Kameleonova hinavščina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
A to, da prostovoljno izjavim, da ne bom več smetil teme, imaš ti za zahtevo za blokado? :nigladek: Pa kje se skrivaš, da te ne ukradejo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pa sam si izrazil željo.....zlata ribica je pa slučajno prisluškovala :fredi:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a teb prihaja, tko je dedi, ko virtualno drkaš folk?
deda je bil vsaj v sekti in je realno jebal, ti pa še za janšo nisi dovolj dober in lahko samo kle drkaš. mogoče na poziv vodje skočiš na italijansko mejo, da preprečiš vstop virusu. kaj misliš?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pa nije šećer u vodu zemo... Eeee

Prav ne bom več smetil...in mu ugodim

Prav strinjam se z 2 posta višje...in tm sem jaz

1+1=.....

Ampak on me vseeno ne mara.... :jok:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
bizi, a teb se res da uklvarjat s tem potomcem pogorelega udbaša? udbaš je bil lahko vsak, le redke so črtal s seznama zaradi nesposobnosti.

forum se je nagnil ne v desno, v enoumje, v represijo, v argument moči..in nekako sme imel občutek, da nisi del konjkih dirk in nimaš želje po dokazovanju novim ključavničarjem.

a sem se motil?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ehh zakaj zdej vlečeš ročno....?

Pa glih nam je gledanost začela rast....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Pa nije šećer u vodu zemo... Eeee

Prav ne bom več smetil...in mu ugodim

Prav strinjam se z 2 posta višje...in tm sem jaz

1+1=.....

Ampak on me vseeno ne mara.... :jok:

če si to men pisal..

prvo, nisem tvoj zemo. NIKOLI NE BOM. moji nikoli niso bili udbaši. moji nikoli niso bili del mašinerije enoumja. moji nikoli niso škodili sosedu.
nisem tvoj zemo, ker ti ne predstavljaš moje zemlje. moja zemlja je odprta, razmišlja, gleda nprej. ti, na drugi strani goniš zgodovino, pa še tam ti manka osnova, kaj je deda naredil, da je končal ko maček. goniš enoumje in obsedenost z likom. vse to je pač posledic aokolja v katerem si odraščal, sem ti že povedal, in na koncu iq. pač s toplo vodo se ne kuha.
lahko bi bil moj zemo, ker si priden, deloven, ampak sem se v zadnjem letu naučil eno zadevo, priden in glup je najslabša kombinacija sogovornika.
lahko bi bil moj zemo, ampak ti je želja po moči še tisto nekaj pameti pobrala in sem se ti odpovedal.

zato ne uporabljaj izraza zemo v povezavi z mano. tudi pira ne bova več spila, ker z izpirjenci ne pijem piva. sori, to je to, bilo je lepo in tukaj se bo končalo. pač ogransko ne prebavljam idiote, ki mislijo, da držijo boga za jajca, a v resnici še sebe za pichko niso prijeli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
še en ti je povedal kar ti gre..da si povzel dedkove lastnosti udbomafije...pa sej veš kako se končalo... tko bo tudi tukaj..budale uničijo vse.

zdej pa kokice pa gledat.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
5_monkeys.jpg
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
toliko tem na temo enega sralca, moderatorja še ni bilo.
lahko da lastniki spijo, ali pa želijo forum pod taktirko idota.

vsekakor ne bo sprememb na podlagi teh tem. edina sprememba bo manj aktivnih uporabnikov z glavo in jajci.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.495