Kako je zdaj s tem Galaxy-em?

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Torej se splača nakup Galaxy-s? Je za kaj? Imel iPhone 3G pa mi je padel na tla....zdaj pa si spet želim nekaj podobnega? Je vredno svojega denarja?
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
To, da ne teče vse gladko kot pri iPhonu sem že videl. Vendar se mi zdi dober približek iPhona z morda več funkcijami? Kajti tisti 3G je bil bolj za šminko kot pa za kaj uporabnega. Srfal po internetu, pisal sms-e, klical in pogledal kakšno sliko tako in tako ne bom. Vendar me zanima kako je s temi Samsungi? Nikoli ga nisem imel. Se kvari? Je za kaj? Da ne bom hodil vsak teden na servis.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Si že sam napisal za kaj rabiš telefon. Zakaj bi torej kupil galaxyja, če ga ne boš uporabljal za tisto, za kar je narejen? Če že imaš viška denarja si raje kupi iphone, ker bo pri galaxyju vse tako delalo, da ne boš zadovoljen.
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Ker si želim nekaj podobnega iPhonu. Za iPhone 4 pa se mi ravno ne daje 700-800€, tistih 400€ za Galaxya pa je se mi zdi kar drugače glede na to, da sta si skoraj podobna. Res da je iPhone hitrejši in bolj odziven.
 

Joze1975

Zelenc'
31. jul 2010
5
0
1
Jaz imam Galaxya, dobil sem ga prvi dan prodaje pri mobitelu. Od takrat pa do danes še ni zmrzil ali me razočaral. Dela vse kar potrebujem (mail, internet, klici, sms, muzka, igre in še kaj). Vsi ki pravite, da je napram applu jajc ta telefon - nebo držalo. Sploh proti
3G je samsung boljši. Edino kar drži zaenkrat je, da ima apple boljše aplikacije kot samsug . To je moje mnenje. LP
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Če si se enkrat navadil na iphone se bodo ti razni galaxyji zdeli jajca!
Tule pa se nebi ravno strinjal. Imam oboje pa mi ni problem priznati, da raje uporabljam galaxy-a, iphone pa stoji v polnilcu že 14 dni saj nimam nobenega razloga, da bi ga uporabljal.
Ne moreš tako posploševat, je to le stvar osebnih preferenc.
wink-1.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@Aki1: zdaj si pa tolk bedarij natrosil da te nihče ne bo resno jemal..

Imel si iPhone 3G in veš da je Galaxy S počasnejši? Veš tudi da je iPhone hitrejši in odzivnejši? Lepo te prosim.. ne trosi bedarij. Aparat preizkusi, ampak glede na napisano dvomim da boš le-tega sposoben. V mobitelovem centru si gotovo videl aparat, kjer je v ozadju teklo miljon aplikacij.. zato je slabši? Bravo genij..

Kupi 3Gs in nehaj smetit..
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Ker ti iphone tak ta stoji brez veze ti predlagam da ga podariš meni! Sploh nebom jezen na te!
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Vsaka peta tema o Iphone ali Galaxy. Oba telefona sta dobra. Oba imata svoje "posebnosti" in slabosti. Brati razne teste in komentarje je rahlo brezveze. Najbolje je v živo testirat oziroma se malo poigrat z obema. Predvidevam, da to ne bi bilo tako nemogoče. Saj je obeh telefonov pri nas že veliko.

In pa še odgovor na vprašanje zastavljeno na vrhu:

Galaxy JE vreden tega denarja (glede na jajca, ki se prodajajo za podoben denar). Odzivnost zaslona več kot dobra, kvaliteta (glede na to, da je cel plastičen) zelo dobra, dovolj hiter brez (prevečkratnega) zatikanja. Aplikacij je malo (v primerjavi z apstore), predvidevam pa, da jih bo čedalje več.

Primerjat ga z iphonom? Buče. Niti podobna navzven, kaj šele znotraj. Enim paše eno, drugim drugo.

Če pa želi avtor teme kaj bolj konkretnega vprašat..... Imam oba, tako, da bodo odgovori iz prve roke.

lp
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
@Aki1: zdaj si pa tolk bedarij natrosil da te nihče ne bo resno jemal..

