Kako do nedostopne punce?

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
in prav je tako.
evil.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
ma je problem,
ko prijahamo in odhajamo nas je vedno vsaj po 5 skupaj

a pred vsemi naj jo povabim vn al ka?
redface-1.gif

ka nardit v takem primeru?

ka naj jo o seminarju vprasam?, se bova za vikend pr men ucila in domaco nalogo nardila?

ja pa se to, a punce pomeziknete tudi kr tk iz vljudnosti?

pa kaj ce vas je 5..

jest bi tko naredu nekak, jo pozdravu kot da se ze poznava, in uprasu kako kej itditd, kam si namenjena (to nardis npr. tkrt ko se ti zdi da ima cajt, ne 2 min pred izpitom) a si mogoce za eni pijacko itd.

ne sprasuj neumnosti o seminarju.


bodi to kar si pac, ce si prevec sramezljiv pol nacin da prides do nje in jo uprasas ''kako?'' ni glih zate vrjetn. mail?
evil.gif


ce ti punca pomizikne ne pomen da bi rada bla stabo logicno, pomen pac da si ji simpaticn oz. da ji nisi grd, ker pol bi se stran obrlna. mozno pa je tut da ma fanta pa ti vseeno pomizikne, si ji pac usec.
cool-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Haaa, Malcom bi rad malo študentice z izviđaæem haral?!
grims-1.gif


Stari, lahko bi se na enem piru dobil.
grin1.gif
 

Analfabet

Zelenc'
4. jan 2008
3
0
1
Pozdravljeni, upam da ni nič narobe če se malo obnovi stara tema?

Pred kratkim sem se soočil z podobno težavo kot jo je pred menoj opisal Evrokrat. Neko dekle mi je postalo zelo všeč, tako da so mi sčasoma pričele po glavi rojiti misli le še o njej... Ker seveda nisem vedel ali ima kakšnega resnega tipa ali ne, sem dolgo okleval in zbiral pogum predenj sem jo povabil na pijačo (nikoli ni bil pravi trenutek). Ko to končno storim, ji tako, bolj okorno in nezbrano, vendar naravnost povem, da mi je seveda všeč (priznam, to res nisem napravil ravno mojstrsko).
Ona pa odvrne da že nekaj časa okreva po razpadli zvezi, ter da do mene ne čuti nič takega kar jaz do nje,..., in da se ji zdi prav, da sem ji to povedal. Nato pa sva se tri četrt ure pogovarjala o nečem popolnoma tretjem.
Ker mi je zares simpatična, pa ne samo vizuelno, ampak predvsem po načinu obnašanja in karakterno, je ne morem - nisem sposoben - pozabiti, kar od danes na jutri. Ampak, mi pravzaprav preostane sploh še kaj drugega?
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Lari-fari !!

Če ti punca reče, da okreva po neuspešni zvezi jo je treba jemat resno, nikakor pa ne smeš postat njen najboljši prijatelj!! Ni je treba tolažit v stilu; sej bo boljši prišel blabla... Niti ti ni treba poslušat neskončnih litanij o njenem bivšem - verjem, punce uživamo če le imamo kakšnega fanta ki mu lahko jamramo o svojem bivšem ali sedanjem ali bodočem. Pri tem pa bržkone niti pomislimo ne na tega, ki nas posluša. Torej, če bi rad kdaj kaj več od nje, ne postani njen prijatelj.

Čisto te razumem, da ti je všeč tako in drugače, to se rado dogaja namreč
smile-1.gif
. Ampak lej... Mogoče ji nisi ti všeč vizualno in te ne bi imela tudi za prebolevat ne -se pravi, da bi se mal muckala s tabo in tako lažje pozabila na neuspešno zvezo. Če meniš, da si ji vizualno všeč, se pa potrudi in jo kar pogumno povabi na kavo, zaenkrat kdaj popoldne, ne še zvečer. Na kavi ji ne daj šanse, da ti začne jamrat o bivšem! Govori kaj zabavnega, če sta na isti frekvenci, ji boš zabaven in bo pozabila na vse in ko bo konec dejta, bo bila zadovoljna. To je pa tvoj prvi korak k uspehu... No ne vem, vsaj pr men je blo tko ane.

More pa obvezno bit obojestranska simpatija, ker če ne; ali boš njen kolega, ali pa sploh nič.