Kako se soočate s tem, da je imela vaša punca več spolnih partnerjev

19. nov 2022
12
5
3
Kar je bilo pred mano, se me ne tiče, niti nisem nikoli spraševal.
S čim vse se eni ukvarjate...
Povsem vprašanje interesa in resnosti, če jo imaš zgolj za občasno zabavo in te ne skrbijo SPB, potem go ahead, live fast, die young...

V kolikor si pa inteligentno bitje z resnimi nameni, pa veš kaj te čaka ob ženski, katera se še ni gonila in "bondala" z drugimi in kaj lahko pričakuješ od vlačuge v življenju (ki ne traja zgolj tisti dan, ko jo naskočiš)...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.600
2.441
113
Upam, da gre za sarkazem, ker prave "sramežljive" ne boš nikoli videl v resničnostnem šovu

Drži pa, da vlačuge, ki igrajo sramežljivost, so nelojalna konkurenca tako ostalim vlačugam kot tudi poštenim ženskam...

Ta je zgledala, kot da je iz samostana ušla...



Pa Pia je pa tudi podobna klasa bila...

Več pa nisem gledal teh naših resniščnostnih šovov....

edit: sem dobil video... kot angelček...
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Sosedov Francelj
19. nov 2022
12
5
3
Upam da se bodo moje modre besede koga dotaknile:

Poglej kako ženska razmišlja:

Ženska, ki je imela dva tipa in si ti tretji te bo primerjala najbrž samo z eno dobro in eno slabo izkušnjo (dejstvo)
Če je pa ženska imela 15 tipov, pa te ne primerja več z izbiro ampak te primerja z 15 timi različnimi izkušnjami/rutinami, (vedno)
Poleg fizičnih organov, ki jih je imela v sebi je zraven še sranje ki ga je prenašala, travme ki jih je fasala in komplekse, ki jih je prevzela in jih sedaj hoče proecirati nate. Marsikateri pomisli pri taki cifri na SPB ampak to je minimaln riziko za psihično stanje/poškodbe ki jih ima ob takih kilometrinah.

Moški ne želimo mladih in z manj kilometrine samo zato, ker so bolj čvrste in lepše zgledajo, ampak tudi zato ker so bolj vodljive, imajo manj travm in je manj težav z njimi.
In predvsem zato, ker se lažje navežejo nate.
Stare, polne izkušenj lahko zgolj igrajo (z razlogom).

Tudi hišnih ljubljenčkov (dolgotrajnih), se ne jemlje starih (zavetišča so jih polna)...
 
  • Haha
Reactions: Feniks

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.600
2.441
113
Tudi hišnih ljubljenčkov (dolgotrajnih), se ne jemlje starih (zavetišča so jih polna)...

Eno je teorija... v praksi jih vidim pa celo shrek shrek ugly in noseče ali celo s froci na cesti.

Da zgleda, da gre vse v nuc.

1668896583473.png
 
Nazadnje urejeno:
19. nov 2022
12
5
3
Hočeš rečt, da ženskarji so pa dober ulov za bejbe, ker so izkušeni?

Vsak/a, bi rad partnerja/ko, ki je izkušen/a, vodljiv/a, lepo vzgojen/a... povrhu pa seveda devica/devičnik.

Mene ne moti, da je imela moja partnerka, s katero imam otroke in sva skupaj več kot 15 let, prej resno zvezo, tudi kako avanturo. Tudi jaz sem jih imel. Najin odnos ne temelji na tem, ko je jaći, ampak na medsebojnem zaupanju. To pa pride z leti :cool:
Kako že gre tisti stari rek, vsako tele svoj vesele.

Nekateri smo pač romantiki in verjamemo v pravo ljubezen, ne preračunano :bonk:

Bodi srečen, da se ti je izšlo tako dolgo.
Ali je bila to sreča, njena neatraktivnost ali si se pa izdatno trudil in dobro mazal (si bil dober provider), veš bolje sam ;)
 
19. nov 2022
12
5
3
Ni vazna cifra prej, vazna je bolj potem in hoces noces neke silne korelacije med prej in potem ni. Vsaj ne take, kot bi jo radi prikazali.

Samostojna zenska se bo tipu zahvalila za sodelovanje, cim ga bo imela dovolj, pa cetudi je sama. Kaka bolj labilna bo menjala, ko bo vedela h komu gre naprej. In ne bo sla zaradi novega, ampak zaradi trenutnega. V obeh primerih je pa prislo do tega, ker ima trenutne veze poln kufer in je premocno zaskripalo, ne zasrbelo. Razloge je za iskati doma, ne drugje.

