Kako bit spet "back in to the game"

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
254
67
28
Kingston town
Evo mojega problema :D Pričakujem kak pameten odgovor pa dost alter style odgovorov :D
Evo. Pred pol leta sem končal 7 letno zvezo, sepravi kr dolgo obdobje. Ta cel čas sem bil bolj al manj okol s punco, tud ven sva bolj al manj skupaj hodila (ok razen zadnje leto zveze k je šlo vse samo še v [cenzura]). In pol sm čez noč prost. WOW itak gremo ven žurat (te zadnje mesce sem ga res prebluzu priznam
smile-1.gif
), pač žuranje s kolegi, itd itd zajebancija v glavnem. Sam zdej mam pa tu en problem. Nikakor se ne morm spravit da bi nekje eno zahaklal tko za kaj več (dobro blo jih je zdej neki one night stand ampak to je tist k si nažgan do konca pa se stvari začnejo odvijat same od sebe, pa ženske take da za kaj več k za poonegavit niso).
Kere taktike kaj vi uporabljate? Mislim tisto sem zunaj (v še dokaj treznem stanju) vidim eno tako "zanimivo", padajo eye contacti (sepravi je obojestranska privlačnost pa to), samo k bi pa mogu pristopit pa zmrznem pa ne vem kaj pa kako. Malo se že res počutim k socialni invalid, k vidim da enim to ni panike do bejbe stopit, jst pa enostavno ne vem sploh kje pa kako bi začel :D

TNX all
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
K pravim decom pridejo babe same.

PS, če ne drugače, daš pač zokn v gate.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
To pecanje sredi diskoteke oz. nočnega lokala je težka stvar. Tu maš možnosti samo, če se s punco že od prej poznata ali vsaj na videz poznata.

Ko grejo punce v nočni lokal so pripravljene, da bodo tipi vletavali. Večina jih je pač tolko prijaznih, da se malo nasmejijo ampak večina jih tudi čimprej gre stran, ker se pač hočejo zabavat s kolegicami. To je bil tudi namen, da so šle ven.

Pomoje maš več možnosti v kakem skuliranem lokalu sredi popoldneva, ko punce niso pripravljene, da bo kdo pristopil oz. je možnost zelo majhna. Takrat punce drugače odreagirajo.

Ko pa se ga greš v petek ali soboto zvečer s kolegi napit pa ti naj bodo punce samo za zabavo, ker boš brezveze pričakoval kaj več.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jamaican_Lion pravi:
Evo mojega problema :D Pričakujem kak pameten odgovor pa dost alter style odgovorov :D
Evo. Pred pol leta sem končal 7 letno zvezo, sepravi kr dolgo obdobje. Ta cel čas sem bil bolj al manj okol s punco, tud ven sva bolj al manj skupaj hodila (ok razen zadnje leto zveze k je šlo vse samo še v [cenzura]). In pol sm čez noč prost. WOW itak gremo ven žurat (te zadnje mesce sem ga res prebluzu priznam
smile-1.gif
), pač žuranje s kolegi, itd itd zajebancija v glavnem. Sam zdej mam pa tu en problem. Nikakor se ne morm spravit da bi nekje eno zahaklal tko za kaj več (dobro blo jih je zdej neki one night stand ampak to je tist k si nažgan do konca pa se stvari začnejo odvijat same od sebe, pa ženske take da za kaj več k za poonegavit niso).
Kere taktike kaj vi uporabljate? Mislim tisto sem zunaj (v še dokaj treznem stanju) vidim eno tako "zanimivo", padajo eye contacti (sepravi je obojestranska privlačnost pa to), samo k bi pa mogu pristopit pa zmrznem pa ne vem kaj pa kako. Malo se že res počutim k socialni invalid, k vidim da enim to ni panike do bejbe stopit, jst pa enostavno ne vem sploh kje pa kako bi začel :D

TNX all

V teh cajtih je najlažje se prijaviti na ustrezen portal in kmalu se najde material.

V živo pa moraš hoditi v takšne lokale, kjer so ziceri oziroma imajo lokali renome, da se zadeva sama ujame (v Mariboru imamo takšno zadevo).

