Kam vozite Škode na uradni servis?

jaka.p

Zelenc'
22. nov 2018
24
2
3
Sem dobil obvestilo, da avtomerkur na samovi zapira vrata za škode, sedaj pa kam?

Imate kakšne dorbe izkušnje v lj ali bližnji okolici?
 

splash

Fizikalc
1. sep 2007
421
38
28
42
Mimogrede...
Avtomerkur zapira vrata za vse znamke .. Citroen, Hyundai, Škoda.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Jaz sem svoje čase že servisiral pri Škerjancu, brez pripomb. Potem sem bil na Avtomerkurju, zdaj pa je treba spet najti nekaj novega. Škerjanec mi je predaleč. Ima kdo kake izkušnje z AH Klemenčič na Tržaški? Svoje čase so imeli Forde, zdaj so pa očitno šli tudi na Škodo.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz sem tudi vozil k Škerjancu in sem bil zelo zadovoljen. Za večji poseg so dali tudi nadomestni avto, za navaden servis sem pa kar počakal.

Ker pa so mi Domažale precej od rok, ga sedaj že kar nekaj časa vozim k Španu. Cene so ok, storitev tudi, avta sicer ne dajo, dajo pa kupon za taksi, kar je meni vseeno bolj priročno, kot pot do Domžal (ni problem razdalja pač pa gneče) in potem nazaj okoli cele Ljubljane na Brdo.

Škerjanec sem šel pogledat, mehaniki so sicer fordovi, a verjamem da znajo pošravfat tudi Škode. Salon je pa lep (sicer so taki vsi, če ne so izgubili licenco, kot recimo Špan).

Vse našteto je precej boljše od Verovškove (pa govorim iz izkušenj, na kar na pamet).

P.S.: olja ne nosim s sabo, ker se mi ne da ubadat s tem (ne z nabavo, ne s tem kakšen mora biti, ne s tem a bo potem veljala kakšna garancija, pa tudi delo mehanikov cenim), glede na to, da že ob prevzemu vpraša, če imam olje s sabo, pa smatram, da jim to ni problem.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.201
113

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.390
113
Hm, niso ravno na najboljšem glasu. Jaz bi vozil v Domžale.

To je sicer posledica, bolj me zanima razlog zadaj. Ker kmeli so vedno polno in mi ni jasno, kako to ni bilo dobičkonosno. Res pa prostori niso bili ravno po standardih. Morda bi zahtevalo prevelika vlaganja.

To pa tudi mene zanima. Najprej sem ga zaman iskala v BTC zadnjic, tam sem kupila že prej en avto, potem mi je pa v kr salonu rekel, da ne bodo imeli več citroena. Sem mislila, da samo te znamke, zdaj je šlo pa vse v maloro? Pa to je bilo vedno vse nabito, tudi za servis, ko sem se tja vozila. Nisi bil kar takoj na vrsti...
 

gurman5

Pripravnik
5. avg 2013
77
3
8
A res zapirajo? Sem ravno prejšni teden imel tam Škodo na popravilu pa mi niso nič omenili... Se bom pozanimal, ker me kmalu čaka servis in mi je lokacija in storitev na Samovi top.