Seveda so ljudje, tako enega

Tole je pa tema za dol past.... čas kislih kumaric.

repla-zakaj pa si s svojo žensko, če te moti, da je imela več partnerjev? A si mogoče nesamozavesten pri ženskah? Če si ta prav dec zanjo in jo spoštuješ, presenečaš oziroma, da se oba potrudita, da je vama v vezi prijetno (ni vedno samo lepo) in sta pripravljena tudi kaj potrpeti, ne verjamem, da te bo primerjala s prejšnjimi. Z razlogom so bivši in ti si (naj bi bil) z razlogom zdajšnji.....
Temu se reče ljubezen z razlogom.

Prava ljubezen se pokaže, ko ima nekdo boljše opcije na izbiro, vendar ostane s teboj in ne gre naslednjemu hliniti, kako ga ljubi (z razlogom)...
 
19. nov 2022
12
5
3
Ni vazna cifra prej, vazna je bolj potem in hoces noces neke silne korelacije med prej in potem ni. Vsaj ne take, kot bi jo radi prikazali.

Samostojna zenska se bo tipu zahvalila za sodelovanje, cim ga bo imela dovolj, pa cetudi je sama. Kaka bolj labilna bo menjala, ko bo vedela h komu gre naprej. In ne bo sla zaradi novega, ampak zaradi trenutnega. V obeh primerih je pa prislo do tega, ker ima trenutne veze poln kufer in je premocno zaskripalo, ne zasrbelo. Razloge je za iskati doma, ne drugje.

Seveda so ljudje, tako enega kot drugega spola, ki obljubijo tovrstno zvestobo s figo v žepu, ampak se mi zdi, da ko enkrat pride do odlocitve skupnega zivljenja in druzine, so pa vendarle v manjsini.

BTW
Nesigurnost in obcutek ogroženosti, na to tematiko i šire, sta pa jako neprivlacni. Pri vseh resnih problemih, ki še bodo v neki zvezi (vsaki zvezi), da se zatakne tu... to normalna zenska, s tako ali drugacno cifro, obvozi.
Razmerje grajeno na gnilih temeljih...
Zanima me vaše doživljanje tega, kar piše v naslovu. Zadeva seveda samo dekleta, na katera ste čustveno navezani.

Kako shajate s tem, da je vaša ženska pred vami bila intimna z že večimi spolnimi partnerji? Vas to kdaj moti? Si mislite, da vas med vajinim odnosom z drugimi primerja in se ji dogajajo flash-backi bivših? Se dogajajo flash-backi vam, v katerih jo vidite z drugimi? Ste mogoče nemirni, da ima zaradi večjega števila bivših seksualnih partnerjev znižan prag za vstop v intimo z novimi in bi vas prevarala, zamenjala?

Imate kakšne meje, katere stvari v njeni preteklosti glede spolnega obnašanja ne bi tolerirali?
Jaz še rabljenega avtomobila ne kupim, pa ta nima čustev, da bi jih gojil do prejšnjih lastnikov :valjamse:

Ima pa posledice ravnanj prejšnjih lastnikov, vendar so te odpravljive.
"Damaged goods" ženske pa ne ozdravi nihče.

Intima je beseda posebnega pomena značilna za razmišljujočo vrsto (homo sapiens). Tisti, katerim to nič ne pomeni, so bolj podobni živini (cattle)...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zakaj je pa potem toliko ločitev in samskih mamic ? Dete se primt v rokce in spustit na realna tla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.447
5.456
113
Prava ljubezen se pokaže, ko ima nekdo boljše opcije na izbiro, vendar ostane s teboj in ne gre naslednjemu hliniti, kako ga ljubi (z razlogom)...

Toliko enih besed o intimi in pravi ljubezni in romantiki, potem pa tole... Tole je nek sprevzrzen občutek dolžnosti, ker se fantek pocuti ogrozenega. Ko je enkrat s tabo, ji ga je treba vcepiti, da ne bo potem nobenega in ne sme imeti nobenega od prej, da ne bo nazaj gledala. Pol pa dejmo to zapakirati v velike besede decembrskih filmov. Za namecek ostale označimo za damaged goods in živino, pa psi, da se v bojazni pred tem labelom ne bodo oglasili.

Ti še nickom nisi zvest, je bilo treba novega odpreti samo za to temo, ker se skrivas.. na forumu. Ti sam sebe prevaras za nekaj tako banalnega, nobena zenska ti ni kriva. Se Vprasaj ti ne more parirati, pa tudi zeli eno, ki ne bo znala drugega kot kimati pa ga v zvezde kovat, ker je tok nesiguren.
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Mi je poznana tale statistika.
Tisti k so bli ženskarji si najdejo devico za ženo. Tak isto radodajke najdejo fajn fanta.

Že to da se zagovarja te ki so imele dvomestno cifro do 25 leta je mem.
 