Če pa si pri vsem tem lesen, te reši samo še "zlati tič" oziroma vozni park...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ampak sem se nasmejal......
smile-1.gif

Če si imel že prej 7 let zvezo, potem nisi neki mulc.... (razen, če ona za prvih 6 let ni vedela) da se ne bi znal v ženski družbi obnašat.
To, da te nbena ne pogleda.....ok.... kje pa pol dobiš tiste, ki so (kot praviš) samo za pof...!!!
Vidiš, da enim ni panike kontakt navezat.... ja, fant...opazuj dalje.... imaš še praktični prikaz zraven.
A misliš, da tega foruma ne berejo ženske??? Zamisli si, da z naučenim stavkom, ki so/smo ti ga predlagali tukaj stopiš pred beybo, ki prebira tale forum.
Po moje se ne bo nehala smejati.... ti boš pa spet sprašval, zakaj se ti smejijo.
(sory...nič zlonamerbega nisem mislil)

ajde.... lep lov

Citat:
Če pa si pri vsem tem lesen, te reši samo še "zlati tič" oziroma vozni park...
vozni park se sedaj šteje v traktorjih. Pa še te morjo imet zravn kakšn pameten prikljušek....
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Če jo pred lokal pripelješ v 150.000€ vrednem traktorju ali 50.000€ vrednem BMW-ju, bo s traktorjem v vsakem primeru izpadla kmetica.
Ti pa tudi
smile-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
s 3000€ vrednim bmw serije 5 letnik 2005 pa car in žešči:)

Uspešen mladenič, ki vozi vozilo višjega cenovnega razreda
grin1.gif
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Če ti bo kaj pomagalo ...
.......................................................
Nasveti za zapeljevanje - za moške by Elvir_VR6

-Primer 1: sediš u bifeju in opaziš zanimivo osebo ženskega spola.
-nejprej jo začneš gledat tko da ona to opazi. (upaš da ji ne rata nerodno)
-potem si naročiš flašo đek denijelsa in ko te natakar vpraša če z ledom rečeš "bom kr s flaše pil" .ko piješ morš delat čim večje požirke tko da ispadeš "navajen". ko spiješ približno pol litra začneš z različnimi znaki opozarjat nase npr. glasno vpitje po mobitelu (najbolš da se delaš da govoriš z mamo, s tem ispadeš družinski tip), in ko spiješ celo flašo se delaš kokr se le da treznga . po teh zadevah te ženska verjetno opazi in takrat pristopiš k njej in ji ponudiš svojo družbo. če sprejme ji daš v roko ključe od svojega črnega bmwja in jo prosiš če te zapelje domov ker si preveč spiv. ( s tem daš videz odgovorne osebe) po tem se stvar sama razvije.

-Primer 2: pelješ mlajšo osebo na sprehod v živalski vrt (najbolj primerni so sorodniki) .tam oprezaš za samskimi mamicami. ko jo ugledaš ji neopazno slediš . ko se ustavite pri kletki z levi preskočiš varovalno ograjo in se delaš da to ni nč zate, nato začneš s hitrimi gibi izzivat leva in obvezno potisnit roko v kletko tko da ispadeš hraber. pol se počas odmakneš in zamahneš z roko kokor "to ni še nč". po teh dogodgih te bo opazovana ženska verjetno ogovorila .

-Primer 3: na smučišču:
ko jo opaziš ji začneš neopazno slediti in potem se v vrsti za sedežnico neopazno zrineš tko da potem z njo sediš. med potjo se pretvarjaš da te zanima narava in začneš komentirat dreves npr "poglejte gospodična kako lepa smreka, lubadar je še ni napadu, al pa joj kako je tukaj lepo se mi kar duša spočije ob pogledu na zasnežene gore) in po teh besedah je verjetno že blazno navdušena . ko stopita dol s sedežnice ji lepo pomahaš in mal pomižikneš pol pa usekaš smuk. pazt morš da te ma vedno v vidnem polju in pol morš z ful veliko hitrostjo med drevesa zapelat in med njimi vijugat na koncu pa še blazno delč skočt. pol jo počakaš u bifeju in se ji kej lepga zlažš.

-Primer 4. plaža:
brisačo morš dat čim bliži željene osebe. in potem se začneš nacejat s pivom (vsaj 7 jih morš ruknt) in piksne zlagaš lepo v vrsto. zelo bistveno je da med zapeljevalnim postopkom ne rigaš. super je da tud mal zakurš(če je le možno) zato ker te bo hitreje opazila (zarad dima). če hočeš velik dima namečeš mokro travo na ogenj in se delaš kot da nč ni (najbolš je da se delaš da si roke greješ) . ko se ji začnejo solziti oči zarad dima z boso nogo stopš na ogenj in delaš ob tem resn obraz.(punca bo takoj opazila blazno požrtvovalnost). potem ji sam od sebe ponudš pašteto pa kruh . če to ne vžge ji vržeš mivko v oči in rečeš "no pa nč". sam vam povem pašteta dela čudeže...

