Kako je zdaj s tem Galaxy-em?

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ok.. se pač ne strinjava, big deal. Ne zdi se mi pa logično, da sploh razmišljaš o nakupu Galaxy S, če se ti pa zdi počasnejši in manj odziven od iPhona 3G. Zakaj bi dajal še več denarja kot je vreden iPhone 3G za (glede na kar si napsal zgoraj) "slabšo stvar"?

Mogoče sem res preveč krčevito branil Galaxy S (mogoče pa delam za RAM2?)
smile-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
undefined, nisem js testov gledal. Pri moji uporabi se je iphone 4 odzival hitreje. Glede kamere nisem nič rekel, ker nisem primerjal, slike pa sem in se meni zdijo boljše na iphonu. Največja razlika je pri pregledovanju slik, kjer je pri iphonu galerijo odprlo instanto, pri galaxy-ju pa se je znalo včasih zavlečti na 2-3 sekunde. Glede aplikacij, pa zame ne vodi iphone, saj js ga npr. nisem moral jailbreakati, do kupovanja aplikacij mi pa tudi ni.

Sem pa že oba (iphone in galaxy) prodal in sedaj čakam nokio n8 in da še to preizkusim, kako se obnese.
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Ok.. se pač ne strinjava, big deal. Ne zdi se mi pa logično, da sploh razmišljaš o nakupu Galaxy S, če se ti pa zdi počasnejši in manj odziven od iPhona 3G. Zakaj bi dajal še več denarja kot je vreden iPhone 3G za (glede na kar si napsal zgoraj) "slabšo stvar"?

Mogoče sem res preveč krčevito branil Galaxy S (mogoče pa delam za RAM2?)
smile-1.gif

Mogoče pa res delaš za RAM2 in mi boš v primeru nakupa Samsunga le tega (upam, da ne) popravljal čez kakšen mesec, dva, tri
cheer.gif


Nekako pa nebi kupil iPhone 3G, saj bi rad napredoval in ne nazadoval. Samsung je le novejši od 3G in tako dalje. Pa smo le prišli na skupno valovno dolžino
nahrung002.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@Jest: Hvala za te informacije..
d055.gif


Avtorju te teme se zdi da je iPhone 3G hitrejši in bolj odziven od Galaxy S. Od tod primerjava..

@Aki1: v bistvu sem mislil da je enako kot Galaxy S, vreden iPhone 3Gs. To bi bil napredek iz iPhone 3G. Drugače pa če boš Galaxy S vzel, pa kar prinesi na servis v primeru težav.. Samo gotovo bo "kriva vlažnost" ali pa "mehanska napaka"
evil.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
4 dni, rekord do zdaj imam 5 dni. Seveda, vse izklopljeno, kar se sinhronizacij tice. Samo klici, sporočila, market in tu pa tam še online radio. Seveda ga pa imam komaj 2 tedna.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Meni se zdi baterija pri SGS odlična. Mirno zdrži več dni. Seveda pa jo ob "neprevidni" uporabi sprazniš prej kot v enem dnevu. Telefon je le zverina in ima lahko veliko porabo (od velikega (odličnega) zaslona, kupa widgetov, aplikacij, ki stalno kaj delajo ...).
Zmerno (po pameti) obremenjen, pa brez težav drži več dni.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Pri meni ni ni bilo tako dobro.. gotovo seveda zelo odvisno od "načina uporabe".

Jaz sem radie (3G in WiFi) vklapljal le kadar sem rabil "hitrost".. Za maile in socialna omrežja pregledat hitro je dosti Edge (ki precej bolje dela z baterijo).

Je pa seveda odvisno koliko "se igraš". Prve dni sem ga polnil tudi po 3x na dan, ker ga enostavno nisem mogel dat iz rok.. To je bilo z 3G in WiFi tudi testiranje GPS, igre, surfanje.. ni da da ni.

Ko se pa zadeva malo umiri, pa mi je zdržal nekako čez dan (če sem okoli 19h malo merkal.. kaj delam). Aparati z velikimi ekrani so pač požrešni tu ni kaj. Je pa seveda ogromno zadev (radio, sync, software verzija, aktivne aplikacije, widgeti, animirano ozadje.. in še več teh zadev je, ki izgledajo "lepo" ampak pijejo baterijo kot sok)
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Koliko vam zdrži baterija pri Galaxy-ju? Sodelavcu zdrži za en jebeštrga. Pomojem še od jutra do večera ne.

Čisto različno. Če imam sinhronizacijo maila (exchange) na push, pa malo BT v avtu, od cca 8 zhjutraj pa tja do 8 ali 9 zvečer.
Danes imam vso dato ugasnjeno, le občasno (recimo 1x na uro) ročno prižgem data ali wifi in potegnem maile, odgovorim kar je treba, pa je od 8 zjutraj do zdaj padlo stanje baterije s 100 na 93%. Je pa res, da sem malo podpovprečno klical danes.

Kolikor ga goniš, toliko požre ... Računam, dabo ob normalni uporabi zdrži cca 2 dni.
 
Nazadnje urejeno: