Kaj zopet razsaja kakšna viroza?

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Kaj zopet razsaja kakšna viroza?

Ker, 1 teden že kašljam kot da bi se hotel zadaviti, grlo me boli da komaj požiram, vročina med 37.5 in 38.5, počutje pa totalno v kur.c.u!
Sedaj sem to sranje očitno dal naprej tudi hčerkici
frown-1.gif

Je kje na internetu kakšna stran, da se bi lahko pogledalo kaj trenutno v SLO kje razsaja?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Aja nisi napisal ali imaš zamašen nos, kakšen je kašelj, si kaj pogledal grlo? Če je grlo rdeče-vneto in če imaš bele pikice, je angina-ali je virusna ali streptokokna boš moral pri zdravniku ugotavljati. Naredi se hitri test ki traja 5 minut.

Lahko pa da imaš adenovirus....??? Kako kaj odvajate blato, je kaj bolj mehko? Kdo bruha?
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.600
70
48
Prvi dan me je peklo nebo in (rdeče) grlo, potem je začelo teči iz nosa, redko, kot voda.
Naslednji dan je teklo iz nosa enako kot dan prej, kašljal sem in kihal + vročina.
Tretji dan se je izloček iz nosa zgostil in obarval, grlo ni več peklo, vročina je popustila.
Četrti dan izločam skozi nos neko gosto sluz, lahko se izkašljam, grlo ne boli več, boli pa nad in pod očmi (sinusi), in to kar konkretno.
Z dnevom zamika mi sledijo ostali domači. Dvema se je tudi pojavil herpes na ustnici. Ser=mo normalno, bruhamo ne.

Viroza, angina, gripa ?

Ne vem, ni pa prijetno.

Spili smo več čaja, kot v celem letu prej.

LP
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
ja, nos zamašen.
Kašelj je tak čuden- ful me zgrabi kašelj ( napad ) ampak iz mene ne gre glih najbolj.
 

bolhica

Pripravnik
7. feb 2008
87
0
6
35
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Prvi dan me je peklo nebo in (rdeče) grlo, potem je začelo teči iz nosa, redko, kot voda.
Naslednji dan je teklo iz nosa enako kot dan prej, kašljal sem in kihal + vročina.
Tretji dan se je izloček iz nosa zgostil in obarval, grlo ni več peklo, vročina je popustila.
Četrti dan izločam skozi nos neko gosto sluz, lahko se izkašljam, grlo ne boli več, boli pa nad in pod očmi (sinusi), in to kar konkretno.
Z dnevom zamika mi sledijo ostali domači. Dvema se je tudi pojavil herpes na ustnici. Ser=mo normalno, bruhamo ne.

Viroza, angina, gripa ?

Ne vem, ni pa prijetno.

Spili smo več čaja, kot v celem letu prej.

LP

Čisto isti problem ima moj mož. Bil je pri zdravniku in je dobil samo 2 skatle lekadol tablet in pa sprej za nos Avamys. In se sam ne ve kaj točno je. Zdravnik mu je rekel da je viroza. Po petih dneh ležanja in jemanja tablet ima še zmeraj močne bolečine okoli nosu(sinusov). Če ima kdo kak nasvet, kako bi bolečino lahko zmanjšal, bi bil zelo vesel?