različnih koncih (Kvarner in Severna Dalmacija) in nisva imela nobenih problemov. Ljudje so izredno prjazni. Verjetno bo res držalo tisto, da dobiš tisto kar daš.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jah nič, pobčki so nekaj sikali in niso naleteli na prave. Tako je to. Moje kolege so letos tudi eni zagrebčani provocirali po kampu, pa so jih dobili tako po p****, da so se drli:"Jebem vam mater slovensko, razbili se mi nos!": :D Pa še nekaj so njihovi očetje hodili nergat. A začeli so Hrvatje. Skoraj vedno pa je v ozadju tudi nacionalistična težnja.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Kostaniæ nam je povedal, da so se v petek zvečer verbalno nato pa tudi fizično spopadla dva slovenska mladeniča stara 18 let in dva 16-letna domačina, ki naj bi v kamp prihajala zaradi nekega slovenskega dekleta. Mediji sicer poročajo, da so bili v pretepu udeleženi trije slovenski mladeniči. Ko se je razvnel prepir, je po podatkih policije eden od slovenskih najstnikov prijel letev in z njo udaril enega od domačinov, kar je sprožilo pretep.

ne vem zakaj ne bi verjela policiji in sodnikom. Večina vas obtožuje hrvate da so nacionalisti, vendar sami niste nič boljši, ko pravite, vse najhujše o naših sosedih.

politika in nekateri mediji očitno imajo moč, da vsiljujejo nacionalizem naivnim množicam v njihove glave.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
hrvaška je čedali bolj prazna.

Danes pa je bilo na novicah, da imajo rekordne obiske in nočitve...
confused-1.gif


maš kak vir?

ker vsi ko so prišli iz Hrvaške letos so rekl da ni pol tolk ljudi dol kot druga leta. Krk recimo. Baje da ni velik ljudi blo dol v mesecu juniju in juliju.