Kam po izpit

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem 100%, da ta sprememba še ne bo hitro veljavna....
Kater motor si si pa omislil?
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
ja je tako. Mislim pa da bo kmalu prišel ven zakon za neomejeno pri 24 letih (za ostale kategorije ne vem).
Pol pa res morem it tole pomlad izpit delat!
smile-1.gif


A kdo pozna kakega dobrega inštruktorja iz Kranja/Škofje Loke?

lp
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Sem 100%, da ta sprememba še ne bo hitro veljavna....
Kater motor si si pa omislil?

upam da v začetku maja odvozim in to je to. Ko bodo finance bo po vsej verjetnosti kawasaki Z750 ali yamaha FZ6S
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
ja je tako. Mislim pa da bo kmalu prišel ven zakon za neomejeno pri 24 letih (za ostale kategorije ne vem).
Pol pa res morem it tole pomlad izpit delat!
smile-1.gif


A kdo pozna kakega dobrega inštruktorja iz Kranja/Škofje Loke?


lp


jaz bom odvozil pri Praktikumu iz Gorenje vasi. Za avto sem delal tam in sem bil najbolj zadovoljen.
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz sem imel za prvi motor Z750...motor zgleda preprost...vendar se mu nad 6 jurjov obratov precej zmeša....Vsaj zame je bil za prvi motor prehud in sem ga po cca 1000 km prodal....Sem imel nek strah pred njim. Osebno bi raje vzel FZ6S...bolj kultivirana zadeva.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
ja je tako. Mislim pa da bo kmalu prišel ven zakon za neomejeno pri 24 letih (za ostale kategorije ne vem).
Pol pa res morem it tole pomlad izpit delat!
smile-1.gif


A kdo pozna kakega dobrega inštruktorja iz Kranja/Škofje Loke?


lp


jaz bom odvozil pri Praktikumu iz Gorenje vasi. Za avto sem delal tam in sem bil najbolj zadovoljen.
Nisem vedu da ma praktikum tud. Sem tud sam tam za avto delal (Drago je bil inštruktor) in sem bil zlo zadovoljen. Bo treba kr poklicat. Hvala za info!
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Je CPP tečaj predpisan po zakonu, al je dovolj da samo teorijo naredim na izpitnem centru?
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Kateri zakon pa ureja to? Sm zdaj bil na dveh avtošolah, na obeh pravijo da je obvezno to narest...
crazy1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Sem zdaj tud na strani od Krajnca prebral da ni treba tečaja, ne vem kaj pol eni nategujejo.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Se pravi CPP mora biti opravljen, ni pa se ti treba udeleževat tečaja? Če vas prov zastopim.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Zdaj pa ne vem, ker sm tud v zakonu bral glede tega in piše tole:
Citat:
(2) Kandidat za voznika mora biti pri teoretičnem delu programa usposabljanja v avtošoli prisoten najmanj 80 odstotkov učnih ur v predpisano opremljeni učilnici. Preostalih 20 odstotkov učnih ur se lahko izobražuje samostojno s pomočjo literature ali elektronskih medijev. Po končanem teoretičnem oziroma praktičnem delu programa usposabljanja v avtošoli mora kandidat za voznika motornih vozil opraviti pred komisijo avtošole preizkus znanja tistega dela programa usposabljanja, za katerega se je pripravljal v avtošoli.

Naj bi blo pa 40 ur...
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Jah jz sm ga mogu lani ko sem delal A se enkrat obiskovat, ceprav ze imam izpit za B kar nekaj casa. No sam je bilo zabavno, par mladih frajl, en tovornjakar in se nekaj folka ter zezanje in ponavljanje in dograjevanje znanja. Mi ni zal, ceprav sem pizdil zakaj moram to se enkrat delat takrat
smile-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
pa saj ponavadi so ti tečaji brezplačni. Edino, čas ti gre.
Meni ni nič škodilo, da sem še enkrat slišal. Sem pa tja sem kak znak prvič videl
smile-1.gif
pa kake fore okol razdalj sem obnovil. To je vse fino, da slišiš, ker na Roški se ti hitro zgodio par bednih napakic.
No, jaz sem CPP opravil s 100% :p

lp