Imel si iPhone 3G in veš da je Galaxy S počasnejši? Veš tudi da je iPhone hitrejši in odzivnejši? Lepo te prosim.. ne trosi bedarij. Aparat preizkusi, ampak glede na napisano dvomim da boš le-tega sposoben. V mobitelovem centru si gotovo videl aparat, kjer je v ozadju teklo miljon aplikacij.. zato je slabši? Bravo genij..

Kupi 3Gs in nehaj smetit..


Verjetno imaš še vedno Nokio 3310 in nimaš pojma o čem razlagaš.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
V bistvu mobitela sploh nimam, ampak to ni tako pomembno..

Pomembno je to da si ti ugotovil da je iPhone "hitrejši in bolj odziven" .. iPhone-ov je kar nekaj modelov.. kot ti (aka genijalec mobilne telefonije) gotovo dobro veš.. Sam si imel, kot si rekel 3G (ki je počasen kot skret), in je potvoje hitrejši in odzivnejši od Galaxy S? OK recimo, če tukaj nisi povedal da si popolni norec.... si pa z odprtjem same teme.. Zakaj bi kupoval počasnejši in manj odziven aparat (Galaxy S po tvoje), če pa za isto vstoto (ali manj) dobiš iPhone 3Gs (kot si rekel si iPhone 4 ne moreš privoščiti)..?

Zdaj preden mi vrneš z genijalnostjo najvišje stopnje bi te prosil, če mi zaupaš kako se potem šele iPhone 3Gs in iPhone 4 kosata z Galaxy S, če ga že navadni 3G natepe na celi črti? Res bi si želel občutiti malo tvoje applovske ljubezni pa prosim sploh ni treba biti objektiven.. Povej kar čutiš..

Mogoče pa si res tako genijalen, da te pač enostavno ni mogoče razumeti. Če boš bolje opisal zadevo in ne boš žalil produkta (brez da bi ga probal, ker ti garantiram iz prve da ni tako kot trdiš..), se ti z veseljem opravičim in ti svetujem.
 
Nazadnje urejeno:

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
V bistvu mobitela sploh nimam, ampak to ni tako pomembno..

Pomembno je to da si ti ugotovil da je iPhone "hitrejši in bolj odziven" .. iPhone-ov je kar nekaj modelov.. kot ti (aka genijalec mobilne telefonije) gotovo dobro veš.. Sam si imel, kot si rekel 3G (ki je počasen kot skret), in je potvoje hitrejši in odzivnejši od Galaxy S? OK recimo, če tukaj nisi povedal da si popolni norec.... si pa z odprtjem same teme.. Zakaj bi kupoval počasnejši in manj odziven aparat (Galaxy S po tvoje), če pa za isto vstoto (ali manj) dobiš iPhone 3Gs (kot si rekel si iPhone 4 ne moreš privoščiti)..?

Zdaj preden mi vrneš z genijalnostjo najvišje stopnje bi te prosil, če mi zaupaš kako se potem šele iPhone 3Gs in iPhone 4 kosata z Galaxy S, če ga že navadni 3G natepe na celi črti? Res bi si želel občutiti malo tvoje applovske ljubezni pa prosim sploh ni treba biti objektiven.. Povej kar čutiš..

Mogoče pa si res tako genijalen, da te pač enostavno ni mogoče razumeti. Če boš bolje opisal zadevo in ne boš žalil produkta (brez da bi ga probal, ker ti garantiram iz prve da ni tako kot trdiš..), se ti z veseljem opravičim in ti svetujem.

O gospod Kretenko, je to vse kar zmoreš? Daj še malo no
smirk-1.gif
.

Si ti že po naravi tako neumen ali hodiš na kakšen dodatni tečaj?

To, da si ne moreš privoščiti iPhona si verjetno zase mislil, ane? Ker nekateri si ga namreč lahko, pa se nam zdi brezveze dajati za telefon 700€ ko pa lahko za veliko manj dobimo nekaj podobnega.
Ko pa boš držal oba v roki pa se javi, do takrat pa prosim ne smeti teme.

Lep pozdrav
srce-1.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Za razliko od tebe govorim le iz lastnih izkušenj. Tisti, ki so oba aparata v roki držali (in niso Apple fani) vedo o čem govorim.

Ti, pa za Galaxy S (predvidevam tudi za iPhone 4), govoriš na pamet. Tu je razlika.

