Kako se soočate s tem, da je imela vaša punca več spolnih partnerjev

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Ni važno z kolikimi je spala, važno je da se je naspala.

Kolega je hodil z eno resno pol leta, ko je izvedel da jih je imela čez Kuratzev 30+ ji je dal konec v roku enega tedna.

Treba se je zavedati da več ko ima ženska penisov v sebi, manj je vredna kot dolgoročna žena (več je vredna kot hobi program).

 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.590
2.434
113
Meh glede na eno drugo temo, kjer so mi prepovedali limati teenies z insta in tinderja.... kjer sedaj drugi pospermane čisto prave kurbe limajo, zgleda da nekaterih ne moti kaj veliko.

Zgleda, da jih še rajca, da takoj letijo h kakšni taki..... :D da poližejo, če je še kaj močefita ostalo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.894
113
pri taščici
Odvisno kaksen imas namen z njo.
Ce isces nekaj da ti sprazni rezervoarja, potem bo najbrz izkusena boljsa kot pa devica.
Ce isces nekaj lifetime, pa bos moral imeti preklemansko sreco da bos njen zadnji ce jih je pred tabo bilo ze za vec avtobusov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sosedov Francelj

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Po mojem je bolj verjetno, da boš zadnji, če jih je bilo pred tabo že za več avtobusov, kot pa, če si šele med prvimi. ;) Seveda so pa takšne in drugačne izjeme.
Zakj pa misliš da je dandanes toliko ločitev? o
Ko dobi sončka ali dva, gredo na stara pota. Spet če imaš srečo to je 1 od 20...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Zakj pa misliš da je dandanes toliko ločitev? o
Ko dobi sončka ali dva, gredo na stara pota. Spet če imaš srečo to je 1 od 20...
Ravno kontra, ločijo se tiste brez izkušenj, ki pridejo potem drugje na "žmah". In potem gre bivšega še tožit, ker se je 10 let norca delal z nje, pa je to sedaj komaj ugotovila, ko je na pravega jebača naletela.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Locijo se tiste ki so se poročile zaradi želje po družini. Ko dobijo kar so prišle iskat jih zanima samo še denar. Oz.več denarja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Reče se zadni bo tapravi...

Po pravici če te tole sedaj moti te bo če boš ostal z njo vse bolj.
Naredi konec in reč da pač nista za skupaj. Ne rezlagaj zakaj.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.813
816
113
MB
Važno je da najdeta

SKUPNI JEZIK.PNG
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.966
5.052
113
Ljudje smo vse sorte. Tiste nedelžno z enim ali dvema bivšima partnerja, seveda zanima in jo mika, da bi še probala kaj, kakšen je drug korenček in kako paše z njim. Če pride do ločitve, je takim večinoma žal da so šle v avanturo.
Na drugi strani pa take ki so imele 30 partnerjev, take so pa lahke kot peresce in jo jutri lahko zgolj blagi veterc odnese čez plot. Ni zastonj nastal znan slovenski rek: "Qrva se spreobrne, ko se v grob zvrne." Tak pač je.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Torej izkoristi prednost in pocasi zalljuči. Če ji boš vrgel njenih 30+ bo pri naslednjem molčala. Tako da ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.185
3.112
113
Ljudje smo vse sorte. Tiste nedelžno z enim ali dvema bivšima partnerja, seveda zanima in jo mika, da bi še probala kaj, kakšen je drug korenček in kako paše z njim. Če pride do ločitve, je takim večinoma žal da so šle v avanturo.
Na drugi strani pa take ki so imele 30 partnerjev, take so pa lahke kot peresce in jo jutri lahko zgolj blagi veterc odnese čez plot. Ni zastonj nastal znan slovenski rek: "Qrva se spreobrne, ko se v grob zvrne." Tak pač je.
Tudi, če jo zanese se potem vedno vrne.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.427
5.452
113
Si mislite, da vas med vajinim odnosom z drugimi primerja in se ji dogajajo flash-backi bivših?

To te pa res ni treba skrbeti, bivsi so bivsi z razlogom.

Zal pa je res tudi, na kar te ne morem na lep nacin pripraviti, ker si preobremenjen z glupostmi - med vajinim odnosom bo marsikdaj videla drugega, ko bo gledala tebe.

Kar sledi pa... Berem in se čudim... Kake silne "zivljenjske resnice" samo na podlagi stevila spolnih partnerjev. Svašta
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zakaj pa je toliko ločitev ?

Če njemu ne paše sedaj ga bo dolgoročno še bolj motlo.

Oz.če mu nekdo reče da ni to nič nebo zanj nič boljše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sosedov Francelj