Cudakinja ali normalna?

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Pomoje ni normalna...

Skratka frend ma na FBju eno k konstantno pise statuse.. dobr, sej to samo po sebi ni nic takega ce nebi bili samo taksni kot sem jih nalimal spodaj.. Ocitno je pred dobrim mesecem dobila (prvega?) tipa, in vse kar pise je to.. ne vem a se more potrjevat sama sebi al kaj? No sej, poglejte si.. Ampak ce bi men baba tkole pisala bi se resno zamislu o njenem psihicnem stanju...

Kaksno je pa vase mnenje?

Sm pa spremenu imena, da nau zdej kdo isku teh hehe
smile-1.gif




Jozica Novak je bla vcer ful pridna,je cegu podajala za na streho,dans pa bom spet pridna,ker bom spet na lojtri.PIKI RADA TE MAM FUL! 31. julij ob 13:50

Jozica Novak je bla pa dans na morju!in je blo ful dobr,sam sm pogresala pikija k je delu.ampak vseen sm zlo srecna! 27. julij ob 20:52

Jozica Novak PIKEC,VES KAKO MAM JAZ SELE TEBE RADA?-FUUUUUUUUUUUUUL!!!!!!!!!!!!!!! 24. julij ob 12:29

Jozica Novak JUHU BRUHU-in mamo koleklivnga 10 dni-IN BOM ADIJO PAKET!!!seveda,da nepozabm povedat-SM SRECNA-PIKEC RADA TE MAM! 24. julij ob 11:29

Jozica Novak gre s pikijem panckat!!! 22. julij ob 23:13

Jozica Novak razmislja,kok ma zlo rada pikija!!!!!!!!!22. julij ob 20:47

Jozica Novak JA SPET SM FUUUL SRECNA-pikec rada te mam!!!!! 22. julij ob 12:40

Jozica Novak +Miha Pokorn=LJUBEZEN!20. julij ob 20:58

Jozica Novak +Miha=LJUBEZEN!20. julij ob 20:57

Jozica Novak je zlo zlo srecna.ja pa da nebom pozabla povedat,da mam ful rada svojga PIKIJA!19. julij ob 15:23

Jozica Novak je na veselic s svojim pikijem in seveda sm zlo srecna!18. julij ob 20:38

Jozica Novak je frej in seveda uziva s svojim pikijem.in sm srecna!17. julij ob 22:11

Jozica Novak pogresa svojga pikija
frown-1.gif
) 17. julij ob 10:37

Jozica Novak zadne cajte se mi res gode,se dans frej in seveda uziva s svojim pikijem! 16. julij ob 10:49

Jozica Novak ja in spet sm srecna,sva s pikijem frej in napolno uzivava! 14. julij ob 21:11

Jozica Novak danes mava s pikijem 1mesec!rada ga mam!13. julij ob 16:03

Jozica Novak ja kako bom uzivala s svojim pikijem,ker sm frej do petka-in bom....12. julij ob 23:06

Jozica Novak je zdele na delovnem mestu-delam.ja drugac pa zlo pogresam svojga pikija.IN SM ZLO SRECNA Z NJIM!!!! 12. julij ob 15:19

Jozica Novak razmislja kok se ima zelo lepo s svojim pikijem.in sm srecna!!!!! 11. julij ob 7:09

Jozica Novak dela zjutraj,popoldne bo pa pikija peljala nekam! 10. julij ob 12:04

Jozica Novak :ja zdele pa razmislam,ja le okomu neki???ja o svojmu pikiju seveda!!!!!!!!da je u piko!!!!!!!!!!!in da ga mam fuuuulllrada!!!! 9. julij ob 15:28

Jozica Novak je srecno zalublena v svojga pikija! 9. julij ob 12:37

Jozica Novak je zalublena v svojga pikija in ma ga zelo rada! 8. julij ob 10:00

Jozica Novak ma zlo rada svojga pikija! 7. julij ob 16:17

Jozica Novak dela popoldne pa je s pikijem! 7. julij ob 11:49

Jozica Novak gre v pancanje s svojim pikijem,ker zjutraj dela!6. julij ob 22:22

Jozica Novak je zdej mal na obisku pr leji pol pa gre k pikiju...