Pa še ena razlika, jaz ne pljuvam po nobenem aparatu, ki ga nisem imel v lastni uporabi. Bom pa branil tiste produkte, ki v resnici niso "počasnejši in manj odzivni od iPhone 3G" (je to sploh možno?).

Pa daj me prosim raje pohvali, jaz o tebi v zgornjih postih pišem le dobro,.. zakaj je potrebno žaljenje?

Drugače pa imaš prav, res se nebi smel spuščati na tvojo raven. Glede na do sedaj napisano, bi bil Galaxy S slab nakup. enostavno bo prepočasen in premalo odziven.

iPhonov iOS dobro poznaš, tako da bo ugoden 3GS res boljši nakup. Bo v redu nasvet?
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Tudi sam sem imel iphone 4 in galaxy S. Iphone dejansko je hitrejši od galaxy-ja, ima boljši fotoaparat, led lučko. Izdelave je ok, me pa tudi izdelava galaxy-ja ni motila. Mogoče je iphone 4 že skoraj pretežek (po mojem okusu). Zaslon je pri obeh super, in nisem nekih velikih razlik opazil. Izkoristek baterije ima iphone boljši, saj mi je pri svetlosti ekrana 100% zdržal 2 dni, galaxy le 1 dan. Problemov s signalom pri iphonu nisem imel in mi ni nikoli prekinilo klica.
Če te še kakšne primerjave zanimajo pa piši...
Dejansko pa za moje pojme iphone 4 ni vreden 350€ doplačila napram galaxy-ju S.
 

hiddenslo

Zelenc'
29. maj 2010
1
0
1
Takega odnosa pa še od nobenega nisem videl... Ak1 mislim da si malo nezrelo odgovoril na to kar ti je undefined odpisal... Tudi jaz sem imel iPhone 3G in sem tudi že testiral Galay S in vsekakor lahko rečem da je moj iPhone 3G jajc proti galaxy s. Ti pa potem s takim nezrelim odzivom samo kakžeš da si čisti iPhone freak. Torej potem ti tako predlagam ostani do leta 2214 na iphone 3G ju če resnično sanjaš da je hitrejši in odzivnejši... Mislim mi je cool iphone ampak takih ljudi kot si ti pa nobeden ne mara, niti lastna mami te pomoje nima prav rada..

Lp
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
amcar: potem so vsi testi, ker Galaxy S natepe iPhone 4 (ne pravim da je to v vseh..) fake / "podkupljeni"? Glede kamere ok, slike so na iPhone 4 boljše priznam, video pa bi se kar dal primerjat (ali je celo boljši na Galaxy S).

Kakorkoli jaz sem imel oba aparata, Galaxy S je imel še prvi software in je "v svežem stanju" deloval precej bolj snappy. Ko sl kliknil, dejansko nisi niti fade animacije imel časa videti, ker je bil program že naložen. Tako da ne vem..

Po pravici povedano bi v primeru, da bi bila aparata enakih cen, samo zaradi večje izbire aplikacij izbral iPhone 4... AMPAK, še vedno stojim za tem, da nikakor ne drži, da je (sploh pa ne iPhone 3G kakor pravi zvezda te teme) iPhone hitrejši in odzivnejši. Edini način, da bi to držalo,.... je da na Galaxy S odprete 10+ aplikacij in pričakujete da bo deloval kakor po svežem rebootu. Aja pa 10+ widgetov na Galaxy S tudi ni ravno fer imet vklopljenih pri primerjavi, ampak ok se jih vsaj da imeti... iPhone 4?
 
Nazadnje urejeno:

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
@undefined : Nisem noben Apple freak, saj če imaš oz. si imel iPhone še ne pomeni, da to dejansko si? Kajne? In da, govorim iz lastnih izkušenj, iPhona sem imel sam, Samsung pa je bil testiran v Mobitelovem centru v City Park-u. Če je le ta počasneje deloval zaradi naloženih xy aplikacij pa jaz žal ne morem vedet, povem samo kakšen se mi je zdel. Če pa ti smatraš, da je deloval boljše kot iPhone pa tudi prav. Mislim, da ima vsak pravico do svojega mnenja, ali pač?

@hiddenslo: Še enkrat napišem, da nisem Apple freak saj nimam trenutno nobenega njihovega produkta in jih ne zagovarjam, samo povem svoje osebno mnjenje saj imam pravico do tega. To kdo me ima rad pa tukaj mislim, da ni pomembno, kajne?