Kako do nedostopne punce?

Analfabet

Zelenc'
4. jan 2008
3
0
1

No, saj ni bilo treba nič poslušati o bivšem ker naj bi bilo od tega že eno leto, vendar je vseeno poudarila da je še vedno bolj ''sovražna'' do moških.

Kar se tiče povabila na kavo ipd.: saj v bistvu ni problem povabiti, vendar kako naj bo človek prepričan ali se vsiljuje ali ne? Saj je redek/redka, ki bi naravnost rekel: ,,Ne me več ogovarjati ker si mi totalno antipatičen in mi greš na živce!'', ali kaj podobnega. Kar pa je po eni strani škoda, saj bi v tem primeru človek točno vedel kakšen je položaj.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ti sam reč, baba velzga mam. pa bo tekla teb
wink-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
ksz.

ja madona, pojdi do babe, ji reči: živjo, daj mi posodi vsaj 20 EUR ker jih rabim. Ti jih bom ziher vrnil, daj mi telefonsko in to jih prinesem. Ko ji vrneš denar izpadeš zaupanja vreden, potem ji pa kupiš eno tortico in ji rečeš, da ima tako super linijo, da lahko poje par tortic....potem izpadeš zelo dober opazovalec. Na koncu jo pa butneš čez ksiht in suneš BA kartico in greš po nakupih (pred tem dejanjem obvezno poizvedi za PIN številko...).

hysterical-1.gif

p.s. ....po nakupih si ji pa še bolj všečen, ker si bo mislila, da jer našla sorodno dušco za šoping
bonk.gif

bang.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik Analfabet pravi:Kar se tiče povabila na kavo ipd.: saj v bistvu ni problem povabiti, vendar kako naj bo človek prepričan ali se vsiljuje ali ne?
Prjatu moj, jaz mislim, da malo preveč kompliciraš okrog tega. Enostavno jo povabi na kofe in basta. Jaz se v takih primerih sploh kaj dosti ne sprašujem, sploh pa itak nimaš kaj izgubit (razen svojega "moškega ponosa" ob morebitni zavrnitvi). Pa ne se slinit okoli nje kot kakšen presran cucek, bodi hladen kot špricer, to najbolj vžge. Kdor ne riskira, ne profitira. Itak pa nikoli ne veš, mogoče se samo dela nedostopno, ker hoče videt, ali si se res pripravljen potrudit ali bi jo rad samo...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kaksna pa je razlika med ptrudit al pa samo kresnit. Vsi tako govorite, da kadar tip kresne se zenska nima fajn, in se v bistvu pusti samo da ima mir za obče dobro.Dej, dej. hinavci in hinavke vse po vrsti.

Itak zakaj pa se mecemo za zenske , da bomo se za avteki igrali. Come on!!! eno in edino pa mogoce se kkasna stvar..za ostalo so kolegi.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ma ja no sej si zadel point no
smile-1.gif
. Po svoje. No, hotu sem samo povedat, da se mogoče babnca hoče malo bolj prepričat pri čem je (al bo prec batino fasala aka parking.press al pa mal kasnej).