Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
No, pol se pa pejt. Na telefonu merjeno s prstom pa 99-100%.

Screenshot_20210123-171349_Samsung Health.jpg
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Ja sej drugač to delam, sam vseen me zanima, ker imam cajt. Pa take naprave bi vseeno morale točno kazat (1% gor dol). Sem pa zdej prebral, da naj bi imel Garmin z nekaterimi urami oz. firmware-i probleme z OX metrom, kjer kažejo tud do 10% manj kot bi moral. No in zdej mi je jasno, zakaj sem se čist normalno počutil, ko mi je kdaj pokazal 90%.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Na telefonu merjeno s prstom pa 99-100%.
Ma kaj ti še nisi čul, da preveč kisika škodi ... oksidacija pa to. Človek "od znotraj" zgori v letih in je krajše življenje, sam pomisli na rjo na ograji! :zardelalter: , pa na medicinke, ki izgorevajo v UKC ... Pa ne preveč globoko dihat, da se ti ne zvrti v glavi ... ali doživiš "Spontaneus Human Combustion". Kaj so že bli kakšni znaki povišane temperature :sprasujemse: ... mogoče imaš pa oni gen od onih iz Andov ali šerp iz Himalaje :nigladek: ... Torej ne se naprezat preveč za dolgo živet in pa baba naj bo zgoraj ... zakaj bi ti švical :evil: stalno ponavljajoč one smešne gibe ... kaj nisi že davno ugotovil, da znaš, pa kaj je potrebno to stalno ponavljat z istim izidom ... jest nekaterih res ne razumem :jok: :valjamse: ...
------------------------------------
" ... " I See Dead People..." - The 6th Sense ! ..." :fredi:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Kamele0N in p4pe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
No tko. Pa sm jest tud nekej fasal zgleda. Včerej zvečer vročina 37,4, dons zaenkrat 37,2. Mal glava boli, čeprov ni omembe vredno. V pondelk ob 7:42 dobim palčko v ksiht. :bonk:
To je nekako to, kot sem imel jaz. Če si v primerni "covid kondiciji", se danes mogoče počutiš že praktično zdravega. Čeprav dvomim, ker vidim, da si jemal neke vitamine. Tako kot moja žena in jo je mučilo dober teden, jaz pa prehranskih dopolnil ne jemljem in sem imel take težave, da sem že mislil vzet kak lekadol, en dan :).
Če boš pozitiven, ti bodo izolacijo šteli 10 dni od dneva testa naprej. Kogar si "mislil" okužiti, si ga okužil že dan ali dva pred vročino in spremembo počutja. Potem si verjetno bil dovolj pazljiv, da nisi več sejal naprej. Če si v petek okužil sodelavce, jim bo danes ali jutri že jasno s testom ali brez.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
To ni res.
Če nimaš simptomov se šteje dan testiranja + 10 dni.
Če simptome imaš, se šteje dan pojava simptomov + 10 dni.
Imaš prav. Sestra od osebnega zdravnika pa mi je ob klicu rekla, da sem bil takrat testiran in prištela 10 dni in je bilo to to. Res pa je, da sem se šel testirat pred simptomi.
V dokumentu NIJZ za okužene, pa sem dobil to:
1611560139910.png
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
To je nekako to, kot sem imel jaz. Če si v primerni "covid kondiciji", se danes mogoče počutiš že praktično zdravega. Čeprav dvomim, ker vidim, da si jemal neke vitamine. Tako kot moja žena in jo je mučilo dober teden, jaz pa prehranskih dopolnil ne jemljem in sem imel take težave, da sem že mislil vzet kak lekadol, en dan :).
Če boš pozitiven, ti bodo izolacijo šteli 10 dni od dneva testa naprej. Kogar si "mislil" okužiti, si ga okužil že dan ali dva pred vročino in spremembo počutja. Potem si verjetno bil dovolj pazljiv, da nisi več sejal naprej. Če si v petek okužil sodelavce, jim bo danes ali jutri že jasno s testom ali brez.
Hm, to si povedal, kot da z D vitaminom človek slabše preboli. Drugače ne jemljem prehranskih dopolnil, razen D vitamina odkar je "in". Tablet pa sploh nimam, niti se ne spomnim več, kdaj sem jih nazadnje imel. :) Tudi, če bi jih imel, bi moral bit precej hujše, da bi jih vzel.