19. nov 2022
12
5
3
Toliko enih besed o intimi in pravi ljubezni in romantiki, potem pa tole... Tole je nek sprevzrzen občutek dolžnosti, ker se fantek pocuti ogrozenega. Ko je enkrat s tabo, ji ga je treba vcepiti, da ne bo potem nobenega in ne sme imeti nobenega od prej, da ne bo nazaj gledala. Pol pa dejmo to zapakirati v velike besede decembrskih filmov. Za namecek ostale označimo za damaged goods in živino, pa psi, da se v bojazni pred tem labelom ne bodo oglasili.

Ti še nickom nisi zvest, je bilo treba novega odpreti samo za to temo, ker se skrivas.. na forumu. Ti sam sebe prevaras za nekaj tako banalnega, nobena zenska ti ni kriva. Se Vprasaj ti ne more parirati, pa tudi zeli eno, ki ne bo znala drugega kot kimati pa ga v zvezde kovat, ker je tok nesiguren.
Drži, "ko je enkrat s tabo" nima prava življenjska sopotnica/sopotnik kaj več iskati in metati oči na druge.
Dokler je veljal tak red (v dobrem in slabem/kar je bog združil...), je družba uspevala in napredovala, odkar velja permisivnost in promiskuiteta (čemur si očitno ti zvest), gre vse po zlu (kot živina se gonijo med seboj dokler so mladi in atraktivni, na starost pa pričakujejo resno obravnavo in resnega partnerja :rolleyes:).

Uživaj dokler še ostaja kaj od srebrnine, ki so jo prejšnje urejene generacije ustvarile, potem pride pristanek na realna tla (nekateri so že tam, sploh ženske, ki so nasedle "dobrim" prišepetovalcem) in tudi to drži, vsak je sam svoje sreče kovač.

P.S. Nesigurnost "my ass", govorim iz bogatih življenjskih izkušenj in se resnično požvižgam na mnenja raznih jebivetrov ;)
 
  • Haha
Reactions: Feniks

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.447
5.456
113
Drži, "ko je enkrat s tabo" nima prava življenjska sopotnica/sopotnik kaj več iskati in metati oči na druge.
Dokler je veljal tak red (v dobrem in slabem/kar je bog združil...), je družba uspevala in napredovala,
Tako je. To je red. Ne romantika, ne intima ali kaj si blebetal. In s tem redom se strinjam in mi je blizu in ga zagovarjam. Ipak se spet to nanasa na to, ko najdes enega, s katerim se gres lahko tale red in uspevanje in napredovanje. Kot sem rekla, vazno je koliko jih je potem, ne koliko prej. Ker potem rusis, ko je enkrat nekaj gor postavljeno, prej ne mores. Ne morem se niti strinjati, da je pa prvi, ki interes pokaže kar ta pravi/a. Veliko vecji problem danes, ko se govori o veliki ljubezni, romantiki in intimi precej nekriticno, ko folk pricakuje da bo cez 5 let, pa 10 pa 15, vse tako kot prvo leto. Vmes se zivljenje zgodi, pa delo, metuljcki pa gredo, je potrebno se kaj vec kot besede. Pokazat kaj vec, kot pranje mozganov, kako je treba razmišljati, ker na ostalih frontah šepa. Kdor z dejanji lahko pokaze, tega ne rabi in mu treba skrbeti.

Ipak, nimam nic proti, ce se moj na cesti obrne za kako brhko, pa kdaj na ekranu pogleda se kaj drugega kot dnevnik. Sej ni robot. Tudi jaz prepoznam fejst dedca, ce ga vidim, pa tudi moj kar skup ne leze, kva se pa to pravi. Saj nikamor noben ne gre... Ce pa ti tega ne zmores in s ta spodnjo glavo zacnes misliti, da sploh ena razmislja ob prvi priliki, ki se ponudi,pa je to tvoj hendikep, ne izkusenost. Ni to noben zivljenjski nauk, da si sibek.
 
Nazadnje urejeno:

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Vprasaj ti ne more parirati, pa tudi zeli eno, ki ne bo znala drugega kot kimati pa ga v zvezde kovat, ker je tok nesiguren.
Ja, poznamo te taktike: dejmo sramovat tega, ker se ne strinjam direktno resnico. (Small dik, nesiguren, glup…)
Te morm razocarat, imam “eno” ze 13 let, ki je ponizna, imela malo dikov v sebi pred menoj, ima tradicionalne vrednote, je fit, vitka, intelegentna, strinjajoca. Dala mi je najvecjo cast ki jo zenska lahko da moskemu (4 zdrave otroke).
Da mi spostovanje, ne ovira mojega vodenja, je sumisivna v postelji, in mi ne otezuje zivljenja.
Je super mama, zena, oseba. Postena, lepa in moja.
To je primer visokokakovostne zenske.

nekaj, cesa ti nisi sposobna. (Ze po pisanju tukaj se vidi da si konflitna in tezavna, bogsidaj kaka si do moskih)
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Kot sem rekla, vazno je koliko jih je potem, ne koliko prej.
kako narobe, preteklost zenske je se kako pomembna.
In
In