Kako prebavljate laži?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Če bi vsi ljudje na svetu vedno govorili resnico, ne bi imeli nobenih prijateljev.
smile-1.gif


Male laži ("Ne, sej nisi tečna
smile-1.gif
"), me ne motijo. Velike pa.

Dobro napisano..., da mislit.

BTW: nisi tečna.
grin1.gif



Ne maram laganja, prikrivanja resnice, igranja, hinavščino in ostalega delanja norca iz tebe... Je pa res, da sem v 80% modro tiho in se delam, kot da ne vem nič, da vidim kaj vse bo ta laž prinesla in kako dolgo se bo vlekla.
smirk-1.gif


Verjetno kriva vzgoja... Nikoli mi ni bilo treba doma lagati, kje sem bil kaj sem delal... dokler je odprt odnos, je vse ok.Tako bom poskušal tudi s svojimi otroci, ko bodo...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Ne maram laganja, prikrivanja resnice, igranja, hinavščino in ostalega delanja norca iz tebe... Je pa res, da sem v 80% modro tiho in se delam, kot da ne vem nič, da vidim kaj vse bo ta laž prinesla in kako dolgo se bo vlekla.
smirk-1.gif




Glej, no glej. Še ena taka baraba kot jaz.
smile-1.gif




S to razliko, da sem sama vedno tiho (zakaj bi nasprotni strani zakrivala svoje karte - da vem, da se laže), seveda pa to ne pomeni, da ne vlečem potez - praviloma najprej potihoma posekam napeljavo med menoj in to osebo, sem in tja pa tudi naštimam kakšno mino oz. "slučajno" pozabim to lažnivo osebo opozoriti, da se nevarno bliža kakšni tuji mini - to pa čist za gušt
grin1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.300
62
48
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Če bi vsi ljudje na svetu vedno govorili resnico, ne bi imeli nobenih prijateljev.
smile-1.gif
Ne bi se ravno strinjal s tem....Eno je lagati, drugo je molčati, tretje pa je govoriti resnico. Na račun resnice še nisem izgubil prijateljstva, ravno naprotno. Kombinacija direktnosti+resnice je ne začetku za vsakega človeka šokantna, vendar se ti kasneje povrne,ker ve kaj si misliš, pa čeprav si misliš slabo.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne razumejo vsi tega, da ti s tem, da poveč resnico, ne misliš nič slabega.
Žal.

Ljudje se potem začno nagonsko ogibat. Ker nihče ne mara udarcev s palico, pa če so še tako pravični.
Zato se meni ne da več vzgajat - vsak ima pravico biti kot želi.
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Zdi se mi da vecina folka tega ne razume, in pol je pac tak da ce si direktn te eni pac cudno gledajo ... kar pa ni nujno slabo ... mas vec od tistih ljudi ki to sprejmejo in se do tebe obnasajo podobno.