Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Jaz bi rada sicer cel posnetek videla. res je kruta fora, ampak imam vseeno občutek, da je usta odpiral še za kaj drugega kot rogljiček. Na posnetku je take velike učene besede uporabljal. In krasen zgled svojemu 9letnemu sinu - z inšpektorji/policaji/ipd itn se pregovarjaš...
Sem mojima otrokoma ravnokar razložil, da če lahko kupi sladoled v škufki, naj ga tudi poliže.

Če pride kdo od uradnih oseb do nas, pa naj kar greta hitro naprej, ker bo padalo, brez besed.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Evo vam novo temo kamor lahko pišete izkušnje med prebolevanjem
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
"Sporocamo Vam, da je rezultat vasega testa na COVID 19 NEGATIVEN. V primeru nejasnosti nas poklicite na stevilko 041 Covid 19 ambulanta, ZD "

Toliko o hudi prenosljivosti oz. verjetno je imela hči lažno pozitiven test, ker drugače bi se morali vsi domači okužit.

Po eni strani sem žalosten, ker bi se rešil hudiča na precej lahek način
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Toliko o hudi prenosljivosti oz. verjetno je imela hči lažno pozitiven test, ker drugače bi se morali vsi domači okužit.
Je kar zelo verjetno imela pozitivnega in ti si se tudi zelo verjetno nalezel, a si imel zaradi premalo virusa na mestu odvzema lažno negativen rezultat. Kar je fino, saj posledično ne raznašaš virusa naokoli.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
V bistvu je problem ce je bila angina, ker ce sta prebolela angino brez antibiotikov, se lahko kasneje pojavijo posledice.
Tako je bilo pri meni in sem pri osmih najprej dobil sklepno revmo, potem pa se aortno insuficienco.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Angina za 2 dni grlobola, tudi ni tista angina ko 2 ali 3 dni ne moreš ne jest in pit, ker ne moreš požreti.
V ponedeljek kličem osebnega zdravnika pa vidimo kaj bo rekel.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
V bistvu je problem ce je bila angina, ker ce sta prebolela angino brez antibiotikov, se lahko kasneje pojavijo posledice.
Tako je bilo pri meni in sem pri osmih najprej dobil sklepno revmo, potem pa se aortno insuficienco.
Gnojne angine brez antibiotikov ne preboliš v parih dneh.
 
5. apr 2015
1.332
690
113
...

Saj ne vem, v katero temo naj to napišem ampak ker je postal covid-19 del mojega življenja, bom sem.

Gre se za mojo babico, 94let staro. Zadnje 12 mesecev boleha z rastjem tumorjev, začenši na prsnem predelu, kjer je do danes dobila 2 operaciji, ker so rastli navzven in se vedno vrnila domov, s tem da je prvič lani novembra prinesla s sabo prehlad oz blago pljučnico iz bolnice. Zdaj so tumorji na kosteh, saj ji bolečina preprečuje, da bi lahko vstala. Je pa cel življenje živela pri nas oz mi pri njej.

In pred tednom in pol je šla v bolnišnico zaradi krvavitev iz črevesja. Zadevo so baje stabilizirali (obiskov itak ni, informacije so možne samo od zdravnika med 13.30 in 14o uro).. no in ta petek je bila premeščena na covid oddelek, saj je pozitivna na ta virus. Prvo itak nismo bili obveščeni in kličemo v soboto ter šok, pozitivna in kao "A vas ni kdo obvestil". Aja, mobitela nima oz ga ne zna uporabljati, torej nimamo kontaktov, kolikor nam kaka sestra pove osnovne stvari.

Skratka, telo polno tumorjev, smrt ji bo pa pripisana fakin covidu ter še ena številka za statistiko. Je pa bila cel lajf na moštu, vinu, pivu ter kislem mleku... torej beri zdravo živela.

Za vse neprimerne odzive se mi fučka. Za ostale pa vam hvala.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Jest bom pa rekel vse dobro spominu na babico in želim slovo brez bolečin. Eno sem izgubil v njenih 60tih, šla je polna življenja zaradi raka, ki jo je pobral v mesecu in pol, drugo mnogo pozneje pri njenih 85 že dementno, nepokretno. Velika razlika v načinu žalovanja in prebolevanja izgube. Izgubil sem pa tudi partnerja od mame, ki je bil meni oče in velik prijatelj hkrati in dedek mojim otrokom, 50 je dočakal v bolnici že nepokreten rak možganov. Spet čisto druga stvar za sprejet in prebolet.
Žal pa tole babico in še mnogo njej podobnih izkoriščajo za pimpanje žrtev covida 19, kar je zame zločin. Eno je smrt zaradi covida in drugo smrt s covidom. Tko da ne mi, da sem egoist in da mi je vseeno za starejše.