Kam z rabljenimi oblačili

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Gre predvsem za otroška oblačila, ki jih je tudi najmlajši že prerastel. Slaba smo itak stran pometali, dobra mi je pa škoda. Kam lahko odpeljem (v Kranju ali okolici), če komu še kaj prav pridejo?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
zveza prijateljev mladine
ali
karitas

oni bojo najbolj vedeli, kdo jih res potrebuje.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kamorkoli samo u humano ne... Gredo v cunje tam!
Pri Humani gredo v cunje samo neuporabna oblačila. Ljudje še humanitarnim organizacijam oddajajo razpadla, plesniva ali umazana oblačila. Zadnjič se je neka humanitarka pritoževala, da dobivajo celo usrane gate in da morajo pri sortiranju oblačil uporabljati dvojne rokavice.
Potem si predstavljajte, kaj vse anonimno zmečejo v Humanine zabojnike. :evil:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Gre predvsem za otroška oblačila, ki jih je tudi najmlajši že prerastel. Slaba smo itak stran pometali, dobra mi je pa škoda. Kam lahko odpeljem (v Kranju ali okolici), če komu še kaj prav pridejo?

Nesi na karitas za kranjsko cerkvijo, jih bodo veseli, samo da vidijo da so urejena in čista (da ni to kup zmečkanega blaga v vreči za smeti).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mi imamo "Staro šolo". Vzamejo vse, od oblačil do pohištva.

Zares pohvale vredno. Je pa tu treba biti "človek" in institucijo zares pošteno uporabljati. Kar je za na odpad - je za na odpad. Kar je pa uporabno, je pa za v "Staro šolo".
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Jaz sem dobre cunje nosil v en zabojnik pred Šparom. Ko pa sem enkrat prišel in videl, kako mulc cigan ven meče materi dobre cunje, nisem dal niti usranih gat več. Še slikam sem par let nazaj.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ali cigani ne smejo biti oblečeni v cunje tvoje matere? Kdo pa bi rad, da bi jih nosil? Menda ne angleška kraljica?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
lahko jih neseš v H&M, kjer za vsako vrečko oddanih oblačil dobiš kupon za popust
 

chiiiii

Zelenc'
20. maj 2020
1
0
1
Jaz jih ponavadi podarim preko DingDong.si. Sistem mi je všeč zaradi tega, ker ne rabim hodit okoli, saj pride poštar na dom in odpelje škatlo.