-Primer 5 : če ti je všeč soseda :
pozvoniš na domofon in se zlažeš da si poštar pol ji pa preoblečen v poštarja neseš gor polno škatlo za čevlje čebel in napišeš gor presenečenje (pazt morš da je preobleka res dobra da te ne spozna) .najbolši čas za to je seveda njen rojstni dan. ko ji izročiš škatlo greš hitro stran in za voglom počakaš. če zaslišiš krike je stvar dobr izpelana. potem jo čez kakšen teden pokličeš in jo povabš vn. sigurno bo rekla da ne more (obraz ima sigurno čist zabuhu) ti pa rečeš da je važna notranjost in ne zunanjost. s tem si praktično že zmagu.
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
254
67
28
Kingston town
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
ampak sem se nasmejal......
smile-1.gif

Če si imel že prej 7 let zvezo, potem nisi neki mulc.... (razen, če ona za prvih 6 let ni vedela) da se ne bi znal v ženski družbi obnašat.
To, da te nbena ne pogleda.....ok.... kje pa pol dobiš tiste, ki so (kot praviš) samo za pof...!!!
Vidiš, da enim ni panike kontakt navezat.... ja, fant...opazuj dalje.... imaš še praktični prikaz zraven.
A misliš, da tega foruma ne berejo ženske??? Zamisli si, da z naučenim stavkom, ki so/smo ti ga predlagali tukaj stopiš pred beybo, ki prebira tale forum.
Po moje se ne bo nehala smejati.... ti boš pa spet sprašval, zakaj se ti smejijo.
(sory...nič zlonamerbega nisem mislil)

ajde.... lep lov

Citat:
Če pa si pri vsem tem lesen, te reši samo še "zlati tič" oziroma vozni park...
vozni park se sedaj šteje v traktorjih. Pa še te morjo imet zravn kakšn pameten prikljušek....

Sej nism reku da me nobena ne pogleda. Gleda ona mene,se vidi da se ji zdim zanimiv, samo pol ne vem kaj nardit - beri kako pristopit pa "zaključit deal". Tud pickuplinov ne iščem, bolj nasvete kaj pa kako :D K sm nažgan mi itak ni panike (popustijo zavore), samo k se ga jst napijem ne neham pr 5 pirih, ampak kolkr gre, to pa pol ženskam več ni najbolj privlačno. Pa tud govorne sposobnosti niso najbolj na nivoju. Zdej bo nekdo napisal:" ja pa boj trezen"!!! Če sm pa trezen se pa pojavi problem
smile-1.gif

Zgleda da me je bivša do konca sfookala....
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Spiješ 2 jacka in stopiš do nje. Rečeš ji, da ti je všeč in da bi jo kdaj povabil na pijačo in ji rečeš za telefonsko. Če ji boš kul ti bo povedala cifro. Ne pa ji pijače kr tam plačevat, ker s tem jo boš potegnil stran od družbe in bo čudno izpadlo.

Je pa tudi Facebook odlična zadeva za pecanje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Ja kaj zdaj iščeš ti? Resno zvezo al fuk? Če prvo, si na napačnem mestu, če drugo, pa ti je verjetno vseeno če te odjebe, še vedno je "na tone ostalih", pač greš do naslednje.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Zakaj ne bi funkcioniralo? Kaj je bolj češko, da se ga napiješ, ko kojn in pol gnjaviš, ko si nabit al, da spiješ 2 kratka za pogum in pol na easy pristopiš in pač poveš kaki so tvoji nameni?
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
254
67
28
Kingston town
Eh za fuk sm jih par že mel v tem času...sam to je blo tisto k se z njo ni blo treba neki pogovarjat....živalski nagon pa to
smile-1.gif
. Zdej pa iščem neki bolj resnega.

Pa razne on-line zmenkarije ( k je lih nekdo omenu) ne bi sprobaval...ne vem nek predsodek mam. Aja pa tud nism tist fukfehtar k bi hodu v topa, pa cirkusa pa kmš. Se bolj k ne zadržujem v drgačne sorte gostilnah, ne neka wannabe scena
 
Nazadnje urejeno: