Kako bit spet "back in to the game"

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
kloshar kot si napiso. Maš na fb punce ki si vsaki dan dajo gor eno sliko, pol pa 100+ lajkov in komentarov.. Da kak še iščejo pozornost z objavami.. in take babe so v živo polne pudra in grde ko lopovi.. sn spoznal eno ki je bla na fbji as in stas, v živo pa 10 procentov od tega kaj je bla na slikah.. Ker kera ženska ma kaj v glavi in je dobra ne bo padla na kvazi frajerje in ne bo iskala pozornosti po spletu.. vsaka baba bo pala kero hočeš, samo morš met cajt in voljo.. ene prej, ene kasneje
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ja jas sn tudi eno spoznal, ko je zgledala na slikah ko lutkica, v živo pa ko transvestit!!!
shocked-1.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
Včasih je bil en "pregovor" - You were beautiful until your PhotoShop 30-day trial expired. :D
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
A ni lažje pristopiti v klubu do ženske, navezati z njo stik in jo imaš lahko še isti večer v postelji? Če to ni lažje, potem pa res ne vem, ker
a) tipi povečini nimajo jajc, da bi pristopali do (lušnih) punc
b) če imajo jajca, imajo redki pravi stil in gre bolj za plačevanje pijač in nastopaštvo
d) lahko hitro veš pri čem si in jo morebiti zamenjaš za drugo.

Imaš prav, ampak marsikdo bo rekel, da nimaš prav, iz razlogov pod A in B.

Če znaš in zmoreš pristopit na normalen način, trezen, v trenutku eliminiraš iz konkurence vse lajbeke, ki puncam vsak dan lajkajo objave na fb, ali pa jim zvečer opiti spustijo kakšno.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
najboljši pristop če si malo nesramen do nje, ne tisto ampak tak da se opazi.. Ker si take ženska prej zapomni kot pa kvazi prince itd
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Točno to. Prijazni znajo vsi bit. Nesramni/pikri pa so redki. In to punce malo šokira in postanejo firbčne zakaj jih nekdo zabija.

Se mi je že parkrat zgodilo, da bolj kot sem se budalil in bolj kot sem bil "nesramn", bolj so ble zainteresirane.

Ženske pač
grin1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Točno to. Prijazni znajo vsi bit. Nesramni/pikri pa so redki. In to punce malo šokira in postanejo firbčne zakaj jih nekdo zabija.

Se mi je že parkrat zgodilo, da bolj kot sem se budalil in bolj kot sem bil "nesramn", bolj so ble zainteresirane.

Ženske pač
grin1.gif

Problem zna biti, če se zatrapaš in se zadeva obrne. Potem si pa naenkrat v podrejenem položaju
grims-1.gif


Sicer pa takšne ženske niso nekaj. Ponavadi nesamozavestne in nesigurne, ki rabijo "trdega" moškega zraven. Boljše je igrati na šarm in humor.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ja, tudi moje izkušnje so take.

Igranje bad boya se splača, če imaš opravka s kokošjo. Normalna ženska tega ne bo prenašala, ker je videla že dovolj butlov.

In, ne, ne znajo vsi biti normalno prijazni in šarmantni. Pravzaprav večina ne zna. Eno je prilizovanje, drugo pa prijaznost.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Tako. Pa še to prilizovanje je največkrat posiljeno do amena. Ampak določenim uspe, ker punce druge izbire pravzaprav nimajo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz mam pač navado da puncam odpiram vrata od avta. če se z mano peljejo. Njej je bilo to všeč in edina v življenju je meni potem odprla vrata od znotraj. Kliknl je prec.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko se le da oz. ne dajem mulca v avto. Ko greva sam kam zihr. Tko kot še vedno tudi ostalim ki se peljejo z mano.
 

B81

22. jul 2007
34.632
9.041
113
A daj, če gresta s kolegom na pijačo in ti pelješ, mu vrata odpreš ko gresta v avto? WTF??
grin1.gif