Jozica Novak dela zjutraj,popoldne pa bo nekje s svojim pikijem! 5. julij ob 7:30

Jozica Novak je jutr zjutraj,pol pa nekje s pikijem nekje na veselic! 3. julij ob 23:32

Jozica Novak je s pikijem! 2. julij ob 16:48

Jozica Novak dela.popoldne pa gre z pikijem in lejo v soping!1. julij ob 10:03

Jozica Novak se z Lejo voz okol mal,pol gre pa iskat svojga pikija!29. junij ob 13:04

Jozica Novak je s svojim pikijem!!!!!!!!! 28. junij ob 17:32

Jozica Novak ne more vrjet,da je vse lahko tako v piko kot je,in je srecna!in kumi caka.da zakljuci siht,da bo lahko preostanek dneva prezivela s pikijem! 28. junij ob 7:17

Jozica Novak gre s pikijem mal na breg pol pa hitr spat. 27. junij ob 22:51

Jozica Novak danes navija za svojga pikija,prvo ma gasilske,pol pa se fuzbal!ja jaz pa delam popoldne.dejmo piki :* 27. junij ob 12:31

Jozica Novak je s pikijem...!26. junij ob 16:55

Jozica Novak je zdej sm mal pr leji na obisku,pol pa sem itak cel dan pr svojmu dragemu!!! 25. junij ob 10:55

Jozica Novak gre ajkat z lubekom! 24. junij ob 23:09

Jozica Novak ja ce pa dobis teto se pa stvari obrnejo,vazm je da me bo moj piki stregu:p24. junij ob
17:34

Jozica Novak ja k pa dobis za dobro jutro lep esemes ti pa polepsa celi dan!in sm srecna!ja danes tud
popoldne delam!24. junij ob 10:31

Jozica Novak gre ninkat z pikijem!23. junij ob 22:54

Jozica Novak je zalublena!ja dans pa delam popoldne!23. junij ob 11:35

Jozica Novak :lubi reku jozici,da jo ima ful rad!in Jozica je zlo srecna!20. junij ob 17:39

Jozica Novak :nova ljubezen je zacvetela,zato si je Jozica 3dni frej uzela.19. junij ob 12:11

Jozica Novak je na sihtu in je zlo dobre vole,ker ji je nek gost v lokalu zazelel sreco z Mihaom!in je u piko!18. junij ob 8:04

Jozica Novak gre z dragijem na sladoled in potem se na pivo!17. junij ob 19:52

Jozica Novak je s svojim dragim in je srecna!17. junij ob 16:08

Jozica Novak se je mela vceraj res zlo lepo!zdaj pa je na delovnem mestu in je srecna! 17. junij ob 6:43
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Sorry kolega ampak meni se zdiš ti čuden, ker se vtikaš v neki kar se te ne tiče.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Poznam take vrste ljudi in meni tudi grejo na qrac. Preveliki optimisti po moje, ker potem pa pride neko sranje in naredijo samomor, ker ne prenesejo slabih stvari-prevlki šok
smile-1.gif
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Sorry kolega ampak meni se zdiš ti čuden, ker se vtikaš v neki kar se te ne tiče.

Zagotovo sem cuden. Ampak to se ne pomeni da se ne smem vtikat v nekaj kar nekdo pise "javnosti" na facebooku, se ti ne zdi?

Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Poznam take vrste ljudi in meni tudi grejo na qrac. Preveliki optimisti po moje, ker potem pa pride neko sranje in naredijo samomor, ker ne prenesejo slabih stvari-prevlki šok
smile-1.gif

Tudi jaz imam tako mnenje. Da se prehitro pretirano navezejo, ko pa je kriza pa jok in stok!

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Malo pretirava, ampak,.. Naj se majo radi, kaj te češ,...

Malo? hehe
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Jožica Novak
pic.php

hysterical-1.gif

LOL
smile-1.gif


lp Anze
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Še lepša varjanta je k jo ma jst! Ex sošolka iz srednje.......mlada mamica.......naj ma pa novo srajčko.........naju bom seštrikala puloverček....naj se je mel lepo na morčku........pol pa dodam kak komentar sm pa etak pobrisan pa napaden s strani njenih enakih že napumpanih in še ne še napumpanih kolegic
bonk.gif


13.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zakaj ji frend kaj nazaj ne napiše?

Jaz vedno zbodem, če kdo pretirava z glupimi statusi:
- ko se nekdo tok trudi filozofsko pisat v 15 stavčnih povedih, na koncu pa vse brez pomena...bedarija, "want to be smart".
bonk.gif

- Ko kaka ženska piše non-stop "zakaj sem morala to narediti" --> napišeš " si varala ane? ", "danes se mi je zgodilo kar sem čakala" --> " si ga fasala? " itd...
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.295
-8.465
113
Ti si verjetno en 13letni mazoljavec, ki dlje od drkanja še ni uspel priti ane?