Kako se brišejo kazenske točke?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Po moji matematični poti sem naračunal da imam 17 kazenskih. (kok jih je sploh dovoljneih?)

To so vse točke skupaj od 18tega leta pa vse do zdaj, torej 5 let, stem da nekaj sem jih dobil čist na začetku
"kariere", 5 sem jih fasal pred kratkim, pa eno še pred dvema dnevoma... In zdaj če se to nič ne briše, gre malo na
knap za vozniško
frown-1.gif
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Vsaka pika ima svoj rok in se izbriše po treh letih (že nekaj let več ni 2 leti!). Če dobiš v tem času nove pike se te izbrišejo pač kasneje, ko pretečejo tri leta. Z evidenco upravlja Ministrstvo za provosodje, za vpogled v evidenco je potrebno poslati dopis. Če jih imaš res toliko "v igri" kot govoriš ti priporočam, da jim res pošlješ dopis in preveriš koliko pik je še aktualnih, sicer pa je potrebno od pike do pike preverit, kdaj se je izbrisala in pri tem tudi upoštevati spremebo zakonodaje (iz 2eh na 3 leta).
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
kako malo? a nisi ti iz maribora???

pa ne smeš izstopat iz povprečja, pa se ne boš na petardo vsedel! pri nas je tud sam par policajev, pa se jest še nisem, v 8 letni karieri!
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Jaz sem slišal da:
Če greš delat CPP tečaj, ter neseš potrdilo pristojnim organom(se mi zdi da na pravno enoto) se ti pike razpolovijo, to pa lahko narediš samo 1x.
Se splača preverit
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tečaj pa naredi 1 na 150 dinamikov. Vsaj take so govorice, katerim pa je za verjeti, saj če se recimo vprašaš: "Kdo gre delat ta tečaj?", čudežno ugotoviš, da so to največji dinamiki, ker "normalen" človek si 17 pik ne bo nabil tako hitro. Tako po neki teoriji ne moreš narediti tečaja varne vožnje, če pa imaš že 17 pik, kar pomeni da ne upoštevaš CPP in ne moreš bit na noben način varen voznik, porkamadona, razen če te vera čez noč ne spreobrne.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Tečaj varne vožnje..cena cirka 300 €....ti pa zbije 5 pik, nism pa 100% prepričan
smile-1.gif